Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. fajne autko ale listw drzwiowych to ty nie masz sline....tylko s4
  2. to teraz musisz pojsc w moc bo tak... wydech sportowy jest pssssyt jest , a pierwszy lepszy podciagniety 1.9tdi cie pozamiata
  3. to fakt ja mialem mniejsze kominy przy przelocie i bylo ok poki srodkowego nie wyciolem , pozniej tragedia po filmiku widze ze u ciebie jest troszke inaczej , jak łba nie urywa to jest ok , nie jestem fanem glosnych wydechow jednak gratki za robote a ten parskajacy bov pod maska .... ale to tobie ma sie podobac
  4. widzialem na zywca i na prawde autko mega wyglada
  5. bez srodkowego glowe ci urwie
  6. to sie Kornelowi flache postawi i moze tez odda glosa
  7. tera na te bidne avusy przyszedl dystans 20 mm , mysle ze teraz jest idealnie ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- i takie tam z Jarkiem
  8. Do dywizjonu się załapię? wysyłaj zgłoszenie zobaczymy co jury na to:decayed: ładna czarnula:wink: nie ma co:naughty: jury to kuleje coś ostatnio furka jest eleganco wyszlo i lucyfery fajne
  9. a dźwięk też inny będzie ? tak jak V6 ta bedzie i +10HP:wink:
  10. uuu gwincior ..no niezle,:slina:Tomek jak mozesz to rzuc na pw koszta takiego cuda i gdzie kupiles bo sam mysle nad gwintem:whistling:
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. oryginalnie plecionka powinna byc za katem , a w twoim przypadku za dp , ale ona jest raczej po to zeby zmniejszyla drgania od silnika do reszty wydechu , ale mozliwe ze przes to ci telepocze calym wydechem i z tego ten rezonans
  13. a bo dosc zamieszanie tam bylo no ale , nasza swieta trojca dala rady kolo siebie zaparkowac heh.....dzisiaj kolo 16 parking MH srebrny avant b6 LLU... pozdrawiam:hi:
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to oki czyli modzimy dalej:grin:
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak myslicie nadajemy sie z Jarkiem do Divisionu?
  16. Dzisiaj 8:00 srebrny sedan b5 z wypukla wlepka RZ8.... na rondzie kolo galerii rzesz. Pozdro
  17. fajne kola:decayed:
  18. poka fotki wnetrza:wink:
  19. wyciagasz lampe od strony pasazera ,slizg tez mozesz odkrecic, i masz dostep do osuszacza,nie potrzeba demontowac zderzaka
  20. niezle wygladaja pewnie jeszcze dzisiaj je zamontujesz
  21. osuszacz taki co dzik ci proponuje hella a dlawik juz nie pamietam ale 9 zeta dalem za niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.