Treść opublikowana przez tomekhxc
-
po wymianie 3 kompletu tarcz dalej czuc bicie
tego nie wiem dlatego pytam czy mozna to jakos sprawdzic ? chociaz mi sie wydaje ze sa ok bo przez jakis czas jak zalozylem nowe tarcze klocki to bylo ok hamowalo elegancko rowniutko a jak zwykle po pewnym czasie urzytkowania wraca to samo , felgi tez raczej nie bo mam zestaw dedykowany do s4 avusy porzadne kolo i mocne .... ogolnie juz sam zglupialem ogolnie dev od ciebie kupowalem hample i radzilem sie co i jak takze nie mam pojecia w czym tkwi problem
-
po wymianie 3 kompletu tarcz dalej czuc bicie
tyl 300 piasty niby ok , lozyska tez ok , cociaz takie problemy byly by odczuwalne od razu czy nie? 3 komplet tarcz i klockow i na poczatku jest zawsze ok a po jakims czasie ciagle to samo
-
po wymianie 3 kompletu tarcz dalej czuc bicie
witam, od razu mowie ze wiem iz temat byl walkowany tysiace razy takze prosze o wyrozumialosc, mianowicie mam ciagle ten sam odwieczny problem z hamulcami chodzi o przod....zaczynaja bic podczas hamowania juz nie mam sily do tego i co robic , tarcze 345 oz klocki ori audi zalozone nowki sztuki dotarte tak jak ksiazka pisze .....wczesniej tez mialem taki zestaw lecz uzywany chwile bylo dobrze lecz po jakims czasie zaczely bic , teraz z nowymi jest to samo juz praktycznie 3 komplet hamulcow i ciagle to samo jakies rady i sugestie na ten temat? robilem wszystko tak jak bylo opisywane w innych tematach i wypowiedziach ale ciagle mamto samo...
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
nooooo powiem ze ladnie sie prezentuje pod maska jak sie stozek sprawuje ? nie skacze na wolnych obrotach ?
-
założenie katalizatora
a masz druga sonde za katem czy ta rura co tam masz jak jest w alt? jak masz dwie sondy to ta druga trzeba wylaczyc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jednak poradziles sobie z przewodami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
haaa jeszcze Jarka nie znasz , chcial zayebac dekielki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
harry pewnie w trasie recarosy montuje
- [B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kto bedzie na spocie bo swieta trojca wpadnie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- 1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10
a do tych co sie martwili o moje sprzeglo niestety ma sie dobrze , zrobilem juz ok 10tys na tym setupie i zadnych oznak zuzycia- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
niestety ich tlumiki sie sypia , mialem takie i jeden lezy w garazu , rozpadl sie na wszystkich spawach .....niestety taka prawda ....kiepskie wykonanie- Jaki kolor rs18'
albo sreberko albo w graficie- 1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10
zartuje oczywiscie ale w moim przypadku na zwyklej turbawce bardzo dobrze sie zbiera, wlasnie chcialbym kiedys z modzonym bexem stanac i porownac- 1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10
si zwykle k03 , bex sie chowa- 1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10
Grzegorz zrobil i wstawil a za ile to juz nie pamietam bo za calosc placilem- 1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10
Powitac , wstawiam wykres po setupie w wykonaniu Grzegorza : wstawione wtryski z bexa fmic dp oraz......ori turbo k03 oraz link do projektu http://gregor10.pl/audi-a4-b6-amb-quattro-170km-usa/- Stożek 2.0 TFSI
a stozki ITG? ponoc ludziska mowili ze sa dosc dobre- [B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
v fiz fajna sprawa- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w niedzielę wróciłem z zagramanicy po 6 tygodniach i nie dało rady ;-) takze pany Jarek wrocil i dzial ogłoszen odzyje a no i myjnie troche zarobia w koncu- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tez mialem ten sam dylemat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219751-jaki-kolor-zaciskow-s4/ chociaz czerwone mogly by u Ciebie dosc fajnie wygladac- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
a lecialem sobie czemu nie migales?Dzieki Michal W tym tyg ogarnac trzeba ten temat+ montaz grzanej szybki, serwis klimy Zaciski wlasnie sie maluja wiec moze w srode heble sie ogarnie [/url]nie migalem bo jechalem masterem i po rzeciwnej stronie ale autko masz piękne z daleka rzuca sie w oczy- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
czarny, no albo czerwony , lub mix tych dwoch kolorow- [All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
black piano najladniejszy z dekorow - 1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10