Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miała być 80 B4, potem A6 C5, nawet między czasie Opel, ale wyszło jak wyszło i zakupiłem...

qwg7.jpg

A4 B5 Avant 1,9 TDi AFN

Kolor: Nogaro Blue

Wyposażenie:
- Centralny zamek
- Auto Alarm
- Tempomat
- Webasto
- Podgrzewane fotele
- Climatronic
- El. i grzane lusterka z S4
- El. szyberdach
- El. szyby (niestety tyko przód)
- Aktywny system głośników (6 + SUB)
- 2x Air Bag
- zderzaki od S4
- kierownica z S4
- zawieszenie 1BE

Zmiany:
Rok 2013:
- zmiana radia i anteny na niefabryczne
- dekory w hydrografice
- ściągnięty pakiet chrom

Rok 2014:
- zmiana zegarów na pełny fis z białym podświetleniem
- czarna podsufitka
- wszystkie plastiki górne w czarny mat
- duża lampka z polifta
- srebrne relingi
- podświetlenie nóg
- podświetlane kratki nawiewów z polifta
- ramka grilla w czarny mat
- radio Symphony
_______________________________________________________________________

Tak na prawdę dla mnie do pełni szczęścia brakuje tylko Quattro :-P

A tak oto wyglądała moja Smerfetka zaraz po zakupie :-D
azy5.jpgytjr.jpg
vcvn.jpg

Kody wyposażenia:
X0A = Sprzedaż Narodowy Program Niemcy
B0A = części składowe ustawić bez danego kraju wymaganiami projektu
C0V = stalowe koła 6J x 15
G0C = 5-biegowa skrzynia manualna
H6S = Opony 195/65 R15 V
J0R = Battery 380 A (80 Ah)
M6N = 4-cyl. turbo diesel pol. 1.9 L/81 kW TDIwith MVEG 2 podstawowy silnik jest T1R
Q1D = przednie fotele sportowe
1AH = Elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego (EDS)
1G2 = stalowe koło zapasowe z oryginalnych opon, sprzętu
2PV = skórzana sportowa kierownica obcięta
5RQ = Right zewnętrzne lusterko: convex
5SL = Left zewnętrzne lusterko: asferyczne
T1R = 4-cylindrowy silnik wysokoprężny 1.9 L jednostka 028.R
3S2 = Czarne relingi dachowe
4UE = Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera z przodu
0G1 = skrzyni biegów
8AE = Radio "RCD310 MP3"
8GL = Alternator 120
8RY = Głośniki z BOSE sound
1LB = Hamulce tarczowe, z przodu
3FE = Electric slide / tilt szyberdach z sun ekranu / żaluzje
1BE = Sportowe zawieszenie / wstrząs absorpcji

Modyfikacje:
- zmiana anteny i radia
hoql.th.jpg hn95.th.jpg ht3c.th.jpg owm5.th.jpg 8jt6.th.jpg

- ściąganie dekorów
Potem przyszedł czas na rozbiórkę środka i ściaganie dekorów[/b] :mrgreen:
dpuh.th.jpg iynl.th.jpg j5qt.th.jpg h8g9.th.jpg

wldn.th.jpg 2fqb.th.jpg x09y.th.jpg fgyd.th.jpg

Listwy ściagnięte i pojechały do zakładu hydrografiki
4xyf.th.jpg

A tu parę fotek ze stanu na dzień dzisiejszy :-D
ji96.th.jpg as0j.th.jpg a4cy.th.jpg

Dzisiaj doszła do mnie paczka z nowymi zegarkami z pełnym fisem i całym osprzętem do montażu :-D Na weekendzie pewnie będzie działane :jupi:
nmx7.th.jpg

I parę gratów (lampka podsufitki poliftowa i wtyczki do lamp poliftowych) od RED-a :mrgreen:
ycgd.th.jpg 6ayx.th.jpg

Dzisiaj z racji wolnego czasu, chęci i jeb.. zimna zamontowałem w końcu zegary :-D Zostało do podpięcia czujnik oleju i sygnał spalania z ECU ale to już na czasie ogarnę :-D
hge8.jpg 6ibo.jpg ha8p.jpg
s739.jpg vs8w.jpg

I przy okazji przypasowanie dekoru :-) Ale nie montowałem bo bałem się że coś popęka od temperatury :-/
s1i9.jpg lzz7.jpg

- dekory w hydro
- czarny sufit
- srebrne relingi
CAM00243.jpg CAM00244.jpg CAM00245.jpg CAM00246.jpg CAM00247.jpg CAM00248.jpg CAM00249.jpg CAM00250.jpg CAM00252.jpg

Przy chwili wolnego sobotniego przedpołudnia wpadło na pokład Symphony :-D
Muszę dociąć jeszcze maskownicę pod radio i zrobić obudowę panelu climatronika :-)
CAM00242.jpg CAM00253.jpg CAM00256.jpg CAM00257.jpg CAM00258.jpg

I malutka wlepka na tylnej szybie :-P
CAM00259.jpg

Oraz zamiast zwykłego światła stopu mały napis "I <3 my AUDI" :-P
CAM00254.jpg CAM00255.jpg

Polerka auta:
51459e6af9adabb7med.jpg

Nudziło się to gałkę podświetlaną sobie zrobiłem :-D
CAM00273.jpg CAM00274.jpg
Jakość zdjęć nie powala bo robione kalkulatorem :-P

Trzeba trochę odkopać temat :-D

Zderzak podczas spawania i po spawaniu i malowaniu, dodatkowo lotka na klapę :-D
CAM00300.jpg CAM00311.jpg

Turbo po czyszczeniu geometrii :-)
CAM00301.jpg

Silnik wyczyszczony i zaczynamy składać :mrgreen:
CAM00303.jpg CAM00302.jpg

Kolektor teoretycznie od AWX a tak na prawdę od VW Sharan 1,9 TDi 115kM i jest identyczny, więc po co przepłacać :-P Wypalony i wypiaskowany :-) I od razu flansza na rurkę :-P
CAM00304.jpg CAM00305.jpg CAM00306.jpg

Na miejscu już i podpięte :-)
CAM00308.jpg CAM00309.jpg

I IC nieco większy niż był :-P
CAM00310.jpg
P.S. Ta ten wąż to od odmy ale już jest schowane :-)

Wczoraj w nowy auto poskładane, dzisiaj fotki cyknę :-P Niestety chyba będę musiał trochę zderzak podciąć bo IC jest nieco za nisko i nie można włożyć kratek bo odstaje :-P

Przy okazji wywalony oczywiście EGR, zrobiona wolna odma, przeczyszcozny cały układ dolotowy i ma jeździć :-P

Edytowane przez bartekziomek89

Opublikowano

No to pogratulowac zakupu,oczywiscie niezawodnosci i dbaj o fure a mody z głowa :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

aha na lato 18 ! :wink:

Opublikowano

o, kogo ja tu widzę. W końcu na właściwym forum:decayed:

Opublikowano

no z modami jak pojdziesz w dobra strone to bedzie ciacho.....

Opublikowano

kolejne nogaro blue :wink: ale zderzaków to ja zazdroszczę :jerk:na lato jak Łukasz pisze, szukaj 18"

Opublikowano
  • Autor
o, kogo ja tu widzę. W końcu na właściwym forum:decayed:

Oj tam cicho być :-P Niech będzie że teraz mam dwa fora :-P

na lato jak Łukasz pisze, szukaj 18"

Oj raczej na 17 przystanie :-P Się okaże w praniu :-P

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

A tak przy okazji to jeszcze z modów to na pewno zegary z FISem i spodobał mi się projekt jednego kolegi stąd, a dokładnie progi z opla :-P

Opublikowano

Nie jednego:wink:

Opublikowano

Plus za zderzaki od esy ale progi z opla odpusc, to nie rs co bys mial z progami kombinowac, montoj esowe progi.Co do kol dawaj 18 nie rob tego bledu co ja.

Opublikowano
Co do kol dawaj 18 nie rob tego bledu co ja.

i ja :decayed: Ładna sztuka, powodzenia w modach :D

Opublikowano

radio od seata chodzi normalnie sam się zastanawiam czy nie włożyć od seata na cd.... bo jest sporo tańsze od concerta ładny wzór ori felg ala audi b4 :) kolor nie plus jeden z najadnieszych z palety a4b5

Opublikowano

Kolor bardzo ciekawy, wyposażenie ok, pozostaje modzić z głową i jeździć (oczywiście bezawaryjnie) :naughty:

Zderzak konkret! Jednak grill to już chromowa przesada :facepalm: Wystarczy znaczek Audi i obwódka, pozbądź się chromowania listewek poprzecznych!

Lampy lift oczywiście wsadzaj i super pomysł z lotką - też w przyszłości będę szukał i montował u siebie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Co do kol dawaj 18 nie rob tego bledu co ja.

Czemu błędu?

A progi takie mi się widzą :-D

http://imageshack.us/a/img191/2163/dsc2625v.jpg

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Kolor bardzo ciekawy, wyposażenie ok, pozostaje modzić z głową i jeździć (oczywiście bezawaryjnie) :naughty:

Zderzak konkret! Jednak grill to już chromowa przesada :facepalm: Wystarczy znaczek Audi i obwódka, pozbądź się chromowania listewek poprzecznych!

Lampy lift oczywiście wsadzaj i super pomysł z lotką - też w przyszłości będę szukał i montował u siebie :wink:

Hehe pakiet ALA-CHROM już poleciał na szczęście w pierwszych dniach :-P Grill i tak chcę włożyć od RS4 i białe ringi :-)

Opublikowano

I ja żałuję że tylko 17-stki mam. Zrób tak jak ci mówią, szukaj progów od eski, wyjdzie trochę drożej ale o wiele lepiej będzie pasować do zderzaków od eski.

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano
Tylko progi od eSy znaleźć to chyba graniczy z cudem :-P

Oj tam zaraz z cudem :wink:

INNE - SidMotorSport.pl

Fajna prawie esa :decayed:

Zamiast progów wolałbym najpierw robić moc :decayed: A koła 18" to min!

Opublikowano
  • Autor

No i cena nie jest "trochę" wyższa niż od opla hehe :-P Co do mocy to tylko chip pewnie wleci i tyle, ewentualnie 216 :-P

Opublikowano

Tylko chip :naughty: .. każdy tak mówi :grin:

Opublikowano
Co do kol dawaj 18 nie rob tego bledu co ja.

Czemu błędu?

A progi takie mi się widzą :-D

http://imageshack.us/a/img191/2163/dsc2625v.jpg

Do czasu 17tki a potem sam powiesz, ze to jednak male i tak jest ;d Sprawdzilo sie to wielokrotnie :wink:

Opublikowano

światła poliftowe obowiązkowe :) powodzenia w modach :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.