Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
fajne te lampy albo folie zaloz a jeszcze lepiej jakbys jakims cudem dostal lampy z wersji usa czarne a jak nie to zwykle i srodki pierdzielnac na czarno ja bede taki mod robil tylko czekam na zime az auto rozbebesze i jeszcze kilka rzeczy bede mial do zrobienia to wtedy sie zabieram
-
[B6 BBK] Moje S4
teraz marze o S4 bo biedne 1.8 T juz takiej frajdy nie daje a twoja musi ladnie wymiatac niech sobie kazdy mowi co chce ale co wszyscy by chcieli miec w garazu takie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehe spoko nie ma problemu
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
grzejac lampy od a4 w piekarniku nic nie uzyskasz, to nie a6 gdzie wystarczy 7 minut i lampy niemalsame sie rozklejaja w przypadku a4 pozostaje tylko nozyk :/ o widzisz szczerze mowiac nie pomyslalem o tym poniewaz jak je zobaczylem to zwatpilem ale jesli tak to bede mial nastepne rezanie
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
e no za lampy to :oklaski:skad wzioles cierpliwosc do rozklejania ich ? ja mialem u siebie rozklejac ale zrezygnowalem , jednak jak widze twoje to chyba sie wezme za rozklejanie i pomalowanie
-
[B6 AVJ] Audi a4 b6 by Pablo77
spoko kilka miesiecy na forum i bedzie mod za modem (taka choroba zakazna co kazdego lapie) ladne autko
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
pierwsza B7 w dziale B6 odkup od siebie ten grill zeby ci go ktos nie zwedzil i zaloz go z powroten
-
Moja perełka :)
no i sploszyliscie chopaka
-
[B6 AVB] Mój nowy nabytek :)
jak chcesz sciagnac emblematy to musisz delikatnie czyms cieniutkim podwazyc a jak juz sciagniesz to klej dobrze jest zmyc rozpuszczalnikiem wtedy ladnie schodzi felunek rzeczywiscie moglby byc inny ale nie jest zle ogolnie autko ladne i plany na plus
-
[ALL B6] moja sunia
xenon to to raczej tez nie jest tez mnie ciekawi te 220 km co ty tam masz bo K03 raczej by nie dala takich osiagow a chocby nawet to by nie wytrzymala
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
ile taki tuner bo mysle u siebie zalozyc? super kolorek
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
oo gosciu co z tym spotem ja bylem wczoraj w rzesz trzebabylo mowic
-
[B6 AVJ] 150 konna baza do modów
jakby cie interesowalo to mam ori progi do obchniecia autko gites b.ladne
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
nekst mody: dolot-nie wiem jeszcze jakiej firmy ale czytam ostro o tym na wiosene wieksze heble wymienialem dzisiaj filtr kabinowy szkoda ze fotek nie zrobilem bo moze wygralbym konkurs na najbardziej uwalony filtr (ptasie piora , muchy ,osy ,motyle i 3 cm kurzu)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dzisiaj o 11 czarne b5 sedan widziany w rudnej jak skrecal na auto zlom naklejki klubowe mam nadzieje ze ta b5 tam nie zostala kolo 11:30 na parkingu full market czarne b6 avant na klubowych ramach i wlepach nie znam kolegi ale ladnie sie przywitalismy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
się ojczulek woził a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie: do pracy jechalem nie dalo rady
-
[B6 AVF] AVANT by BoGuSz // Powrót po przerwie - NOWE MODY I ZDJĘCIA
poczekaj az wybuduja wszystkie drogi i wtedy bierz nowa wersje navi furacz zacnie wyglada tylko rzeczywiscie fela mogla by byc wieksza
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil
-
[B6 ALT] A4 2,0 - seria czekająca na zmiany
zawsze bylem ciekawy jak sie sprawuje te silniki 2.0 w a4 autko
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
nie no spoko kazdy ma swoj gust program bedzie napewno a bixy hmm narazie to nie wiem mi sie podoba tak jak juz teraz jest i narazie nie bede nic modzil [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:19_________________________________________________ a tak z ciekawosci to jaki byl by koszt tarcz i zaciskow ? moze byc na PW :>[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 19:11_________________________________________________
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
cos kolo 16:30 ale na widelke na orlen chyba trafisz co nie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
spoko rozdziewiczy sie dzisiaj twoj wyjazd do rzeszowa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to tak to sie mi podoba choc raz wieksza ekipa pojedziemy na spota [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 11:01_________________________________________________ hehehe :polew:jakie powoli? bedziemy zapier......oddalac
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
dobra chopy widze ze cos chetnych jest wiec tak zlot jest o 17 w niedziele wiec ja proponuje spotkac sie o 16:30 na orlenie w widelce (wiecie gdzie to co nie) i z tamtad jak juz wszyscy beda wyruszyc do rzeszowa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja jade na pewno takiego czegos nie przepuszcze [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:31_________________________________________________fajnie by bylo pojechac wieksza ekipa ale u nas kiszka z organizacja w kazdym razie ja jade jak jest ktos chetny to dac znac