Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. no dziwna sprawa bo zderzak z przodu na pewno byl wymieniany nie przezemnie no ale byl , tak czy inaczej zaoszczedzilo mi to troche roboty
  2. oki ale samopoziomu nie ma...to mnie zastanawia .... przygode mialo z przodu ale nie az taka , zreszta nie znam dokladnej historii auta co tam i jak bylo kiedys , troche mnie to zdziwilo wszystko gotowe a samopoziomu nie ma , nie zagladalem jeszcze do mce czy jeszt wpiete ale raczej jak kable sa to tak ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- nawet jakby kiedys ktos zbiorniczek wymienial to raczej przewodow by nie podprowadzal
  3. teraz tak , zaczolem rozbieranie azeby wyciagnac zbiorniczek , kupilem pompke i te wszystkie duperele potrzebne do montazu ...... a tu natknolem sie na takie cos ...zbiorniczek z miejscem na druga pompke juz z uszczelka tylko ze zaslepiona i kabelkownia ori juz podciagnieta tylko ze wtyczka byla gdzies tam upchana , dziwi mnie to troche poniewaz myslalem ze bedzie troche roboty a tu dostalem gotowca spotkal sie ktos z takim czyms? zalozylem tylko pompke w miejsce i po robocie
  4. pomaluj na czarno
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    to tera mo powiedz gdzie takie mozna kupic:naughty:
  6. , no gratki wyboru bedzie sie prezencilo:naughty:
  7. fajny motur no i Q
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    4a0971883
  9. kiera zarabista
  10. tomekhxc opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    jak w temacie gdzie mozna nabyc piny np do takiej wtyczki?oprocz aso
  11. chyba ty
  12. a jakie masz fotele? nalesniki? to dlatego ta smietana:grin: sorki za ot:decayed: Grzegorz ten zimowy zestaw to 17 czy 18? bo nie takie znowu balony:wink:
  13. zgadzam sie kozacko wyglada na tym kole:kox: no i jeszcze ten kolor:jerk:
  14. swietnie wyglada a ja sie tak ociagam z zalozeniem zderzaka pod spryski ale jak patrze na twoje foty to po niedzieli biore sie za robote:wink:
  15. pytanie z innej beczki powiedzcie gdzie sie zaopatrujecie w piny ? chce kupic do mce do tej wtyki i do wtyki od pompki spryskiwaczy teraz tak w aso zestaw dwoch pinow licza sobie prawie 19 zeta tylko ze no sa juz zaprasowane i jest tak kawalek kabelka mi chodzi o same piny ? ktos wie ? ma jakies zrodlo czy zostaje tylko aso
  16. osz tyyy:slina: czemu ja wczesniej nie zauwazylem watku:shock3: gratki zakupu niezla przesiadka:wink:
  17. lub t-shirta dziny i plaka:grin:
  18. mi sie wsio podoba oprocz tych napisow na felach ogolnie kurna jest szatan:slina:
  19. kolega pobedzie jakis czas na forum to przesiaknie modami
  20. jak dam na auto to tez na full daje a bez ustawiasz ile chcesz:whistling: ---------- Post dopisany 25-11-2013 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 18:08 ---------- grazty doszly wiec zacznie sie zabawa ze spryskami
  21. fajny kolorek:naughty:
  22. 2 post jest tam foto na seryjnym
  23. dokladnie mebloscianke out

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.