Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktory material wybrac ???


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Urodzil sie kolejny mod. Chcialbym okleic sobie jakims materialem listwy drzwi i deski cos w stylu zamsz

Najbardziej podoba mi sie wzor zyrafa a wy jak sadzicie ?

Tkanina tapicerska obiciowa animals 6 wzorów HIT! (3033920018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dość oryginalny ale do mnie nie przemawia, ja u siebie bym tak nie zrobił :facepalm: no ale podobno o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzil sie kolejny mod. Chcialbym okleic sobie jakims materialem listwy drzwi i deski cos w stylu zamsz

Najbardziej podoba mi sie wzor zyrafa a wy jak sadzicie ?

Tkanina tapicerska obiciowa animals 6 wzorów HIT! (3033920018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie

handlowej.

sądzimy ,że jakieś jaja sobie robisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzil sie kolejny mod. Chcialbym okleic sobie jakims materialem listwy drzwi i deski cos w stylu zamsz

Najbardziej podoba mi sie wzor zyrafa a wy jak sadzicie ?

Tkanina tapicerska obiciowa animals 6 wzorów HIT! (3033920018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie

handlowej.

sądzimy ,że jakieś jaja sobie robisz .

prima aprilis to jeszcze nie teraz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam opierdolil sobie czerwonym zamszem listwy i jest dobrze wcale sobie jaj nie robi mam zamiar i zrobie to wole mech niz drewno z kajakow chinskich lub ten srebrny tefal. Jak wlozylem ta skore to grobowiec sie zrobil i nawet w srodku jest taki poglos jak na kldce schodowej troche folkloru nie zaszkodzi trzeba ozywic ta bude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz, co nie?

błagam, powiedz że to taki po prostu kawał..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jeszcze wlot powietrza "safari" i będzie rendżrołwer. :wink:

A tak na poważnie, o gustach się nie dyskutuje, kolega ma najwidoczniej wizje i to bardzo oryginalną.

Hans47 - nie pytaj się tu co sie komu podoba tylko rób auto pod siebie, najważniejsze ze ci się będzie podobać. A jak wyjdzie chu... to zawsze można przecież zmyć klej z listw i wrócić do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam opierdolil sobie czerwonym zamszem listwy i jest dobrze wcale sobie jaj nie robi mam zamiar i zrobie to wole mech niz drewno z kajakow chinskich lub ten srebrny tefal. Jak wlozylem ta skore to grobowiec sie zrobil i nawet w srodku jest taki poglos jak na kldce schodowej troche folkloru nie zaszkodzi trzeba ozywic ta bude.

Fake alcantarą, a nie zamszem to raz. Dwa jak jebniesz sobie taki koc na listwy to wylądujesz na pierwszej stronie " kwejka". Trzy jak nie przejdzie Ci i dalej będziesz chciał zrobić sobie safari w furze to sprawdź grubość materiału i to czy klej nie przemięknie jak już będziesz popełniał ten iście oryginalny czyn :decayed:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Fak.. to już znajdź sobie jakąś ciekawą kratkę ala GTI czy Burrberys. Stickerbomb też podejdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel skoro masz czarno w środku to może lepiej dać folię carbon 3M czerwoną? do czarnego wnętrza będzie idealnie pasowało, dodatkowo unikniesz obecności na kwejku :decayed: Sam będę kleił w/w folią, jak chcesz to poczekaj z miesiąc i pokażę Ci efekty.

3M FOLIA CARBON CZERWONY POŁYSK 3D DI-NOC 122 x 20 (2999560121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w tej aukcji masz link jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyBucu dzieki za zrozumienie juz kiedys widzialem na allegro audi wystawiona z czyms takim i calkiem to wygladalo przykleje to na taka mocna tasme dwustronna jak bedzie ujowo to zerwe i zresygnuje calkiem ale i tak to zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To git. Jakby tak wszyscy innych słuchali co zrobić w aucie, to skończyło by się to na armii niedorobionych klonów.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To git. Jakby tak wszyscy innych słuchali co zrobić w aucie, to skończyło by się to na armii niedorobionych klonów.:grin:

ciekawa uwaga

tyle że wiesz, zapytał nas o opinię

z tego co widzę, większość w kontekście pomysłu popełnia harakiri

ja też kiedyś chciałem kupić sobie różową koszulę

jak mnie młoda w tym zobaczyła - yebła w baniak, no i bezpowrotnie przeszło

co kolega Hans47 zrobi, to jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Hans47 zapytał się w pierwszym poście o opinię na temat materiału, jak widać chyba nikomu się ten pomysł nie spodobał. Ale to koledze ma się podobać, jak dla mnie może być nawet różowo zielony w bordo ciapki, byle właścicielowi autka się spodobało. Wklej foto jak już zarzucisz tą dziką żyrafę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, masz rację

tyle że troszkę tu brak logiki - skoro pyta, tzn że nie jest pewien wyboru, co nie?

jak na moje, to może to być nawet i w żółte ciapki

tyle że jak ktoś o coś pyta, to chyba chce się upewnić, jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też takie pytania typu czy będzie "ładnie" uważam za bezsensowne, pytaniem powinno być czy da rade i czy z technicznej strony będzie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z technicznej strony da radę, będzie pasowało, co do wyglądu to można by polemizować przez długi czas. Ilu użytkowników tyle opinii, więc faktycznie co do tego czy ładnie, nieładnie lepiej nie dopytywać. Bo później wychodzą takie niesnaski. Aż sam przez tę rozmowę jestem ciekaw jak to wyjdzie, dlatego prośba o foto po robocie. Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację

zdaniem większości - nie

ale wiadomo, można się mylić, prawda?

w sumie miliony much lecą do ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to pytalem sie ktory wzor wybrac i moze pytanie JAK BYM MIAL JUZ TO ZAKLADAC to wybral bym wzor ..... ja jestem za zyrafa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgubi Ci się ten wzór na dekorach ? wydaję mi się że wyjdą jakieś plamy i nie będzie wiadomo co to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...