Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a bo takie ciasne parkingi macie ale tak szczerze to jak wyszedlem z grafiki to co pierwsze na tyl i ogladalem czy wsio jest ok
-
[ALL] pora się pochwalic :)
bardzo ladna kolorek w deche ze jeszcze ci niekt nie napisal slynnego hasla na forum "szkoda ze nie avant"
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
furka kolorek nie masz kompasa w lusterku wstecznym ? zawias nie byl zmieniany bo jak na hameryke to dosyc nisko siedz
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Lukaszxxx widziany przed chwila na orlenie w widelce tankowal furaka tak jak i ja
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
wiem tez Cie widzialem ja cie wyczailem wczoraj ok 19 na parkingu pod krokodylem i co z tym spotem ja wpadne na jakas godzinke
-
[B6 ALT] Czarnula początek zabawy
B.ladna fajnie ze sedan i fajny kolorek jak myslisz o felach to minimum 18 mniejszych nie ma sensu bo pozniej bedziesz zalowal ze mogles kupic wieksze ale to twoja decyzja
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no to lipa zostalem sam ale i tak pojade
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
chlopacy ja mam taki pomysl zebrac sie jutro o 15 na parkingu a pozniej ruszyc do rzesz na spota co wy na to ja pojade do rzesz na pewno kto sie pisze? [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 12:13_________________________________________________eee widze ze cienka organizacja
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to kiedy spot he?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
kolego 4.6T bylem przepalic samochod bo juz trawa zaroslo [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 12:04_________________________________________________ jak sie felunek chlopacy podoba?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
w sumie to ja wole czarne ale srebrny tez jest git
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
myslalem o tym ale narazie mialem spory wydatek bo cale zawieszenie z przodu wymienialem pomalutku sie wszystko zrobi najwazniejsze ze w koncu gleba jest a nie allroad jak przedtem [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 08:21_________________________________________________teraz troche lepsze zdjecia
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
jeszcze nie wiem mozliwe ale ladnie wyglada do czarnej felgi
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
hmmmm no Grzes ciekawy pomysl pomyslimy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:24_________________________________________________wkoncu znalazlem troche czasu wolnego nowe sprezyny H&R malowanie zaciskow (moze i zle zrobilem ale nie chcialo sie mi tego sciagac i rozbierac w drobny mak wiec pomalowalem bez rozbierania) a tak to wyglada w calosci sorki za jakosc zdjec ale sa swierze dopiero pstrykane w nocy zrobie nowe to wstawie
-
Moja Czarna Pieknosc:)
a ja powiem ze fajnie to wyglada z ta folia ladny kolorek
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
w poniedzialek 09.05. ok godz 14:30 kolo practikera czarne b7 2.0t nie wiem czy klubowe ale zaje...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
rzeszowskiego spotu nie widziales chocby zabami z nieba walilo to i tak przyjada
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
olaboga co za organizator planuje spota pozniej rezygnuje
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dzisiaj ok godz 13:30 warszawska granatowy awant b5 z naklejkami klubowymi RZ...costam
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
tiiaaaa bedziemy autka sobie prosze umyc na ten dzien
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
tu nie chodziło o kopiowanie ale o oryginalność... Także strzeżcie się... i z lewego mi uciekać, hehe luzik lewa strona twoja prawa cie wyprzedzimy autko
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
zarabista sprawa ten bagaznik musze taki sobie sprawic na zime bo strasznie uciazliwe jest skladanie siedzen zeby narty wlozyc
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
fajna sztuka nie wiem czemu chlopacy sie tak uwzieli na te ? lepiej ze 2.0 gorzej jakbys mial 1.6 bo by juz nie bylo czym jechac fajny masz bagarznik na narty ile takie cudo? bo planuje cos takiego zakupic moze byc na PW
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja mam dwa wydechy ale koncowe jakby ktos tam chcial
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
cd. modow wkoncu skonczylem malowanie tych nieszczesnych felg :gwizdanie: (rant polerowany) na jednej feldze brakuje dwoch nitow ozdobnych ale sa juz zamowione :gwizdanie: dalsze mody juz wkrotce to: -gleba H&R (juz w drodze w nastepnym tyg zakladam) -malowanie zaciskow na seledynowo -wirus RSserwis +hamownia jak tylko poskladam to wszystko do kupy to wstawie foty i wkoncu pokaze sie na spocie w Rzesz bo juz dawno dawno nie bylem