Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. ogolnie ta felga lepiej wyglada cala w czerni:wink: oponki fakt swieca sie jak psu jajca:decayed: na niektorych fotach mam wrazenie ze rant byl malowany na czerwono wraz z oponami ogolnie zazdroszcze koloru fajne autko:naughty:
  2. swietnie wyglada na tych felach duzo blepiej niz w chromie:naughty:
  3. dokladnie spryski powinny byc zaraz pod lampami a to jest tylko zaslepka do holu hehe
  4. koncowki wydechu sa b.fajne tylko chyba za bardzo wypuszczone:wink:
  5. z tego zostawienia zostawilbym tylko na przednim grillu tak jak jest :decayed:ale o gustach sie nie dyskutuje:wink:
  6. ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- W środku wieje nudą ale będzie lepiej http://s22.postimg.org/f3su32a7x/IMG_0944.jpg http://s24.postimg.org/6hel91fn5/IMG_0945.jpg czyzby tunel z b7 poluje na taki :decayed:nice:wink:
  7. tak myslalem na poczatku ale nie raz biore tuner do domu hehe wiec zostaje w schowku:wink: ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 06:51 ---------- dzisiaj maly prezencik dla audi zaraz wstawie wykresik ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- wynik nie urywa d*py , mozna bylo podciagnac pare kucy i wiecej niutkow ale icek nie wytrzymywal nie bede sie bawil w wieksze przerobki ,mozna by wstawic wiekszy icek i bylo by kilka kuni wiecej ale na razie tak zostaje jestem zadowolony autko sie dosc ladnie odpycha ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- doszlo jeszcze kilka gadzetow zderzak ze spryskami tylko musze dorezac dol z sline i pare gratow do detalingu
  8. 1:decayed: pytanko to jest folia naklejona na lampach ze wygladaja jak usa czy odblaski wsadzone?
  9. moze ci cos pomoze DIY: B6 A4 - Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper
  10. dokladnie silniczki "pukaja" nawet po wyciagnieciu kluczyka przez jakis czas , ok 10-15 min ... nie wiem dlaczego i po co ale juz tak jest:decayed:
  11. ta biala nic na stolkach wyglada zajefajnie:kox:
  12. takie rzeczy na forum za takie cos powinien byc ban:facepalm:
  13. fajnie wyglada:jerk: mi za zolte halo miski chcialy dowod zabrac:facepalm:
  14. elegancko fajny projekcik:decayed:
  15. kolor mega:kox:
  16. no i tera sobie nikt uba nie ukreci
  17. nie sluchaj dobrze wyglada:wink:
  18. nie no nawet nie tak zle na spokojnie z 1,5 godzinki ,kwestja wlutowania przewodow z symulatora do przewodow od rnsa bo strasznie tam ciasno ,pozniej reszte poukladac poupychac przeprowadzic kabel do tunera ja umiescilem go w schowku jeszcze musze jakos ogaznac odblokowanie tv podczas jazdy
  19. Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) Tomek, wybacz za OT spox:wink: szczerze to nie zwrucilem uwagi czy jest tam jakas pianka czy nie:eusathink:---------- Post dopisany 05-09-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 07:41 ---------- proba zabawki z ktorej jestem mega heepi tv on board:naughty: musze jeszcze tunel wymienic bo ten jest dosc zniszczony:kwasny:
  20. ja mysle ze sa tam wstawione te listewki chromowane na metry z allegro poprostu pociete na paseczki i powkladane....ale tylko tak sie domyslam moze to cos innego:decayed:
  21. obydwa powinny jednakowo dmuchac widocznie jeden masz przytkany
  22. jak ktos chce posiadam zestaw hid h7 do obchniecia przetwornice nie sieja i nie wywalaja bledow na fisie
  23. zamow nawet najtansza na allegro dostaniesz szybciej nim znajdziesz kogos z kluczami
  24. mi tam sie bardziej podobaja takie, te z logo jakos mi zajezdzaja allegraczem:wink:
  25. ja sie pobawilem troche na zewnatrz i okleilem listwy s4 jakas tansza folia czarny mat na razie 3 miesiac i sie trzyma:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.