Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

:hi:

Oto moje A4 1.8T Avant, 2002 r.

Coś z wypasu:

- pakiet S-line

- alufelgi lato: 18" RS4

zima: 17" czarny mat

- xenon

- klimatronik

- 8 x airbag

- sportowe pół-skórzane fotele z elektryczną regulacją lędźwi

- szyberdach

- czarna podsufitka

- pakiet oświetlenie

- ESP

- zawieszenie 1BV + sprężyny - 35H&R

- grzane stołki

- 4 x elektryczne szyby

- podgrzewane lusterka

- itp. itd.

Planowane mody:

- środkowa atrapa przedniego zderzaka w stylu RS (ta lipna siatka, która jest obecnie to tylko chwilowo) - zrobione

- FMIC

- usunięcie katalizatora

- program

- dokładka tylnego zderzaka S-line z modelu b7 - zrobione

- RNS-E

csc0059.jpg

dsc0072xi.jpg

dsc0082bp.jpg

dsc0086ey.jpg

dsc0088zt.jpg

dsc0104sm.jpg

csc0126v.jpg

dsc0032cp.jpg

dsc0052ps.jpg

dsc0034nm.jpg

dsc0038vf.jpg

dsc0039sr.jpg

csc0146.jpg

csc0146.jpg

dsc0141tttu.jpg

dsc0150gw.jpg

dsc01675m.jpg

Opublikowano

bardzo ładne autko :good:

no i mody w dobrym kierunku....

ale z s-line to nie wiele widać :mysli:

Opublikowano

fajna :decayed:

szkoda ze nie w Q :confused4:

jeździsz motorem ? :cool1:

Opublikowano

ładne auto przydałby się zderzak tył s-line i większe końcówki wydechu

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne autko :good:

no i mody w dobrym kierunku....

ale z s-line to nie wiele widać :mysli:

[/quote

bardzo ładne autko :good:

no i mody w dobrym kierunku....

ale z s-line to nie wiele widać :mysli:

nie wiem kolego czego nie widzisz]

Opublikowano

Piękna czarnula- just like moja :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

bardzo ładne autko :good:

no i mody w dobrym kierunku....

ale z s-line to nie wiele widać :mysli:

Artur, jest pełen wewnętrzny S-line + zderzak przód.

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne autko :good:

no i mody w dobrym kierunku....

ale z s-line to nie wiele widać :mysli:

Artur, jest pełen wewnętrzny S-line + zderzak przód.

no takie niestety w 2002 r wychodziły a zderzak to ja już zmieniłem[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:36_________________________________________________

fajna :decayed:

szkoda ze nie w Q :confused4:

jeździsz motorem ? :cool1:

tak kolego jeżdżę motorem :)

Opublikowano

zeby było jasne...nie czepiam się...ale brak listew zew.,listew progowych, zderzaka tylnego, więc nie piszmy, że s-line...ale fura jest :kox:

Opublikowano

w 2002 nie montowali zewnętrznego S-line

Opublikowano
  • Autor

zeby było jasne...nie czepiam się...ale brak listew zew.,listew progowych, zderzaka tylnego, więc nie piszmy, że s-line...ale fura jest :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0

tu sobie kolego poczytaj o pakietach, co w jakich latach wychodziło[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:46_________________________________________________

w 2002 nie montowali zewnętrznego S-line

dokładnie tak

Opublikowano

Ładna :)

Opublikowano

na żywo lepiej wygląda niż na zdjęciach :good:

Opublikowano
  • Autor
:notworthy: dzięki panowie za pozytywne opinie :)
Opublikowano

będzie program jednak?

Opublikowano

ładna :tongue4:

Opublikowano

to prawda... ale mozna jeszcze dodac " skrzydla " na drzwi

S-line lub S4 :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładna furka Michał, tylko jeszcze na program Cię namówimy i :kox:

Opublikowano

Bardzo ładna furka Michał, tylko jeszcze na program Cię namówimy i :kox:

ee tam padło jak nie wiem :polew:
Opublikowano

Tzn. gdyby to był sedan to byśmy pogadali :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.