Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Bylem juz wiele razy:decayed: tylko ostatnio cos sie opuscilem czasu brak:kwasny: ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:27 ---------- ludziska wie ktos gdzie mozna zrobic polerke kloszy lamp ? bo nie sa ona za bogate a musze jeszcze raz je rozkleic wiec byla by okazja.. a i czy jest sens polerowac czy to pozniej nie zmatowieje?
  2. Bylo spoko. wesolych i pozdro
  3. no jesli tak uwazasz ze te ponizej tysiaka to shit to zapodaj milltek-a na pewno bedziesz hepi majac wydech o wartosci 60% twojej b5:decayed:
  4. chcesz zrobic cos dla samego dzwieku to zmien sam koncowy:wink:
  5. ales to zdanie ulepil:facepalm: ---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ---------- jak masz takiego goscia to zdemontuj swoja kiere daj mu ja do odbszycia w czym tkwi problem?
  6. pisz do piterdzg on ma szablony i sam sbie wyregenerujesz chyba ze nie chcesz to kupuj:wink:
  7. czarny:wink:
  8. oblukaj ten watek http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-czarna-padlina-rns-e-fmic-bose-320mm-229763/
  9. to jest podswietlenie klamek czy to co ty masz wrc w lusterkach:naughty: ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- heh oka wiem o co kaman nie przygladnolem sie focie:decayed:
  10. w wiekszosci b6 zeby zalozyc bezprzegubowe wycieraczki trzeba zmienic ramiona na te od b7:wink: a czy masz podgrzewane musisz sprawdzic:wink:
  11. za szeroki kapec jakbys mial 225 lub 235 to by bylo git
  12. ja bym pomalowa na jakis fajny kolorek
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    co to za zderzak z tylu?
  14. wiecej sie bedzie na wiosne dzialo w planach jeszcze odswierzenie wnetrza tzn regeneracja przyciskow climatronika , szyb , obszycie kiery mieszka galki no i mysle ze dekory pojda w kolor ,miedzy czasie jeszcze FMIC i jakis program wkoncu
  15. zycze Ci zebys sie mijał na drodze z ludzmi którzy tez maja 8K albo i 12 :gwizdanie: hmm no powiem ci ze juz wczesniej widzialem takie cos no troche daj ale nie ma tragedi a wyprobowalem wczoraj w nocy i o niebo lepiej w porownaniu do tego co bylo wczesniej a i na cb zadne ch..e nie lecialy heh tylko teraz pasuje spryski wyrezac zeby sie niebieskie nie czepialy [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 13:34_________________________________________________ tak zgodze sie z felgami musze zrobic porzadek bo te ni cholery nie pasuja ---------- Post dopisany 15-12-2012 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2011 at 13:36 ---------- pare gratow do rezania na wiosne , heble tarcze przod z s4 no i jak sa heble to i fela musi byc s4 , musze jeszcze dokupic zestaw na tyl .... <br /><br /> ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- a no i przez okres zimowy hamulce do rozebrania i pomalowania
  16. a znajdziesz dopowiedzi na twoje wszystkie pytania ps. UWAGA forum uzaleznia
  17. tez sie z tym nie zgodze bo mialem 235 i w koleinach mozna rece pourywac kolo dosc zacne i przy tym et nie powinno nic obcierac
  18. przeciez w pierwszysm poscie w linku sa te fele na b6
  19. nie obijaja ci sie o nic? ja od spodu tez nie mialem dekielkow ale dorobilem je z kawalka plastiku pomalowalem i obsadzilem na silikonie
  20. oj tam oj tam sam jezdze na hidach i nwet sobie chwale dobrze sie sprawuja
  21. dokladnie takze jesli masz zderzak s-linowy lub s4 to ten ci nie spasi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.