Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. fajne te lampy albo folie zaloz a jeszcze lepiej jakbys jakims cudem dostal lampy z wersji usa czarne a jak nie to zwykle i srodki pierdzielnac na czarno ja bede taki mod robil tylko czekam na zime az auto rozbebesze i jeszcze kilka rzeczy bede mial do zrobienia to wtedy sie zabieram
  2. teraz marze o S4 bo biedne 1.8 T juz takiej frajdy nie daje a twoja musi ladnie wymiatac niech sobie kazdy mowi co chce ale co wszyscy by chcieli miec w garazu takie
  3. hehe spoko nie ma problemu
  4. grzejac lampy od a4 w piekarniku nic nie uzyskasz, to nie a6 gdzie wystarczy 7 minut i lampy niemalsame sie rozklejaja w przypadku a4 pozostaje tylko nozyk :/ o widzisz szczerze mowiac nie pomyslalem o tym poniewaz jak je zobaczylem to zwatpilem ale jesli tak to bede mial nastepne rezanie
  5. e no za lampy to :oklaski:skad wzioles cierpliwosc do rozklejania ich ? ja mialem u siebie rozklejac ale zrezygnowalem , jednak jak widze twoje to chyba sie wezme za rozklejanie i pomalowanie
  6. spoko kilka miesiecy na forum i bedzie mod za modem (taka choroba zakazna co kazdego lapie) ladne autko
  7. pierwsza B7 w dziale B6 odkup od siebie ten grill zeby ci go ktos nie zwedzil i zaloz go z powroten
  8. no i sploszyliscie chopaka
  9. jak chcesz sciagnac emblematy to musisz delikatnie czyms cieniutkim podwazyc a jak juz sciagniesz to klej dobrze jest zmyc rozpuszczalnikiem wtedy ladnie schodzi felunek rzeczywiscie moglby byc inny ale nie jest zle ogolnie autko ladne i plany na plus
  10. xenon to to raczej tez nie jest tez mnie ciekawi te 220 km co ty tam masz bo K03 raczej by nie dala takich osiagow a chocby nawet to by nie wytrzymala
  11. ile taki tuner bo mysle u siebie zalozyc? super kolorek
  12. oo gosciu co z tym spotem ja bylem wczoraj w rzesz trzebabylo mowic
  13. jakby cie interesowalo to mam ori progi do obchniecia autko gites b.ladne
  14. nekst mody: dolot-nie wiem jeszcze jakiej firmy ale czytam ostro o tym na wiosene wieksze heble wymienialem dzisiaj filtr kabinowy szkoda ze fotek nie zrobilem bo moze wygralbym konkurs na najbardziej uwalony filtr (ptasie piora , muchy ,osy ,motyle i 3 cm kurzu)
  15. dzisiaj o 11 czarne b5 sedan widziany w rudnej jak skrecal na auto zlom naklejki klubowe mam nadzieje ze ta b5 tam nie zostala kolo 11:30 na parkingu full market czarne b6 avant na klubowych ramach i wlepach nie znam kolegi ale ladnie sie przywitalismy
  16. się ojczulek woził a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie: do pracy jechalem nie dalo rady
  17. poczekaj az wybuduja wszystkie drogi i wtedy bierz nowa wersje navi furacz zacnie wyglada tylko rzeczywiscie fela mogla by byc wieksza
  18. dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil
  19. zawsze bylem ciekawy jak sie sprawuje te silniki 2.0 w a4 autko
  20. nie no spoko kazdy ma swoj gust program bedzie napewno a bixy hmm narazie to nie wiem mi sie podoba tak jak juz teraz jest i narazie nie bede nic modzil [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:19_________________________________________________ a tak z ciekawosci to jaki byl by koszt tarcz i zaciskow ? moze byc na PW :>[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________
  21. cos kolo 16:30 ale na widelke na orlen chyba trafisz co nie
  22. spoko rozdziewiczy sie dzisiaj twoj wyjazd do rzeszowa
  23. to tak to sie mi podoba choc raz wieksza ekipa pojedziemy na spota [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 11:01_________________________________________________ hehehe :polew:jakie powoli? bedziemy zapier......oddalac
  24. dobra chopy widze ze cos chetnych jest wiec tak zlot jest o 17 w niedziele wiec ja proponuje spotkac sie o 16:30 na orlenie w widelce (wiecie gdzie to co nie) i z tamtad jak juz wszyscy beda wyruszyc do rzeszowa
  25. ja jade na pewno takiego czegos nie przepuszcze [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:31_________________________________________________fajnie by bylo pojechac wieksza ekipa ale u nas kiszka z organizacja w kazdym razie ja jade jak jest ktos chetny to dac znac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.