Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. hih 1 maja to ja bede taki pijany ze nie dam rady do samochodu wsiasc
  2. chlopacy takie male pytanko czy jest jakas roznica w b6 miedzy sprezynami do quattro a zwyklym napedem? bo ja slyszalem ze nie ma zadnej ,ze w b5 jest roznica a w b6 nie ma?
  3. pokazkac prosze zalozone lampy
  4. heh dorabia chlopak :>
  5. Dzis kolo godz 11 na rejtana widziany niebieski avant b6 z klubowymi naklejkami i przyczepka reklamowa
  6. siema siema sorki za nieobecnosc oj a co tu taki spokoj kiedy nastepny spot?
  7. nie bylem bo kurde czasu nie mam zbytnio bo ciagle w pracy jestem ale mysle ze tak za tydzien lub dwa to pojade ale tu masz linka do ich stronki i tam wszystko pisze http://www.rs-service.eu/
  8. nie smiej sie chlopie bo taka robota i juz a ten dziurawy klosz wymieniony? :gwizdanie:
  9. spoko ogarniemy temat sorki za chwilowa nieobecnosc ale bylem w delegacji :gwizdanie: kilka fotek prosze
  10. tez moja lecz w b5 nie inwestuje jezdze nia tylko od czasu do czasu zato b6 mam do ostrego rezania
  11. no to chlopacy ogarnac sie i nie zawiesc organizatora do zobaczyska juz niedlugo
  12. Niech Ci porzadnie "zadudni" w głowce :polew: :polew: nie pasi to nie ogladaj
  13. no i git
  14. raz taki kolo jak stalem na parkingu to sie tak strasznie wpatrywal i byl pelen podziwu
  15. witam wszystkich klubowiczow Caly rok sie zbieram do zrobienie tego watka o mojej a4 ale wkoncu sie udalo oto moja druga a w zasadzie pierwsza A4 98r mizerny 1.6 benzyna el.szyby el.lusterka ABS wspomaganie radio pionieer + wzmacniacz blaupunkt 800w+tuba 600w (jakos to nawet dudni ) alufelgi 15 filtr stozkowy K&N wydech ulter w sumie zwykly standard nic specjalnego ten emblemat sam wymyslilem ale przyznam ze budzi podziw na parkingach a tutaj moje srebrne dwa autka
  16. widzimy wszystko ok ale z tym parkingiem moze byc problem bo beda ludzie na 15 w kosciele i pozniej na 17 wiec napewno nie bedzie mozliwosci zaparkowac obok siebie a i czy wogole bedzie miejsce fajne miejsce bo w centrum ale napewno nie bedzie gdzie zaparkowac taka mala uwaga wiec ja bym proponowal na parkingu kolo hurtowni na tej drodze co sie jedzie na dyskoteke bogacz tam jest miejsca w cholere i w niedziele napewno tam nie bedzie problemu zaparkowac bo nikogo tam nie ma przemyslcie czy tam nie lepiej
  17. kolego do rzesz tez mozna pojechac ale zrobienie spotu w klb to fajny pomysl i fajnie ze w naszych okolicach sa ludzie ktorzy potrafia sie zmobilizowac i zrobic cos takiego
  18. ja tez sie pojawie zobaczymy jak to wyjdzie i ile ludzi sie zmobilizuje
  19. no wlasnie z tym parkingiem kolo krokodyla to bedzie lipa bo pelno ludzi w kosciele i nie ma gdzie zaparkowac nawet ,trzeba lepsza miejscowke znalesc
  20. jak to nie od ciebie przeciez jestes organizatorem
  21. 13 marzec mozna spocik zrobic a pozniej bujnac sie ekipa na podpromie :gwizdanie: hmmmm? :gwizdanie:
  22. Plugibugi sorki za nieobecnos ale taka praca niestety ze czesto mnie nie ma na miejscu ale dorezam kilka modow w i napewno sie zjawie
  23. juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce a napewno przyjma chlopaki sa im lepiej tym wiecej
  24. hmmm mysle ze fajnie by bylo sie spotkac najpierw w klb :gwizdanie: a pozniej cala grupa wybrac sie do rzesz na spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.