Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. a czy twoja b6 nie leciala dzisiaj w godzinach popoludniowych autostrada a4? bp kurde taka sama widzialem i mi sie skojarzyło
  2. Grzeisu .....Nosb czasami nie byl dzisiaj u ciebie? ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- ha troszke pozniej napisalem hehe.....jechalem z pracy i wlasnie widzialem jego auto z daleka rzuca sie w oczy i jechal wlasnie w strone rzesz wiec od razu pomyslalem ze no proste do kogo moze tam jechac:grin:
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    tu masz forum o vfizie:wink: http://www.qmatis.com/pl
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    fajne ustrojstwo tez to mam
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kolcki to ferodo ds .....chyba ze sie myle .... tyrknij do deva to Ci wsio powie na ten temat
  6. upchnij przycisk z tylu szufladki i swieto bez odpinania
  7. kuwa zalatw mi taki klimatronik to ze w aso jest to wiem
  8. u siebie popiolki nie wyjme bez wyciagnieca klimatronika wiec raczej tak bedzie wszedzie , nie musi byc wypinany ale trzeba go wysunac, co do tej pokrywy juz dobrze nie pamietam ale podwazalem czyms plaskim i zeszlo bez problemu
  9. te koncowki sa mega ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- a i bardziej mi sie podoba zderzak polift, tamten jakis taki.....brudny:wink:
  10. wymiarow to tu raczej nikt nie bedzie mial, jak masz robic na wlasna reke to wyciag kata i miare juz masz
  11. dokladke od cupry malowales? bo sie tak szkli na zdjeciach fajny kolor fegl i znaczek na atrapie sie zgrywaja
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na pazura21u2 temat w Audi A4/S4 B6
    ćpałeś coś??
  13. a jakby ta dziurke nagwintowal i w miejsce tego wkreta wkrecil ladna srubke srebrna
  14. hehe ja ci nie kaze od razu kupowac i zakladac , sam tez robilem te rzeczy to wiem jak sprawa pieniezna wyglada a lpg ci troche to wynagrodzi i dosc szybko sie wróci
  15. dekory nawet sobie wygladaja ale to cos na klapce wlewu i te inne naklejeczki ...... nie miales wczesniej jakiegos civica?
  16. ic to nie sa az takie straszne koszta , a przy programie lepiej zamontuj bo ori szalu nie robi a jeszcze jest glegoko schowany i chlodzenie jest kiepskie
  17. i jak autko teraz lata ?
  18. dostac klape do avanta us to jest wyzwanie
  19. fajny kolor wieksze kolo by ci tu pasowalo
  20. BKR7E i cewki TFSI swiece bardzo dobre ale na rynku chodza podroby ....... trafilem na takie i po krutkim czasie zaczely wypadac zaplony ...praktycznie na kazdym gaze ....wymiana swiec i jak reka odja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.