Treść opublikowana przez tomekhxc
-
drgania kiery przy hamowaniu?
przeciez pisze ze najpierw sprawdze nic na razie nie wymieniam
-
drgania kiery przy hamowaniu?
dlatego pisze ze najpierw musze sprawdzic tarcze bo nie wieze ze wahacze juz by sie rozklekotaly:wink: ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ---------- dev a moglbys podpowiedziec jakie klocki bys proponowal do tych tarcz?
-
drgania kiery przy hamowaniu?
oka dzieki
-
drgania kiery przy hamowaniu?
takie czasy niestety:facepalm: no coz najpierw musze tarcze sprawdzic co tam siedzi jesli nie pomoze bede walkowal temat dalej:wink: jakie firmy tarcz byscie polecali czy takie cos jak MIKODA kojarzy sie komus dobre to czy jakis badziew?
-
drgania kiery przy hamowaniu?
nie no az sie przypatrze jak bede mial chwile wonlego czasu tak teraz mysle ze moze by tarcze w tokarke zlapac i zobaczyc jak sie kreci bo teraz sobie przypomnialem ze znajomy mial taki przypadek ze po zalozeniu nowych tarcz i przejechaniu iles tam km sie pofalowaly
-
drgania kiery przy hamowaniu?
faktycznie jest tam troche korozji ale ostatnio zmienialem kola i czyscilem to powierzchnia byla plaska nie widac tam nic takiego co by przeszkadzalo
-
drgania kiery przy hamowaniu?
wtedy praktycznie nie czuc najgorzej jak szybciej jade zaczne hamowac i nie musi byc to gwaltowne hamowanie
-
drgania kiery przy hamowaniu?
opony ok przed zalozeniem kol zawsze je daje do wywazenia wiec to jest jak najbardziej w porzadku
-
drgania kiery przy hamowaniu?
tarcze byly zmieniane 2 lata temu tak by je skosilo? co do wachaczy nie byly one najlepszej firmy ale tanie tez nie byly juz nie pamietam ale tez mi sie nie chce wierzyc ze w tak krotkim czasie gumy by sie wyrobily:facepalm:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
spoko dasz rade ja wczoraj spedzilem 2 h na czytanie tego watku
-
drgania kiery przy hamowaniu?
siema ludzie sprawa jest taka ze przy hamowaniu czuc lekkie drgania na kierownicy ponad rok temu mialem zmieniane zawieszenie z przodu tj komplet wachaczy i wtedy tez drgania bylo czuc minimalnie teraz troszke wiecej , klocki z przodu zmieniane tez byly tarcze sie wydaja ok rowno sciera pytanie jest jaka moze byc przyczyna czy to moze krzywe tarcze czy na wachaczach juz sie zaczynaja gumy obrabiac bo szczerze powiem nie byly one z gornej pokli firmy juz nie pamietam czy moze jakas inna jest przyczyna?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
no na tym sa zdjecia i roznice widac
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Uwaga na podrabiany olej MOTUL z Allegro ! ! ! - FORUM OPEL 24 to jakies masakra
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
Dokłądnie Moje 1.8T potrafi na trasie spalić 7.2 jak i 9,5 a co do miasta i lotach wokół niego to spalanie od 8,8 do 16,2 ... wszystko zależy od nastroju kierowcy grzes o ile ci wzrosla moc po wirusie?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
nigdy jakos na to nie patrzylem po prostu jak kupilem auto taki mialem zalany teraz mam wymianke patrze na forum a tu co innego pisza:kwasny: ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ---------- ps. przeyebalem te 82 strony i mam juz odp na wszystkie moje pytania
-
Folia na cały samochód Gold
u jak juz bo bym dawal czarny mat albo jeszcze jepiej biala folia i czarne dodatki juz ktos mial b6 avanta na forum obklejona biala folia wygladalo kozacko
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
spoko dzieki sory za zamieszanie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
oka juz wiem sorki nie chcialo mi sie czytac:facepalm:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
:facepalm:spoko tylko tu jest tak namieszane ...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja mam zalanego castrola 10w40 i widze ze wszyscy jezdza na 5w40 czy mozna teraz na taki przejsc bo zbliza mi sie zmiana ?
-
Folia na cały samochód Gold
- na ciepłym podczas jazdy ciężko wchodzą biegi
dokladnie moze masz olej do automatycznych skrzyn zalany po nim takie efekty- H6w led smd bax9s canbus
czy w kierunkach to philips diadem ? ciekawie to wyglada- opinia o felgach
ja bym je na sezon zimowy zakladal- Regeneracja włącznika świateł
tego goscia piterdzg ma wszystkie szablony - na ciepłym podczas jazdy ciężko wchodzą biegi