Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokładka zderzaka sline b7 na dwa kominy do b6


Giede

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, gdzieś tu czytałem, że nie ma problemu z rezaniem takiej dokładki sline na dwa kominy sedana b7 do zwykłej dokładki tdi bez kominów b6.

Chodziło o wycięcie otworu w dokładce b6 i zespawanie plastików razem :kox:

Ktoś nawet zapodał stronę ze zdjęciami, ale teraz nie mogę tego znaleźć. :facepalm:

W związku z powyższym zastanawiam się czy taka dokładka od avanta b7 podejdzie do sedana b6 ?

Wiem, wiem najlepiej brać dokładkę sline b6 lub 18t, ale mi się podoba ta od sline b7 :banan:

może ktoś jeszcze raz zapoda stronę z tym modem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta stronka była niemiecka krok po kroku pokazująca rezanko. Tej nie znalazłem, ale o coś takiego właśnie mi chodzi, tylko czy ta dokładka jest taka sama od sedana i avanta, a jak inna to czy od avanta podpasuje w zderzak od sedana b6. Chociaż te zderzaki różnią się chyba tylko górą, a dyfuzor jest identyczny.

Mógłby ktoś to potwierdzić i może zapodać nr z etki, ewentualnie cena w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sądzicie na czym można to wkleić? żywica, klej np do szyb żeby nie popękało i było trochę elastyczne.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będę coś takiego rezał, oddam do plastikarza by pospawał.

mi gdy pytałem się właśnie plastikospawaczy powiedzieli, że 1 zł za cm i żeby było mocno to trzeba to zrobić z dwóch stron. Tak więc dokładka powiedzmy, że ma ok 100 cm x dwie strony =200. A to już wydaje mi się średnio opłacalne. Chyba, że tylko tak mi zaśpiewali bo nie chcieli z czymś takim sie dłubać:kwasny:

dlatego zastanawiałem czy samemu się z tym nie pobawić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, spawać może tylko od wewnętrznej strony, bo jak by to wyglądało od zewnątrz :facepalm: jak kupa

poza tym może pospawać w kilku miejscach, tak by się trzymało, a nie na całej długości, potem w domu sobie dorobisz jakimś klejem czy cuś, ale od wewnętrznej strony oczywiście -przynajmniej ja mam taką wizję :wink:

Dwie stówki to rzeczywiście kosmos, ale 50 zeta za 50 punktów po 1 cm lub 25 punktów po 2 cm było by ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie odstawało musiałbyś rzeźbić w zderzaku. Jak widać zderzak ma zagięcie na dole i dlatego powstaje ta luka... dokładki od b7 raczej tak nie dogniesz :kwasny: Spróbuję to zrobić jak skończe pochwale się wynikiem, jeśli będzie czym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co ori to ori zwłaszcza że nie jest to jakoś mega drogie...wystarczy dobrze poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do tylnego zderzaka s line probowal ktos zaadoptowac dokladke z b7 na 2 rurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...