Treść opublikowana przez tomekhxc
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj kolo godz 22 na rondzie w str lubelskiej niebieski sedan b6 ranka klubowa RZE costam.... miglalem swiatlami ale kolega chyba nie zauwazyl:decayed:
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
czerwien carbon moze ciekawie wygladac
-
Przyciemnianie szyb.
troche nie w pore no ale.. DARKFOL - przyciemnianie szyb rzeszów, mielec, tarnobrzeg, stalowa wola, kolbuszowa, nowa dęba, hadykówka robilem u nich polecam i godna cena
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
tak i mi sprawdzali lampy
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
w nocy na pewno bedzie lepiej ale przy dobrej pogodzie zobaczysz w deszczu zreszta bez spryskow i samopoziomu lepiej nie rzucac sie w oczy a przy tej barwie mozesz miec klopoty:wink:
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
8000k to jest juz masakra nic nie widac mialem 6000k i zmienilem na 4300 bo nie dalo sie jezdzic szczegolnie w deszczu
-
[A4 B6 Sedan] Skąd wziąć takie tylne lampy?
ale powiedzmy ze twoje sixu sa ladniejsze od tych pokazanych w pierszym poscie:wink:
-
Oklejenie auta carbony itp. :):)
te stickery na dekorach to porazka moze i do starego civica pasuje ale nie do audi
-
[A4 B6 Sedan] Skąd wziąć takie tylne lampy?
tak jak mowisz kupilem auto to byly ledy zalozone polowa sie spalila ogolnie auto wygladalo jak lanos zalozylem ori i od razu duzo lepiej
-
[A4 B6 Sedan] Skąd wziąć takie tylne lampy?
ori ladniejsze
-
Sedan przyciemnianie szyb
ja przyciemnialem zaplacilem 270 zl za sedana 3 lata gwarancji i robota profi wykonana świetna cena , w rzeszowie za sam tył 400-450 liczą z tym że dożywotnia gwarancja no wlasnie cena mnie zachecila i jestem zadowolony
-
Sedan przyciemnianie szyb
ja przyciemnialem zaplacilem 270 zl za sedana 3 lata gwarancji i robota profi wykonana
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/lampy-sa-ori-przerobic-247400/ opcja z tymi zarowkami jest ciekawa:decayed:
-
Sedan przyciemnianie szyb
nawet jakbys dal najjasniejsza folie na przednie boczne to i tak ci przekroczy dopuszczalny % przepuszczalnosci mozesz nakleic w razie czego folie mozna sciagnac
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
zalezy od policji u nas sa bardzo upierdliwi:facepalm:
-
Szaruch QUATTRO 3.0 V6 by budzisz koniec przygody :(
3.0 v6:slina: marze o takim silniku , jak spalanie ?
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Nie no możesz założyć nie ma problemu tylko mowie ja na takich kierunkach przejechałem 300 metrów i po dowodzie
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
u nas to zabronione mozesz sie dowodu pozbyc:facepalm:
-
[B6 AVF] Moj Audik A4
nie kazdego stac na bixy a hidy dobrze sie sprawowaly i umnie wiec nie wiem po co te :facepalm: wiadomo bix fajna spawa ale ich cena szczerze to nie widze roznicy miedzy dobrym hidem a xenonem swieci tak samo wiec nie ma co pchac sie w koszta no chyba ze sie ma kase to co innego z tego co mi polocjant powiedzial to spryski nie sa wymagane nie wiem czy to prawda no ale , co innego samopoziom . mimo wielu kontroli nigdy nie mialem z tym problemow
-
malowanie lamp przednich b6? ktoś wie kto to robi ?
moze sie przyda http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
no qrde jest malyna
-
Jaki tłumik środkowy do A4 B5 1.8T?
co cie dokladnie interesi odnosnie tego tlumika
-
Jaki tłumik środkowy do A4 B5 1.8T?
taki mam zalozony u siebie ale bez tego dodatkowego tlumienia nie wiele da
-
HID xenon do mijania
co to za barwa 6000k?
-
Dokładka przód
http://www.audizine.com/gallery/data/500/mesh.JPG