Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal.m

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal.m

  1. też uważam że s-line to najlepsza opcja w b6
  2. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ...uj strzela, ale nie mogę przyjechać ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- to co niedziela: 16.06.2013 godzina 15.00? no jak ci pasuje? to możesz śmiało przyjechać
  3. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    1.kacek 2.dziako 3. Michał 4.paput no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu
  4. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tak powinno być za każdym razem
  5. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    1. paput 2. Kowi - 70% 3. Rafi_2006 4. dziako 5. Paweł Puławy 6. DarkMind 7. kicker 8. Michał 9.
  6. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż ale sie ubawiłeeeeemmmmm
  7. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mozna obejrzec jak cie taki interesuje
  8. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kacek co to za moto ? gdzie stoi ? masz moze jakis link do ogloszenia, dawaj jakies konkrety
  9. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?
  10. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak dla mnie moze byc ale nie wiem jak inni, niech sie wypowiedza
  11. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda 1.Paput 2.Michał 3.
  12. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mogę podjechać jak by cos
  13. tak czy inaczej sens takiej kombinacji jest wątpliwy bo za kasę ze sprzedaży tego kompletu z golfa, plus to co trzeba by zapłacić za dystanse można kupić coś innego
  14. Piotrek et 22 to przy feldze 6,5 cala to mniej więcej będzie równe et 34-35 dla felgi 7,5 cala a to jest jeszcze bardzo daleko od wyjścia poza obrys, ja dla przykładu mam u siebie 7,5 cala przy et 24 i nic nie wystaje , a jak sie mierzy to Ci powiem jak się kiedys spotkamy
  15. Przy takich parametrach felgi jak masz czyli 6,5 cala szerokości i ET 42 śmiało można zastosować dystans 20 mm i nic nie będzie obcierać, wręcz należało by tyle dać żeby to jakoś wyglądało. Ale fakt dobry dystans do zmiany rozstawu nie jest tani, także wybór należy do ciebie
  16. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak dla mnie sobota albo niedziela, jest mi obojetne
  17. Grill od rs6 nie pasuje p&p jest troche węższy dołem i trzeba do niego dopracować zderzak, chociaż na zdjęciach jest jeszcze przed tym zabiegiem. Sprężyny nie mam pojęcia na takich go kupiłem.
  18. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To moje auto, żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro. Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję nigdzie nie widać żebyś się dopiał I co masz z tym jakiś problem ???? a tjunerem żadnym nie jestem i nigdy tak nie twierdziłem w przeciwieństwie do ciebie
  19. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To moje auto, żona jeździ nim do roboty i codziennie tam parkuje. Pozdro. Jeżeli chodzi o spoty to ja zawsze jestem chętny i do każdego terminu się dopasuję
  20. tym czarnym avantem to ja jechałem, niestety Cię nie zauważyłem, następnym razem będę bardziej zwracał uwagę
  21. jak się ociepli to jakąś sesyjkę ogarniemy
  22. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no niby tak:decayed: ale i tak nie wiem który człek to ty:wink: Nie bój nie bój jak tylko zmienię gumy na letnie i będą głośne to się odezwę już ci to kiedyś pisałem i uważaj bo wiem gdzie parkujesz ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- cza lokalnego spota zrobic to będziesz ogarniał kto jest kto:decayed: to kiedy robimy ?
  23. michal.m odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja również już kilkukrotnie widziałem to A4 na LLB ale zawsze za sterami siedziała kobieta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.