Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. sixu w rzesz w aso kupowales czy na allegro?
  2. 200 raczej nie przekroczysz hehe soft zalezy od tunera mozesz za kilka stowek u czeska w garazu lub np 1500 u dobrego tunera, co do tego silnika proponowalbym przed softem wiekszy intercooler bo na ori icku duzo nie wyciagnie mi sie wydaje ze ok 180km ale moge sie mylic
  3. wrzucaj lpg i ciesz sie jazda , 1.8t swietnie znosi gaz i dokladnie najpierw soft pozniej lpg:wink:
  4. http://a4-klub.pl/akcesoria-248/opryskiwacz-pianownica-jakiej-uzywacie-jaka-poj-byla-praktyczna-268728/
  5. no w koncu jakies sreberko efekt jak zawsze mega:slina:
  6. sztuka nice:naughty: jedynie te chlapacze do mnie nie przemawiaja chociaz napewno auto sie mniej brudzi no ale sa plusy i minusy , bezawaryjnosci:hi:
  7. w porownaniu do innych to ja mam malutko ale pomalu zbieram jeszcze kilka preparatow mam zamowionych na wiosne biore sie za porzadki
  8. nie ma tego duzo ale na razie zbieram graty
  9. a ja nabylem takie cos PIANOWNICA LANCA PIANOWA KARCHER 0,6L 2.641-847.0 (3586122038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jestem b zadowolony , jedyny minus to maly zbiorniczek ale na jedno mycie spokojnie starcza
  10. o zesz:slina: a ja zawsze pryskalem jakims srodkiem do silnikow pozniej karcher i juz mi sie podobalo ale jak widze twoja robote to nie ma porownania ....fck no elegancko na wiosene robie taka operacje:decayed:
  11. jak to jest chromik z allegro to moze byc problem z wyczyszczeniem pozostalosci po kleju
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-mutant-david-shadow-line-118795/ luknij na profil dawida on mial podobne zestawienie tylko ze na b6 moze cos pomoze:wink:
  13. ja podtrzymuje wypowiedz buby , mialem stozek k&n i tylko mi jeczal pod maska pozniej wkladka piperrcrossa i bylo cichutko , ogolnie na obu filtrach troszke lepsza rakcja na gaz niz na papierzaku
  14. a nie sadzisz ze taka pletwa bedzie troche dziwnie wygladac na b5?
  15. no powiem ze kolorek dosc niespotykany i ciekawy:wink: ladna wersja i kolko tez nawet fajne:wink: no to czekamy na wiecej fotek
  16. oj ale od krk wcale nie jest daleko 2 godz z hakiem i jest sie na miejscu:wink: ja nie mowie ze w krk nie ma dobrych zakladow bo na pewno sa , aczkolwiek ja polecam multiserwis przyjezdzaja do nich ludzie z roznych zakatkow polski, moim zdaniem na podkarpaciu najlepsi , a jesli kolega chce to na pewno znajdzie dobrych gazownikow w krakowie:wink:
  17. bry mialem taki przypadek jakies 3 lata temu po zgaszeniu zaplonu po jakims czasie fyrtak sie zalanczal i napierdzielaltylko ze u mnie jakis blad wyskoczyl podpiecie sie pod vaga i usuniecie bledu ten objaw znikna az do tej pory
  18. Multiserwis ogolnie nie w krk ale na podkarpaciu ,chcesz miec dobra instalke to polecam naprawde znaja sie na rzeczy tani nie sa ale na tym nie ma co oszczedzac, co do 1.6 to dobrze znosza gaz , ja mysle ze warto zalozyc lpg do tego silnika mocy i tak nie ma ale bedzie oszczednie
  19. watpie ze te gniazda da sie wcisnac w lampy
  20. no chyba ze w avancie jest inny rozstaw mocowan ale tego nie wiem w kazdym razie w sedanie mam taka sama
  21. zmierzylem siateczke i moja ma wymiary +- 55/70 czyli praktycznie taka sama jak ta w linku wiec powinna pasowac.pozdrawiam
  22. ja mam haczyki takie same jak siatka w linku
  23. lampy troche inne zamiast postojowek obrysowki co u nas jest niedozwolone
  24. jutro zmierze orientacyjnie swoja to dam ci znac , po wygladzie w b6 mam identyczna wiec moze pasowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.