Treść opublikowana przez tomekhxc
-
SKRAPLACZ Chłodnica klimy 2.0 TDI BRE jaka kupić?
Nissens możesz śmiało wkładać , lub z grubszej rury Berh, Valeo
-
Swiatla cofania - zamiennik P21w
A ja juz wiem że tylko uzbroić sie w cierpliwość i bedzie pełna oferta żarówek
-
Swiatla cofania - zamiennik P21w
Trzeba podpytać w Promotor Light , może zrobią takie żarówki do wstecznego
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Fros-t dzięki tobie każdy na dobre fotki na profilowe
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Fotki jak zawsze super
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
W b6 miałem poprzedni model hankook , teraz s1 juz drugi raz i nie znikaja tak szybko , powiedziałbym nawet że conti czy uniroyal szybciej sie kończą
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ale spod niej ruda zerka
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
U mnie nie ma szpachli to dlatego
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Tzn mi rudzielec nie wyskoczył tylko w tamtym roku dobiło na dołku do rantu felgi i kawałek odprysku jest, dużo osób narzeka własnie na nadkola a jak mialem b6 to tam tez miałem oryginalne i o dziwo purchli nie było
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ventus S1 Evo 2
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ostatnio nic sie nie działo specjalnego w temacie , zmieniony zostal olej z 5w30 na 5w40 LM Synthoil , wszystkie filtry, i w końcu wszystkie rolki paski napinacze, pompa wody , ponieważ jak zdarłem przód wszystko siedziało jeszcze fabryczne a przy przebiegu 230 tys to już pasuje coś zmienić A no i nowe opony wpadły na lato, miały byc michelin ale bardzo dobrze mi sie jezdzi na hankook i przy tym zostaje W weekend poszla w ruch polerka , mały one step , nie było za bardzo znecane sie nad lakierem ponieważ i tak mam jedno nadkole do malowania i zderzak tylny , po polerce wosk i na BT moze być Kilka fotek ale nie mialem weny robic lustrem , kilka szybkich z tel , zreszta za tydzien będzie @FroS-t z aparatem to będzie kilka lepszych fotek
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hebel zacny , zdj słabe ale widać rudzielca, zresztą u ciebie nadkola nie maja lekko
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Windą to każdy potrafi
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Ja lece z dechą dzien wczesniej zeby posmigać
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Mam takie same, nie wymyslać tylko zakładać i jedzic
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
Przynajmniej zadzwoń, napijemy online
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
Graty zakupu;) kolorek b. fajny
-
A4 1.8T BFB QUATTRO S-LINE WEW. GWINT MTS-GOLD BIX-B8 HEBLE 345/288 + SLINE ZEWN. POMPEI 19?
- A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Graty fury bardzo fajny egzemplarz złapałeś- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mowa o chłodniczce oleju a nie IC- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Też myślałem o chłodniczce, pokaż fotki po montażu- A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Kupisz ciekawe koło to i ochota na gwint przyjdzie- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nie to że tak odradził bo nie powiem że w/w olej jest złym produktem , kwestia ceny która producent ciagle podnosi a testując i xcessa i vst na b6 ktora dostawała baty na jednym i drugim oleju vfiz pokazywal ta sama temp oleju , głównie tym sie kierowałem więc moje zdanie jest takie ze do naszych benzynowych silników xcess jest bardzo dobrym produktem , pewnie jakbym mial grubo pomodzone to jednak wybrałbym coś z 5w50 Inne zdanie mam do LM STH , co prawda testuje w 3.0 tdi ale cala reszta 5w30 która była wczesniej jak to w ropniaku zaraz po zmianie olej jest czarny , gdzie tu po zmianie i przejechaniu 1,5 tys jeszcze ma swój kolor Ale to tylko moje zdanie - A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery