Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. przeciez pisze ze najpierw sprawdze nic na razie nie wymieniam
  2. dlatego pisze ze najpierw musze sprawdzic tarcze bo nie wieze ze wahacze juz by sie rozklekotaly:wink: ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ---------- dev a moglbys podpowiedziec jakie klocki bys proponowal do tych tarcz?
  3. takie czasy niestety:facepalm: no coz najpierw musze tarcze sprawdzic co tam siedzi jesli nie pomoze bede walkowal temat dalej:wink: jakie firmy tarcz byscie polecali czy takie cos jak MIKODA kojarzy sie komus dobre to czy jakis badziew?
  4. nie no az sie przypatrze jak bede mial chwile wonlego czasu tak teraz mysle ze moze by tarcze w tokarke zlapac i zobaczyc jak sie kreci bo teraz sobie przypomnialem ze znajomy mial taki przypadek ze po zalozeniu nowych tarcz i przejechaniu iles tam km sie pofalowaly
  5. faktycznie jest tam troche korozji ale ostatnio zmienialem kola i czyscilem to powierzchnia byla plaska nie widac tam nic takiego co by przeszkadzalo
  6. wtedy praktycznie nie czuc najgorzej jak szybciej jade zaczne hamowac i nie musi byc to gwaltowne hamowanie
  7. opony ok przed zalozeniem kol zawsze je daje do wywazenia wiec to jest jak najbardziej w porzadku
  8. tarcze byly zmieniane 2 lata temu tak by je skosilo? co do wachaczy nie byly one najlepszej firmy ale tanie tez nie byly juz nie pamietam ale tez mi sie nie chce wierzyc ze w tak krotkim czasie gumy by sie wyrobily:facepalm:
  9. spoko dasz rade ja wczoraj spedzilem 2 h na czytanie tego watku
  10. siema ludzie sprawa jest taka ze przy hamowaniu czuc lekkie drgania na kierownicy ponad rok temu mialem zmieniane zawieszenie z przodu tj komplet wachaczy i wtedy tez drgania bylo czuc minimalnie teraz troszke wiecej , klocki z przodu zmieniane tez byly tarcze sie wydaja ok rowno sciera pytanie jest jaka moze byc przyczyna czy to moze krzywe tarcze czy na wachaczach juz sie zaczynaja gumy obrabiac bo szczerze powiem nie byly one z gornej pokli firmy juz nie pamietam czy moze jakas inna jest przyczyna?​
  11. no na tym sa zdjecia i roznice widac
  12. Uwaga na podrabiany olej MOTUL z Allegro ! ! ! - FORUM OPEL 24 to jakies masakra
  13. Dokłądnie Moje 1.8T potrafi na trasie spalić 7.2 jak i 9,5 a co do miasta i lotach wokół niego to spalanie od 8,8 do 16,2 ... wszystko zależy od nastroju kierowcy grzes o ile ci wzrosla moc po wirusie?
  14. nigdy jakos na to nie patrzylem po prostu jak kupilem auto taki mialem zalany teraz mam wymianke patrze na forum a tu co innego pisza:kwasny: ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ---------- ps. przeyebalem te 82 strony i mam juz odp na wszystkie moje pytania
  15. u jak juz bo bym dawal czarny mat albo jeszcze jepiej biala folia i czarne dodatki juz ktos mial b6 avanta na forum obklejona biala folia wygladalo kozacko
  16. spoko dzieki sory za zamieszanie
  17. oka juz wiem sorki nie chcialo mi sie czytac:facepalm:
  18. :facepalm:spoko tylko tu jest tak namieszane ...
  19. ja mam zalanego castrola 10w40 i widze ze wszyscy jezdza na 5w40 czy mozna teraz na taki przejsc bo zbliza mi sie zmiana ?
  20. dokladnie moze masz olej do automatycznych skrzyn zalany po nim takie efekty
  21. czy w kierunkach to philips diadem ? ciekawie to wyglada
  22. ja bym je na sezon zimowy zakladal
  23. tego goscia piterdzg ​ ma wszystkie szablony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.