Treść opublikowana przez michal.m
-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
- [B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
też uważam że s-line to najlepsza opcja w b6- Spoty Puławskie
...uj strzela, ale nie mogę przyjechać ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- to co niedziela: 16.06.2013 godzina 15.00? no jak ci pasuje? to możesz śmiało przyjechać- Spoty Puławskie
1.kacek 2.dziako 3. Michał 4.paput no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu- [B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
:oklasky:good job- Spoty Puławskie
tak powinno być za każdym razem- Spoty Puławskie
1. paput 2. Kowi - 70% 3. Rafi_2006 4. dziako 5. Paweł Puławy 6. DarkMind 7. kicker 8. Michał 9.- Spoty Puławskie
kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż ale sie ubawiłeeeeemmmmm- Spoty Puławskie
mozna obejrzec jak cie taki interesuje- Spoty Puławskie
kacek co to za moto ? gdzie stoi ? masz moze jakis link do ogloszenia, dawaj jakies konkrety- Spoty Puławskie
no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?- Spoty Puławskie
jak dla mnie moze byc ale nie wiem jak inni, niech sie wypowiedza- Spoty Puławskie
SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda 1.Paput 2.Michał 3.- Spoty Puławskie
ja mogę podjechać jak by cos- Felgi z VW golf 5x100 BBS do audi a4 5x112???
tak czy inaczej sens takiej kombinacji jest wątpliwy bo za kasę ze sprzedaży tego kompletu z golfa, plus to co trzeba by zapłacić za dystanse można kupić coś innego- Felgi z VW golf 5x100 BBS do audi a4 5x112???
Piotrek et 22 to przy feldze 6,5 cala to mniej więcej będzie równe et 34-35 dla felgi 7,5 cala a to jest jeszcze bardzo daleko od wyjścia poza obrys, ja dla przykładu mam u siebie 7,5 cala przy et 24 i nic nie wystaje , a jak sie mierzy to Ci powiem jak się kiedys spotkamy- Felgi z VW golf 5x100 BBS do audi a4 5x112???
Przy takich parametrach felgi jak masz czyli 6,5 cala szerokości i ET 42 śmiało można zastosować dystans 20 mm i nic nie będzie obcierać, wręcz należało by tyle dać żeby to jakoś wyglądało. Ale fakt dobry dystans do zmiany rozstawu nie jest tani, także wybór należy do ciebie- Spoty Puławskie
jak dla mnie sobota albo niedziela, jest mi obojetne- [B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
Grill od rs6 nie pasuje p&p jest troche węższy dołem i trzeba do niego dopracować zderzak, chociaż na zdjęciach jest jeszcze przed tym zabiegiem. Sprężyny nie mam pojęcia na takich go kupiłem.- Spoty Puławskie
To moje auto, żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro. Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję nigdzie nie widać żebyś się dopiał I co masz z tym jakiś problem ???? a tjunerem żadnym nie jestem i nigdy tak nie twierdziłem w przeciwieństwie do ciebie- Spoty Puławskie
To moje auto, żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro. Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję- Spotkania na drodze
tym czarnym avantem to ja jechałem, niestety Cię nie zauważyłem, następnym razem będę bardziej zwracał uwagę- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jak się ociepli to jakąś sesyjkę ogarniemy- Spoty Puławskie
no niby tak:decayed: ale i tak nie wiem który człek to ty:wink: Nie bój nie bój jak tylko zmienię gumy na letnie i będą głośne to się odezwę już ci to kiedyś pisałem i uważaj bo wiem gdzie parkujesz ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- cza lokalnego spota zrobic to będziesz ogarniał kto jest kto:decayed: to kiedy robimy ?- Spoty Puławskie
Ja również już kilkukrotnie widziałem to A4 na LLB ale zawsze za sterami siedziała kobieta - [B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant