Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. jak mialem pomalowany farba to rok i farba zlazila plasti siedzi juz dlugo i fajnie trzyma:wink: ps fajnie wyglada:banan:
  2. moze sie juz z tym powtarzam nie raz wiec prosze o wybaczenie chcesz dobra instalke to polecam Multiserwis od krk jakies 2 godz z hakiem ale na prawde profesjonalne podejscie do tematu
  3. chyba ze hid:wink:
  4. ło matko:slina: mi to sie marzy taki zestaw:slina:
  5. grzes czym teraz smigasz?
  6. :co:a no takich cudow to raczej nikt jeszcze nie przerabial ori lampy us w b6 maja tylko odblask wsadzony a zarowka jest dwu wluknowa a ten plastik sie nie swieci
  7. nie chciales przelozyc wlacznika chromowanego ?
  8. fajne kolko z ciekawosci jakie ma et?
  9. jest jak mowi mikaszi jeszcze kiera i
  10. prosze co prawda maznolem to w paincie no ale zdj podgladowe i tak jak mowisz w b6 wyjdzie to w blotniku , w takim mniej wiecej miejscu jest w b7 tylko ze tam zderzak
  11. uuuu panie w b6 takich obrysow nie bylo ale mozna by pokombinowac dorwac te z b7 i wyciac w zderzaku i zamocowac
  12. przyszedl czas na nowy setup zimowy tj fele z a6c6 z oponami goodyear ultragrip:banan: dojdzie jeszcze kilka zmianek na pierwszy rzut zmiana tunelu dorwalem tunel 2 din z b7 praktyczie w idealnym stanie na niezla kaske:naughty: nastepnie wyrzucilem wizytownik i wstawilem przyciski chrom +pdc ( w przyszlosci zawita wiazka i modul) i tam ugniezdzilem wskaznik lpg wczesniej mialem schowany ale denerwowalo mnie ciagle zagladanie i szukanie stanu paliwa teraz jest podrecznie i jeszcze kilka gadgetow nowy zbiorniczek wyrownawczy ledy po tablicy i nowy czujnik polozenia walka bo stary sie spier....
  13. fajnie to kolko wyglada:jerk: tylko heble strasznie bidnie wygladaja przy takim kole:kwasny:
  14. Elegancko wygląda ciekawe jak to nacięcie bbedzie wyglądać przy dokladce sline takie czy więcej trzeba wyciąć
  15. jak wyzej koledzy napisali:wink: na forum jest cala litania opisana lpg do 1.8t wiec znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania:wink:
  16. Szkoda tak dobry silnik grzeszyć gazem, kolego jak palisz w piecu to wkładasz węgiel i drewno czy palisz gazetami bo taniej ? Szkoda auta - tak jest psuć bzdura:facepalm:
  17. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/demontaz-przedniego-zderzaka-a4-b6-242914/
  18. ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- trafila chociaz do godnego wlasciciela?
  19. ja mysle ze po jakims czasie przebywania na forum auto bedzie mialo mody robione i to nie raz:wink:
  20. a ja to kurna nikogo nigdy nie widze:decayed:
  21. sruby mocujace sa te same wyciagasz je i wkladasz
  22. i cena taka jak w linku czy podobna?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.