Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. daj fote to vt ktos ci ogarnie zdjecie jak to bedzie wygladac:wink:
  2. mam gdzies unlocker tv do rnsa jak bys chcial wystarczy jeszcze kabel i tv odpali
  3. no niezly wynik:naughty:
  4. to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi: A wiesz z jakiego modelu sa te diody ?? i jak one sa tam zamontowane, Po zastanowieniu te dual średnio mi sie widza, a w lampie to wygląda ciekawie. napisz do Gwertego on Ci zmodzi takie lampy tanie to to nie bedzie
  5. a no wracalem z rzesz do domu ale jakos cie nie zauwazylem:kwasny:
  6. czemu Jarecki nie przyjechales:decayed:
  7. no dosc lepiej bylo na podpromiu
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na bartek123415 temat w Audi A4 B6
    ori ori najczesciej byly montowane w wersjach us Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img149.imageshack.us/img149/5346/audis4vmr710.jpg
  9. spocik dosc udany nawet nas troszke bylo:decayed:
  10. Koło Tesco Robert przyjedź tak o 14:45 na Orlen na widelke to pojedziemy
  11. a wpadne dzisiaj juz z rok nie bylem na spocie:decayed:
  12. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-low-is-life-style-b6-quattro-prosba-pomoc-konkursie-271700/index7.html o tu kolega sobie okleil
  13. miesiac jezdze na drl i na razie zarowki sa ok, mialem zalozone ledowe h7 fajnie wygladaja ale w sloneczny dzien ch... nie widac ich wogole , zwykle zolte bo zolte ale fajnie swieca , tak szczerze to auto mam od 4 lat i ani razu nie wymienialem zarowki h7 jakos u mnie bardziej padaja tylnie hehe
  14. tak jak masz w halo albo zrob sobie w lampach reszta nie bardzo pasuje:thumbdown: ja ostatnio zrobilem drl na drogowych i jestem mega zadowolony
  15. kurde fajne te przeszczepy 2.7 jest juz czym jechac nie ma co ukrywac 1.8t jest cinki jak zupa w torebce chyba ze zmodzony jak boostera:naughty:
  16. jakos mi nie leza te ledy ale o gustach sie nie dyskutuje fajny szatan nie myslales o gwincie?
  17. a to ty w zimie nie wyjezdzasz:decayed:
  18. Wystarczy ze każe ci wyłączyć i włączyć światła i juz niebieski będzie widział czy masz samopoziom
  19. koncowki wydechu przydaly by sie inne bo te troszke do rsa nie pasuja reszta
  20. Marcin jakis regal bedziesz montowal ze tyle tych szufladek:grin:
  21. nie lepiej kupic koncowy przelotowy?
  22. us:naughty: o ale tylko tyl bo przedni zderzak juz nie jest us:kwasny: mialo jakies przygody?
  23. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/swiatla-kierunki-usa-285016/
  24. Jak masz Kolego to możesz pokazać jaki dokładnie?? nawet jak masz nie zamontowane w aucie, i jak to świeci w dzień, jakieś foto ewentualnie filmik Światła LED w lampach bardzo fajnie wyglądają ale dość kosztowne. Samo podłączenie tego do lamp EU nie będzie problemem po jednym przekaźniku na stronę aby wszystko działało jak prawo nakazuje. To pudełeczko Kolego co jest na filmiku to opornik zakładany w celu oszukania komputera, aby nie wyświetlało błędu o spalonej żarówce. Jeżeli w aucie nie występuje taka funkcja jest to zbędny element. nie bedzie pasowalo do lamo eu jest calkiem inne gniazdo i zarowka tez inna
  25. noo no licznik cud malyna:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.