Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Powiem Ci że o avusach też myślałem tylko tam et chyba nie za bardzo jest i trzeba dystanse zakładać? ET43, wiec 10mm dystansu aż się prosi. mam avusy i ostatnio wrzucilem dystans tyl 20mm i przod 15 i nic nie obciera
-
B6 by Armi - sesja s.25
lajk jest:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
200 zeta za wspawanie koncowek:shock3: cos to za koncowki znalazl:grin:
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
troche to duzo pali tak sie mnie wydaje ja musze dobrze w piz.e dawac zeby 14 wzia , srednio to 12-13
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kto bedzie w niedziele na spocie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
8gb ...chyba ale nie jestem pewien ja mam 4gb
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SD zwykły rnse nie czyta sdhc
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tos urzadzil gwiazdora- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i jak pokazal droge?- problem z 1
ja czasami tez tak mam nie czesto ale zdaza sie , 5 lat juz tak jezdze i nic sie nie dzieje:decayed:- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Najlepiej w,powpielniczce. Ja mialem w tym schowku pod kierownicą ale za cholerę nigdy nie wiedziałem jak,z,lpg stoję. Lpg jest zajebistą alternatywą dla Pb. W,sumie to mnie nadal dziwi,że ludzie upierają się że,lpg do Turbo jest fee itp toż,to w 1.8t sprawuje się świetnie. druga opcja mozna zrobic kontrolke obok wlacznika pdc jesli ktos nie ma szufladki na karty to jeden slot mozna wykorzystac, ktos tak ma na forum w b6 juz zrobione i to najlepsza opcja chyba a co do gazu w turbo to kwestia indywidualna to tak jak ja mam i elegancko to wyglada , wkomponowany jak ori- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
teeeeee kurna ja mam dowody kto obsciskiwal hostessy ooo tak trzymaj je aż do następnego spotu , szkoda że w tą niedzielę nie byłeś , Jarko był z Panną i trza było pokazywać eee nie bo by mnie juz na sniadanie nie zaprosil- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
teeeeee kurna ja mam dowody kto obsciskiwal hostessy- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no luzik czasami jak przybutuje to i 14 wezmie, jazda za ta cene jest dosc przyjemna , a ze spalaniem nie spodziewalem sie mniej wazylem i auto z pelnym bakiem paliwa i gazu wazy 1780 kg wiec swoje wazy- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
srednio 13 lpg- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no miało nie być LPG, ale poczytałem i się zdecydowałem. Szlag mnie trafiał jak chciałem szybciej pojeździć i spalanie 12-13L od razu.. Póki co zadowolenie 100%. Instalacja założona schludnie, spalanie takie jak powinno być. Zero spadków mocy i innych niepożądanych rzeczy. Wad nie dostrzegam.. Silnik się od tego nie psuje no i jest bardziej eko- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no nie wierze ktos tu cos niedawno mowil ze lpg nie ze bleee, a teraz hehehe , Tomek chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie tego posta butla konkretna- Podlączenie cb
Zawsze możesz to zmienić podłączając pod inny bezpiecznik. oczywiscie ze mozna ale tak mi jest wygodniej bo cb mam dosc gleboko schowane i nie grzebie tam i nie szukam pokretel tylko zapalam i cb juz dziala ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- mozesz podpiac np pod bezpiecznik zapalniczki , na odwrocie dekielka jest rozpiska ktory do czego- Podlączenie cb
ja mam podlaczone w skrzynce bezpiecznikow , cb dziala dopiero po przekreceniu zaplonu- Podlączenie cb
od podswietlania popiolki? podswietlanie jej dziala raczejmwtedy jak sie ja otworzy no chyba ze dziala caly czas , ale jesli tak jak mowie to cb bedzie dzialac jak otworzysz popiolke, druga sprawa podswietlanie napewno dziala wtedy jak wlaczysz swiatla i tez wtedy bedzie dzialac cb....nie komplikuj sobie zycia i jesli masz cb pod kiera to najprosciej podepnij czerwony (tak to jest +) pod skrzynke bezpiecznikow , na odwrocie dekielka masz rozpiske co jak i do czego, drugi przewod do jakiejs sruby tj masy i po problemie- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
yhm- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Tomek koncowki setki tak?- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
taki customowy przelotowy nie da ci za wiele , albo wstaw z powrotem ori srodkowy tak jak bylo i moim zdaniem to by bylo najlepsze rozwiazanie , koncowe i ta robia swoje wiec jakbys posluchal starszych to by problemu nie bylo zartuje oczywiscie zeby wytlumic u ciebie musialbys dac takie rozwiazanie , srodkowy przelotowy z wyciszeniem za katem pozniej takie same na rozgalezieniu ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- chociaz na focie jest pod wersje Q ale mniej wiecej o to chodzi , najprostsze i najtansze rozwiazanie wstawic to co bylo i swieto- B6 DIVISION
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE