-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
- [B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
też uważam że s-line to najlepsza opcja w b6- Spoty Puławskie
...uj strzela, ale nie mogę przyjechać ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- to co niedziela: 16.06.2013 godzina 15.00? no jak ci pasuje? to możesz śmiało przyjechać- Spoty Puławskie
1.kacek 2.dziako 3. Michał 4.paput no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu- [B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
:oklasky:good job- Spoty Puławskie
tak powinno być za każdym razem- Spoty Puławskie
1. paput 2. Kowi - 70% 3. Rafi_2006 4. dziako 5. Paweł Puławy 6. DarkMind 7. kicker 8. Michał 9.- Spoty Puławskie
kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż ale sie ubawiłeeeeemmmmm- Spoty Puławskie
mozna obejrzec jak cie taki interesuje- Spoty Puławskie
kacek co to za moto ? gdzie stoi ? masz moze jakis link do ogloszenia, dawaj jakies konkrety- Spoty Puławskie
no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?- Spoty Puławskie
jak dla mnie moze byc ale nie wiem jak inni, niech sie wypowiedza- Spoty Puławskie
SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda 1.Paput 2.Michał 3.- Spoty Puławskie
ja mogę podjechać jak by cos- Felgi z VW golf 5x100 BBS do audi a4 5x112???
tak czy inaczej sens takiej kombinacji jest wątpliwy bo za kasę ze sprzedaży tego kompletu z golfa, plus to co trzeba by zapłacić za dystanse można kupić coś innego - [B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant