Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B6 1.8T autobox -przygotowanie do zimy
460 l
-
A4 B6 1.8T autobox -przygotowanie do zimy
Witam. poniewaz zbliza sie zima zaprezentuje moj nawy nabytek , trumna narciarska na dach jest to sprzet ze sredniej polki firmy Inter Pack- dlugosc 198 cm ladownosc 75kg , belki do mocowania trumny takze z tej firmy , dosc wygodne rozwiazanie jesli ktos duzo podrozuje Piszcie jesli macie inne propozycje przewozu sprzetu lub wstawiajcie foto jak to wyglada u was A tak to wyglada u mnie Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
sie nie zdziwie jak za niedlugo bedziesz mial kostke pod garazem ogrzewana
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
te fele sa kozackie widzialem juz w b6 sedan normalnie rwą suty
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja mysle ze w polowie listopada no chyba ze wczesniej snieg spadnie
-
Czy ta osłona jest coś warta?
w benzyniaku masz mniejsza oslone niz w td przynajmniej tak jest w b6 :Pjutro lukne pod swoja b5 to sprawdze
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Masz nielegalne radyjko heh:P ale b.dobre
-
Podpiecie CB pod radio i wlączenie sie CB i radia po przekreceniu kluczyka
dokladnie wepnij sie tak mowi Pablo pare min roboty tez mam tak u siebie wpiete , wypnij kable od wyjscia pod zapalniczke od radia , i wepnij sie pod bezpiecznik juz nie pamietam ktory , mozesz dla pewnosci sprawdzic miernikiem czy nie podaje nap po wyciagnieciu kluczyka, drugi przewod do masy i operacja zakonczona
-
[B6 AWX] Ostrzegajaca Kontrolka hamulca na wyświetlaczu w B6 !
heh trzeba wozic plyn ze soba
-
Buczenie/ rezonans
hmm no to ja innych pomyslow juz nie mam
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
heh no fajny mod a ja musialem przerobic troche tylko w odwrotnym kierunku bo policja mnie zatrzymala jak wyjezdzalem ze swojego mostka i chcieli mi dowod zaje... za obrysowki :/ a takie mialem ladne ori lampki usa :/ no i trzeba bylo wrezac postojowki , a opcja z tym przelacznikiem jest ciekawa i kto wie moze wroce do tego
-
Buczenie/ rezonans
moze wydmuchac po jakims czasie juz to mialem u siebie , ale sprobowac zawsze mozna
-
Buczenie/ rezonans
A sprawdz sobie polaczenie rur ono jest wlasnie dokladnie gdzies jak sa przednie siedzenia , (nie wiem jak w 1.9 tdi ale u mnie tak jest) to laczenie jest na takiej obejmie i scisniete jest dwoma opaskami metalowymi na sruby , u mnie bylo tak ze tez mialem podobne buczenie w tym miejscu to choc zakladalem nowa obejme i nowe opaski to i tak za jakis czas sie to obrobilo , metal sie tam nagrzewa i rozszerza i odwrotnie i moze dlatego masz takie buczenie pod spodem, sprawdz sobie to dokladnie albo najlepiej to zaspawaj bo te obejmy sie szybko sypia , mozliwe ze problem zniknie , powodzenia
-
Procedura wymiany tylnych tarcz i klocków 300/330mm w Audi A4 B8
wiem ze nie ma elektryki , po prostu zdziwilo mnie to ze jezdze juz autem tyle a teraz po zmianie tarcz (wiem ze to nie ma nic wspolnego z tym) po jakims czasie ni z tego ni z owego wyskoczyl mi ten komunikat i piszczy jak oszalaly ... A o koszt modu sie pytam bo w przyszlosci pewnie zrobie cos takiego a wiem ze WRC ma to juz zrobione w b6 ale dzieki za info
-
Buczenie/ rezonans
Nie obija, sprawdzony jest na całej długości. moze filtr przepuszcza jak mowisz ze z tamtad sie wydobywa buczenie hmm no trudno stwierdzic ...
-
Procedura wymiany tylnych tarcz i klocków 300/330mm w Audi A4 B8
spoko mod w b6 jaki jest koszt takiej operacji bo widzialem ze tam tez masz heble od s4 tak z innej beczki zmienialem ostatnio tarcze w swojej b6 z tylu wszystko bylo dobrze ok sprawnie wszystko dziala a teraz po dwoch dniach jazdy zaswiecil mi sie na fisie BREAKE i mi miga caly czas :/
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
BRY. pokaze male porownanie jak to wygladalo i wyglada u mnie PRZED: Uploaded with ImageShack.us PO: Uploaded with ImageShack.us Troche roboty bylo , moze za bardzo mnie ponioslo z tym czarnym bo kierunki tez zamalowalem ale efekt zadowalajacy powodzenia w rezaniu
-
Buczenie/ rezonans
hmm moze Ci o cos ten wydech obija i z tego ten rezonans
-
[B6 AWX] Ostrzegajaca Kontrolka hamulca na wyświetlaczu w B6 !
Takze ja jeszcze poczekam daj znac jak sie uporasz z tym pozdrowionka
-
[B6 AWX] Ostrzegajaca Kontrolka hamulca na wyświetlaczu w B6 !
mi juz sie caly rok swieci (O) tez na poczatku myslalem ze klocki , okazalo sie ze hmm jednak nie , pozniej vag ....no tez ok , wiec mozliwe ze przyczyna siedzi w przewodach moze sie ktorys przerwal , moze to kiedys sprawdze bo juz sie przyzwyczailem d tej kontrolki
-
Wymiana tłumika w Audi A4 B6 1.8T
ja powiem tak ;P jezeli chcesz miec w srodku ten sam dzwiek cicho itd to zmien same koncowe wydechy (nie wyrzucaj srodkowego) a jezeli idziesz w moc do zapodaj przelot i kwas decyzja nalezy do ciebie a opinie sa rozne powodzenia
-
Smród papierosów
Albo zacznij palic ;D
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
ja juz mam coraz wieksze watpliwosci co do przelotu 2,5'' ns kwasie :/
-
Jaka średnica kielicha w Audi A4 B6 1.8T pod końcówki Ulter?
90 mm mieszcza sie bez problemu
-
[B6 AWX] srebrny avancior
fajnie wyglada ta folia na dekorach gdzie taka mozna dostac?