Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
Grzes "dobrze ze nie avant" hehe autko super , kolor swietny
-
[B6 AWX] Nowe Foty Audiczka Faziego
co to jest z przodu ?
-
[AWX] Mój zwyklak SPRZEDANY
fajna ta twoja furka fela git srodek git tylko mi te deski tam nie pasuja do reszty a tak to malina
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to co to koman kombinujesz moze jakies b7?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
dobre pasuje tak ze swoja zrobic
-
A4 b7 1.8t
ja bym zostawil te lampy US a srodki na czarno wymalowal
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
da sie da ja tez myslalem ze sie nie da roboty do cholery ale sie da zrobic
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
takie cus wyrezaj troche roboty ale efekt jest
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
b.ladne a ja dla odmiany powiem "szkoda ze nie sedan"
-
[B6 AWX] Czarna strzała 1.9TDI 131KM
ladna ta A4 tylko ta rurka aut a te pokrowce ty zakladales czy juz byly
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
ja bym proponowal wieksze kolo na lato min 18 i na glebe ja z powrotem zalozysz wieksze felgi i zobaczysz jaka koza bedzie
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
hehe wiem nie pasuja mialem kiedys ledowe ale nie wiem czemu palily mi sie i dalem sobie spokoj
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
po tych zmianach auto juz duzo lepiej wyglada
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
zobacze jak nie teraz to jeszcze sezon przejezdze ale pozniej napewno gdzies upchne [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 18:07_________________________________________________czarne srodki xenon hid 8000k
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
powiem ci ze to byl moj pierwszy i ostatni raz wiecej sie nie biore za rozklejanie o zmianie felgi tez myslalem wzor rs by pasowal takie jak ty masz w b6
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
nadszedl czas na nowy mod a mianowicie czarne srodki lamp bo mialem je w oplakanym stanie ale po malym szlifie mysle ze bedzie git ,oraz zalozenie hid 8000k kto rozklejal ten wie jaki to bol ;( dojda rowniez na tyl lampy ori bo na te diodowe co mam nie moge patrzec szpeca cale auto mialem niedawno zalozony stozek ale wrocilem do ori bo auto nierowno chodzilo na niskich obrotach co myslicie o zmianie koloru na alu na cos takiego jak david ma cale biale bedzie pasowalo do srebrnego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GARAZU CIEPLEGO BAKU PELNEGO , DO MODOW ZAPALU, POMYSLOW NIE MALO FIS-A PELNEGO, FOTELA GRZANEGO, WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
te Twoje przednie lampy rwią suty
-
[B6 AWX] by mlodyB6
hehe dolkadnie jak tam zajzysz to bedziesz w szoku kolor b.ladny
-
[B6 AWX] - Sprzedane
ja pitole to ja myslalem ze moje stalowki z kolpakami z tesco sa paskudne ale jednak twoje wymiataja pomysl b.oryginalny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a to bylo we wczorajszej gazecie
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
zostaw znaczek s4 sieje groze ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
moim zdaniem to najladniejsza b6 na forum po prostu pięknie wyglada bialy kolor
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
mnie sie tam ten twoj grill podoba bardzo fajny moze go na czarno opendzluj to bedzie fajniej wygladal i dolny tak samo a i bardzo fajna felga pasuje do tego koloru auta dobra robota
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehe spoko damy rade juz obczilem sprawe