Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. wczoraj kolo godz 22 na rondzie w str lubelskiej niebieski sedan b6 ranka klubowa RZE costam.... miglalem swiatlami ale kolega chyba nie zauwazyl:decayed:
  2. czerwien carbon moze ciekawie wygladac
  3. troche nie w pore no ale.. DARKFOL - przyciemnianie szyb rzeszów, mielec, tarnobrzeg, stalowa wola, kolbuszowa, nowa dęba, hadykówka robilem u nich polecam i godna cena
  4. tak i mi sprawdzali lampy
  5. w nocy na pewno bedzie lepiej ale przy dobrej pogodzie zobaczysz w deszczu zreszta bez spryskow i samopoziomu lepiej nie rzucac sie w oczy a przy tej barwie mozesz miec klopoty:wink:
  6. 8000k to jest juz masakra nic nie widac mialem 6000k i zmienilem na 4300 bo nie dalo sie jezdzic szczegolnie w deszczu
  7. ale powiedzmy ze twoje sixu sa ladniejsze od tych pokazanych w pierszym poscie:wink:
  8. te stickery na dekorach to porazka moze i do starego civica pasuje ale nie do audi
  9. tak jak mowisz kupilem auto to byly ledy zalozone polowa sie spalila ogolnie auto wygladalo jak lanos zalozylem ori i od razu duzo lepiej
  10. ja przyciemnialem zaplacilem 270 zl za sedana 3 lata gwarancji i robota profi wykonana świetna cena , w rzeszowie za sam tył 400-450 liczą z tym że dożywotnia gwarancja no wlasnie cena mnie zachecila i jestem zadowolony
  11. ja przyciemnialem zaplacilem 270 zl za sedana 3 lata gwarancji i robota profi wykonana
  12. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/lampy-sa-ori-przerobic-247400/ opcja z tymi zarowkami jest ciekawa:decayed:
  13. nawet jakbys dal najjasniejsza folie na przednie boczne to i tak ci przekroczy dopuszczalny % przepuszczalnosci mozesz nakleic w razie czego folie mozna sciagnac
  14. zalezy od policji u nas sa bardzo upierdliwi:facepalm:
  15. 3.0 v6:slina: marze o takim silniku , jak spalanie ?
  16. Nie no możesz założyć nie ma problemu tylko mowie ja na takich kierunkach przejechałem 300 metrów i po dowodzie
  17. u nas to zabronione mozesz sie dowodu pozbyc:facepalm:
  18. nie kazdego stac na bixy a hidy dobrze sie sprawowaly i umnie wiec nie wiem po co te :facepalm: wiadomo bix fajna spawa ale ich cena szczerze to nie widze roznicy miedzy dobrym hidem a xenonem swieci tak samo wiec nie ma co pchac sie w koszta no chyba ze sie ma kase to co innego z tego co mi polocjant powiedzial to spryski nie sa wymagane nie wiem czy to prawda no ale , co innego samopoziom . mimo wielu kontroli nigdy nie mialem z tym problemow
  19. moze sie przyda http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/
  20. no qrde jest malyna
  21. co cie dokladnie interesi odnosnie tego tlumika
  22. taki mam zalozony u siebie ale bez tego dodatkowego tlumienia nie wiele da
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    co to za barwa 6000k?
  24. tomekhxc odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    http://www.audizine.com/gallery/data/500/mesh.JPG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.