Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie masz fotele? poka środek

Opublikowano

Dragonie a spryskiwacze lamp działają ?? Bo jak tak to ładuj imitację samopoziomowania oraz zenon i będzie miód, oczywiście w parze z lampkami Depo ;)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie są tylko zaślepki a gdzies keidyś znalazłem tylko nei wiem gdzie że można jakieś zamienniki sprysków włożyć i działają tak samo jak ori tylko kurde nei wiem gdzie to czytałem :-/ A w sensie imitację poziomowania czyli że co? :-P A na początek zamiast zenka pójdą osramy night breakery :-P

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Jakie masz fotele? poka środek

Fotele normalne tyklko tyle że grzane :-P Jak będzie ładnie porobię parę fotek :-P

Opublikowano

uuu, jest co rezać:wink:

Opublikowano
  • Autor

Powoli i do przodu :-P

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 15:11 ----------

Dzisiaj udało się dorwać za parę groszy kratki nawiewu poliftowe z podświetleniem :-) Kratki już na miejscu tylko trzeba teraz podpiąć kabelki :-P

6fq5.th.jpg fm79.th.jpg 8aip.th.jpg

Przy okazji fotki kiery i wnętrza :-P

u35r.th.jpg dh46.th.jpg

Opublikowano

Ciekawe autko :D no i ten pakiet eSki :D Pozazdroscic :D Modzic dobrze i bedzie kozak :D

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj małe rozbieranie było ale wcześniej wymiana radia i anteny z przed jakiegoś czasu :-P

hoql.th.jpg hn95.th.jpg ht3c.th.jpg owm5.th.jpg 8jt6.th.jpg

A to dzisiejsze prace :-)

Na początek małą polerka maski i już prawiue nie widać tego dziwnego znaku który był tam naklejony :-D

ed5c.th.jpg

Potem przyszedł czas na rozbiórkę środka i ściaganie dekorów :mrgreen:

dpuh.th.jpg iynl.th.jpg j5qt.th.jpg h8g9.th.jpg

wldn.th.jpg 2fqb.th.jpg x09y.th.jpg fgyd.th.jpg

Listwy ściagnięte i pojechały do zakładu hydrografiki :jupi:

4xyf.th.jpg

A tu parę fotek ze stanu na dzień dzisiejszy :-D

ji96.th.jpg as0j.th.jpg a4cy.th.jpg

Opublikowano

Jest różnica z podświetleniem kratek no nie :wink: mogłeś szukać anteny z GPSem, fajniej to wygląda a czasami cena taka sama. Grila też szukasz Skowego czy zostaje ten? jak tak może psiknij ramkę na czarno, ja tak mam i wydaje mi się ciekawiej niż jak w chromie.

Opublikowano
  • Autor

Grila chce kupić (ala)RS z alledrogo i ramka idzie w czarny mat :-) A za antenę z kablem dałem 30zł :-P Relingi muszę dorwać jeszcze w chromie bo plan się zmienił bo miało być na biało :-P

Opublikowano

Te fejki grile są cale czarne, tylko znaczek do przekładki. Co na biało? samochód na biało? no weź :grin: masz nogaro blue i chcesz biały? obym Cię źle zrozumiał

Opublikowano

Relingi poleruj i zakładaj białe kierunki boczne. Brakuje progów od eski a tak to bomba:wink:

Opublikowano
  • Autor

Heheh nie auto na biało tylko miały iść relingi, znaczki i felgi na biało ale jednak nie :-P

slimaczek89rz, kierunki już kupione białe a progów dalej szukam bo eskowe to drogie :-/

Opublikowano

ale tylko i wyłącznie od eski zakładaj!:wink:

Opublikowano
ale tylko i wyłącznie od eski zakładaj!:wink:

proste bo inaczej zyebiesz body, to nie fake rs, ma byc s!

Opublikowano

Dokładnie, żryj gruz ale progi od eski mają być:grin:

Opublikowano
haha żar gruzu nie będę a o progi to na razie kwestia sporna :-P
przemysl to, dostales w bonusie zderzaki od eski to wyloz troche wiecej kwitu i zapodaj ori
Opublikowano

Szkoda żeby się zmarnowały takie zderzaki do innych progów niż od eS:wink:

Opublikowano
  • Autor
Szkoda żeby się zmarnowały takie zderzaki do innych progów niż od eS:wink:

Ślimak ta niebieska co mi ją na audipodkarpacie.pl pokazałeś miała fajne progi przerobione i dużo taniej wychodzą hehe :-P jak na razie to z zewnątrz stoper, trochę trzeba pogrzebać w środku :-P

Opublikowano

Ale ile więcej roboty. Twoje auto, Twoja sprawa:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.