Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal.m

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. też uważam że s-line to najlepsza opcja w b6
  2. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ...uj strzela, ale nie mogę przyjechać ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- to co niedziela: 16.06.2013 godzina 15.00? no jak ci pasuje? to możesz śmiało przyjechać
  3. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    1.kacek 2.dziako 3. Michał 4.paput no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu
  4. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tak powinno być za każdym razem
  5. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    1. paput 2. Kowi - 70% 3. Rafi_2006 4. dziako 5. Paweł Puławy 6. DarkMind 7. kicker 8. Michał 9.
  6. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż ale sie ubawiłeeeeemmmmm
  7. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mozna obejrzec jak cie taki interesuje
  8. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kacek co to za moto ? gdzie stoi ? masz moze jakis link do ogloszenia, dawaj jakies konkrety
  9. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?
  10. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak dla mnie moze byc ale nie wiem jak inni, niech sie wypowiedza
  11. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda 1.Paput 2.Michał 3.
  12. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mogę podjechać jak by cos
  13. tak czy inaczej sens takiej kombinacji jest wątpliwy bo za kasę ze sprzedaży tego kompletu z golfa, plus to co trzeba by zapłacić za dystanse można kupić coś innego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.