Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. w 1.8t mialem ori 70cos mm nawet leza w garazy 4 sztuki hehe jutro zmierze
  2. juz mialem kiedys przedni gril w czarnym polysku srednio mi sie podobalo no ale czekamy na foty moze w calosci zz kratkami bedzie fajnie:wink:
  3. spox:wink: jak cos znajdziesz pochwal sie wydechem:wink: powodzonka
  4. hmm no jak ci sie podoba ale kratki w zderzaku to sa czarne no chyba ze chcesz w polysk a gril to ewentualnie ramke:wink:
  5. dlatego mowie ze jest opcja zeby go zrobic na czesci np bez koncowych i tylko czesc od srodkowego po koncowe by pasowala , ale przeciez nie namawiam hehe:wink:
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    ee niektorzy maja i fajnie wyglada
  7. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/wydech-kwas-2-5-1-8t-kompletny-264781/ ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- jest tez taka opcja ze np jesli by ci tlumiki koncowe nie pasowaly to moge je odciac i wtedy oczywiscie cena bedzie mniejsza a ty mozesz sobie wtedy wstawic takie jakie ci odpowiadaja
  8. Osobiście wolałbym antenę umieścić. Próbowałem sam lakierować, nic dobrego z tego mi nie wyszło. Rezultat jest taki że i tak będę musiał oddać do malowania. ---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 01:11 ---------- Odezwałem się bo sprawdziłeś sobie w necie jaka jest średnica i jeb na forum, bez pojęcia co piszesz. Nie ma anten gdzie podstawa miałaby 1 cm średnicy. Jest to nie realne, przy pierwszym spotkaniu z tirem wyrwało by ją. pisze tam jak byk srednica otworu a nie srednica podstawy ....zreszta nie wazne
  9. od 1.8t i jest zrobiony pod Q tzn jakbys byl zainteresowany to moge zrobic tak ze bedzie on od tlumnika srodkowego po koncowe bo ta czesc jest taka sama przod musialbys sobie dorobic albo po prostu dospawac do starego
  10. ludziska powstawiajcie zdj jakie macie dekory u siebie glownie chodzi mi o jakies modzone gdzies u kogos zauwazylem ze mial czerwone , u siebie mam troszke zaniedbane i mozliwe ze przeprowadzilbym operacje zmiany koloru dekorow , na razie szukam inspiracji:decayed: a i meble odpadaja nie lubie desek u aucie:wink:
  11. Oszalałeś to jest średnica otworu w nadwoziu, do tego dochodzi Ci jeszcze uszczelnienie i podstawa która na 100% nie ma 1 cm, ma ok 3-4 cm więc może zasłonić. ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- Poszukaj jaki jest rozmiar główki DV do CB, tak na oko powinien mieć ok 3 cm spokojnie. ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- Znalazłem że podstawa ma 42mm ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Uchwyt antenowy CB U 270 typ DV (3078525442) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- A teraz to co ja Ci radzę, skoro już coś takiego masz,kup sobie taki zestaw: SIRIO T 27 55cm SKUTECZNA HELIKALNA ANTENA CB (3129787721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do tego radyjko President Teddy za jakieś 200-250zł całość ok 300-350zł, może nie wyjdzie taniej niż malowanie i szpachlowanie, ale zaufaj że zapomnisz co to jest mandat. oj tam podalem tylko przyklad jak taka antena montowana na stale powinna wygladac a nie ze ma ja zakladac chodzi o to zeby ten otwor zaslepic i to raczej chyba jasne potrzeba wieksza srednice niz ta co ma antena w przykladowym linku ..no chyba ze ktos nie umie mierzyc
  12. jak cie interesi to mam wydech z kwasa do sprzedania
  13. anteny maja rozne srednice montazowe jest ich mnostwo , musisz pojsc do sklepu i zmierzyc ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- antena cb SIRIO SUPER 70 # REGULACJA KĄTA ! 70cm ! (3110648559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- tam masz np srednice montazowa 12,5 mm
  14. no ciekawe czy juz je ktos testowal :eusathink:
  15. musisz poszukac bo mozliwe ze ktos po to ta dziure rozwiercal
  16. co prawda to jest b6 ale chyba o to ci chodzi
  17. mozesz kupic cb radio i antene tam zamontowac jak odpada zalatanie i malowanie...... ps. fajne gumiaki
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Audi A4 B5
    fajnie to wyszlo
  19. fanja sprawa z tymi kamerkami u ruskich taka kamerka to podstawa:decayed:
  20. najlepiej to proszkowo
  21. z przetloczeniem dadza rady bedzie ok tylko musisz sobie zmierzyc jakie dokladnie bo tam nie ma zbyt miejsca na takie baniaki
  22. nie chcesz nic z dzwiekiem kombinowac to dawaj same koncowki chyba ze chcesz cos zmienic to troszke doloz i kup tlumik 12pawel12 dal ci linka do rm motors oni robia dobre kominy i jesli zalezy ci aby bylo cicho oni moga dodac specjalne wklady wyciszajace tlumik
  23. o fck ten preparat wala mi sie w pracy a nigdy nie sadzilem ze moze tak wyczyscic wyswietlacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.