Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tego nie wiem dlatego pytam czy mozna to jakos sprawdzic ? chociaz mi sie wydaje ze sa ok bo przez jakis czas jak zalozylem nowe tarcze klocki to bylo ok hamowalo elegancko rowniutko a jak zwykle po pewnym czasie urzytkowania wraca to samo , felgi tez raczej nie bo mam zestaw dedykowany do s4 avusy porzadne kolo i mocne .... ogolnie juz sam zglupialem ogolnie dev od ciebie kupowalem hample i radzilem sie co i jak takze nie mam pojecia w czym tkwi problem
  2. tyl 300 piasty niby ok , lozyska tez ok , cociaz takie problemy byly by odczuwalne od razu czy nie? 3 komplet tarcz i klockow i na poczatku jest zawsze ok a po jakims czasie ciagle to samo
  3. witam, od razu mowie ze wiem iz temat byl walkowany tysiace razy takze prosze o wyrozumialosc, mianowicie mam ciagle ten sam odwieczny problem z hamulcami chodzi o przod....zaczynaja bic podczas hamowania juz nie mam sily do tego i co robic , tarcze 345 oz klocki ori audi zalozone nowki sztuki dotarte tak jak ksiazka pisze .....wczesniej tez mialem taki zestaw lecz uzywany chwile bylo dobrze lecz po jakims czasie zaczely bic , teraz z nowymi jest to samo juz praktycznie 3 komplet hamulcow i ciagle to samo jakies rady i sugestie na ten temat? robilem wszystko tak jak bylo opisywane w innych tematach i wypowiedziach ale ciagle mamto samo...
  4. nooooo powiem ze ladnie sie prezentuje pod maska jak sie stozek sprawuje ? nie skacze na wolnych obrotach ?
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na DmNQ temat w Audi A4 B6/B7
    a masz druga sonde za katem czy ta rura co tam masz jak jest w alt? jak masz dwie sondy to ta druga trzeba wylaczyc
  6. jednak poradziles sobie z przewodami
  7. haaa jeszcze Jarka nie znasz , chcial zayebac dekielki
  8. harry pewnie w trasie recarosy montuje
  9. kto bedzie na spocie bo swieta trojca wpadnie
  10. a do tych co sie martwili o moje sprzeglo niestety ma sie dobrze , zrobilem juz ok 10tys na tym setupie i zadnych oznak zuzycia
  11. niestety ich tlumiki sie sypia , mialem takie i jeden lezy w garazu , rozpadl sie na wszystkich spawach .....niestety taka prawda ....kiepskie wykonanie
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na joker_ temat w Audi A4 B7
    albo sreberko albo w graficie
  13. zartuje oczywiscie ale w moim przypadku na zwyklej turbawce bardzo dobrze sie zbiera, wlasnie chcialbym kiedys z modzonym bexem stanac i porownac
  14. si zwykle k03 , bex sie chowa
  15. Grzegorz zrobil i wstawil a za ile to juz nie pamietam bo za calosc placilem
  16. Powitac , wstawiam wykres po setupie w wykonaniu Grzegorza : wstawione wtryski z bexa fmic dp oraz......ori turbo k03 oraz link do projektu http://gregor10.pl/audi-a4-b6-amb-quattro-170km-usa/
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Lutek90 temat w Audi A4 B6/B7
    a stozki ITG? ponoc ludziska mowili ze sa dosc dobre
  18. w niedzielę wróciłem z zagramanicy po 6 tygodniach i nie dało rady ;-) takze pany Jarek wrocil i dzial ogłoszen odzyje a no i myjnie troche zarobia w koncu
  19. tez mialem ten sam dylemat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219751-jaki-kolor-zaciskow-s4/ chociaz czerwone mogly by u Ciebie dosc fajnie wygladac
  20. a lecialem sobie czemu nie migales?Dzieki Michal W tym tyg ogarnac trzeba ten temat+ montaz grzanej szybki, serwis klimy Zaciski wlasnie sie maluja wiec moze w srode heble sie ogarnie [/url]nie migalem bo jechalem masterem i po rzeciwnej stronie ale autko masz piękne z daleka rzuca sie w oczy
  21. czarny, no albo czerwony , lub mix tych dwoch kolorow
  22. black piano najladniejszy z dekorow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.