Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    zastanawiam sie czy malowac proszkowo bo poprzednie mialem wymalowane akrylem odpornym na wysonie temp i szczerze powiem ze jestem zadowolony bo juz drugi rok smigam i farba siedzi
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    w kolorze auta odpada no to beda czorne jak d*pa szatana , jutro czyszczenie i przygotowanie pod malowanie
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    ciorne mowice troche zgina i nie beda widoczne
  4. szkoda kasy juz to przerabialem zero efektu a w nocy nic nie bedziesz widzial moze nightbrakery lub bluevision swieca lepiej ale i tak wszystko na zolto swieci
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    poprzednia felga byla czarna 18 z rantem i zaciski byly na seledynowo, obecna felga na lato to avus III z s4 i naczodzi mnie na czerwone heble <br /><br />
  6. tomekhxc opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    maly dylemat wiec prosze o pomoc rozbebeszylem te heble w drobny mak <br /><br /> i teraz pytanie na jaki kolor je pomalowac dalej na czarno .....myslalem moze o jakims glebokim czerwonym co myslicie? ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- foty podgladowe czerwony zacisk i czarny <br /><br /> <br /><br />
  7. nie trzeba duzo przy glebie i wiekszym sniegu dokladka pojdzie sie yebac
  8. tez tak mysle no fajnie to wyglada ale nie wytrzyma dlugo:kwasny:
  9. u mnie przy glebie -40 jak dojade pod sklep do kraweznika to jest 1cm miejsca miedzy zderzakiem a kraweznikiem zastanawialem sie juz nie raz nad ta dokladka bo fajnie to wyglada ale ciekawe czy by gdzies nie zostala
  10. ciekawe jak z wytrzymaloscia takiej dokladki?szczegolnie w zimie
  11. allegro i żadnych błędów rewelka masz jakis opis montarzu lub cus jak to robiles?
  12. te fele pasowaly by do golfa
  13. ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada
  14. a jak wyprobuj plastidip w razie czego zawsze mozesz zedrzec jesli ci sie nie bedzie podobalo:wink:
  15. grafit:wink:
  16. Dokładka Zderzaka Seat Leon Cupra 1M (2914842456) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. wal na czarno
  18. temat do zamkniecia bo widze ze porazka ....
  19. raczej s4:wink:, po co ta felge malowac?
  20. obys nie zalowal ja pomalowalem a teraz bym wrocil do tego co bylo
  21. widziany Lukaszxxx o godz 14 kolo ronda duzego w kolbie tylko cholercia nie pamietam w ktory to dzien bylo:facepalm:
  22. olaboga tos mi pojasnil tzn co jak i z czym ?
  23. Qrde smaka mi zrobiles przez ten gril mam chcice na taki:jerk: drogie cholerstwo:kwasny: musze dziewczynie powiedziec ze na walentynki chce taka krate

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.