Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
ogolnie ta felga lepiej wyglada cala w czerni:wink: oponki fakt swieca sie jak psu jajca:decayed: na niektorych fotach mam wrazenie ze rant byl malowany na czerwono wraz z oponami ogolnie zazdroszcze koloru fajne autko:naughty:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
swietnie wyglada na tych felach duzo blepiej niz w chromie:naughty:
-
Zabawa z przednim zderzakiem
dokladnie spryski powinny byc zaraz pod lampami a to jest tylko zaslepka do holu hehe
-
Niebieska lala:) A4 B6 1.8t BEX 2003r.
koncowki wydechu sa b.fajne tylko chyba za bardzo wypuszczone:wink:
-
Zabawa z przednim zderzakiem
z tego zostawienia zostawilbym tylko na przednim grillu tak jak jest :decayed:ale o gustach sie nie dyskutuje:wink:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- W środku wieje nudą ale będzie lepiej http://s22.postimg.org/f3su32a7x/IMG_0944.jpg http://s24.postimg.org/6hel91fn5/IMG_0945.jpg czyzby tunel z b7 poluje na taki :decayed:nice:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
tak myslalem na poczatku ale nie raz biore tuner do domu hehe wiec zostaje w schowku:wink: ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 06:51 ---------- dzisiaj maly prezencik dla audi zaraz wstawie wykresik ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- wynik nie urywa d*py , mozna bylo podciagnac pare kucy i wiecej niutkow ale icek nie wytrzymywal nie bede sie bawil w wieksze przerobki ,mozna by wstawic wiekszy icek i bylo by kilka kuni wiecej ale na razie tak zostaje jestem zadowolony autko sie dosc ladnie odpycha ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- doszlo jeszcze kilka gadzetow zderzak ze spryskami tylko musze dorezac dol z sline i pare gratow do detalingu
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
1:decayed: pytanko to jest folia naklejona na lampach ze wygladaja jak usa czy odblaski wsadzone?
-
Zabawa z przednim zderzakiem
moze ci cos pomoze DIY: B6 A4 - Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper
-
Dziwne "pukanie" w okolicy konsoli środkowej
dokladnie silniczki "pukaja" nawet po wyciagnieciu kluczyka przez jakis czas , ok 10-15 min ... nie wiem dlaczego i po co ale juz tak jest:decayed:
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
ta biala nic na stolkach wyglada zajefajnie:kox:
-
Schowki sedan quattro
takie rzeczy na forum za takie cos powinien byc ban:facepalm:
-
B6 by Armi - sesja s.25
fajnie wyglada:jerk: mi za zolte halo miski chcialy dowod zabrac:facepalm:
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
elegancko fajny projekcik:decayed:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
kolor mega:kox:
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
no i tera sobie nikt uba nie ukreci
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
nie sluchaj dobrze wyglada:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
nie no nawet nie tak zle na spokojnie z 1,5 godzinki ,kwestja wlutowania przewodow z symulatora do przewodow od rnsa bo strasznie tam ciasno ,pozniej reszte poukladac poupychac przeprowadzic kabel do tunera ja umiescilem go w schowku jeszcze musze jakos ogaznac odblokowanie tv podczas jazdy
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) Tomek, wybacz za OT spox:wink: szczerze to nie zwrucilem uwagi czy jest tam jakas pianka czy nie:eusathink:---------- Post dopisany 05-09-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 07:41 ---------- proba zabawki z ktorej jestem mega heepi tv on board:naughty: musze jeszcze tunel wymienic bo ten jest dosc zniszczony:kwasny:
-
Malowanie (oklejanie) pionowych pasków grilla na chrom
ja mysle ze sa tam wstawione te listewki chromowane na metry z allegro poprostu pociete na paseczki i powkladane....ale tylko tak sie domyslam moze to cos innego:decayed:
-
Podwójny wydech w A4 B7 1.8T, a dmucha jeden
obydwa powinny jednakowo dmuchac widocznie jeden masz przytkany
-
H.I.D albo HID zamaist H7
jak ktos chce posiadam zestaw hid h7 do obchniecia przetwornice nie sieja i nie wywalaja bledow na fisie
-
Potrzebna pomoc rns pilne
zamow nawet najtansza na allegro dostaniesz szybciej nim znajdziesz kogos z kluczami
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
mi tam sie bardziej podobaja takie, te z logo jakos mi zajezdzaja allegraczem:wink:
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
ja sie pobawilem troche na zewnatrz i okleilem listwy s4 jakas tansza folia czarny mat na razie 3 miesiac i sie trzyma:wink: