Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
daj fote to vt ktos ci ogarnie zdjecie jak to bedzie wygladac:wink:
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
mam gdzies unlocker tv do rnsa jak bys chcial wystarczy jeszcze kabel i tv odpali
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no niezly wynik:naughty:
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi: A wiesz z jakiego modelu sa te diody ?? i jak one sa tam zamontowane, Po zastanowieniu te dual średnio mi sie widza, a w lampie to wygląda ciekawie. napisz do Gwertego on Ci zmodzi takie lampy tanie to to nie bedzie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a no wracalem z rzesz do domu ale jakos cie nie zauwazylem:kwasny:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czemu Jarecki nie przyjechales:decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no dosc lepiej bylo na podpromiu
-
Atrapa rekina
ori ori najczesciej byly montowane w wersjach us Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img149.imageshack.us/img149/5346/audis4vmr710.jpg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spocik dosc udany nawet nas troszke bylo:decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koło Tesco Robert przyjedź tak o 14:45 na Orlen na widelke to pojedziemy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a wpadne dzisiaj juz z rok nie bylem na spocie:decayed:
-
Wnetrze SWING i czarne dekory piano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-low-is-life-style-b6-quattro-prosba-pomoc-konkursie-271700/index7.html o tu kolega sobie okleil
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
miesiac jezdze na drl i na razie zarowki sa ok, mialem zalozone ledowe h7 fajnie wygladaja ale w sloneczny dzien ch... nie widac ich wogole , zwykle zolte bo zolte ale fajnie swieca , tak szczerze to auto mam od 4 lat i ani razu nie wymienialem zarowki h7 jakos u mnie bardziej padaja tylnie hehe
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
tak jak masz w halo albo zrob sobie w lampach reszta nie bardzo pasuje:thumbdown: ja ostatnio zrobilem drl na drogowych i jestem mega zadowolony
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
kurde fajne te przeszczepy 2.7 jest juz czym jechac nie ma co ukrywac 1.8t jest cinki jak zupa w torebce chyba ze zmodzony jak boostera:naughty:
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
jakos mi nie leza te ledy ale o gustach sie nie dyskutuje fajny szatan nie myslales o gwincie?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
a to ty w zimie nie wyjezdzasz:decayed:
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Wystarczy ze każe ci wyłączyć i włączyć światła i juz niebieski będzie widział czy masz samopoziom
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
koncowki wydechu przydaly by sie inne bo te troszke do rsa nie pasuja reszta
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin jakis regal bedziesz montowal ze tyle tych szufladek:grin:
-
Tłumik końcowy z A4 B5 2.5TDI do B5 1.9TDI
nie lepiej kupic koncowy przelotowy?
-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
us:naughty: o ale tylko tyl bo przedni zderzak juz nie jest us:kwasny: mialo jakies przygody?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/swiatla-kierunki-usa-285016/
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Jak masz Kolego to możesz pokazać jaki dokładnie?? nawet jak masz nie zamontowane w aucie, i jak to świeci w dzień, jakieś foto ewentualnie filmik Światła LED w lampach bardzo fajnie wyglądają ale dość kosztowne. Samo podłączenie tego do lamp EU nie będzie problemem po jednym przekaźniku na stronę aby wszystko działało jak prawo nakazuje. To pudełeczko Kolego co jest na filmiku to opornik zakładany w celu oszukania komputera, aby nie wyświetlało błędu o spalonej żarówce. Jeżeli w aucie nie występuje taka funkcja jest to zbędny element. nie bedzie pasowalo do lamo eu jest calkiem inne gniazdo i zarowka tez inna
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
noo no licznik cud malyna:naughty: