Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Nowe żarówki do DRL , plus ich taki że są p&p , nie trzeba żadnych rezystorów ani nic , zakładać i mają świecic jak zamontuje to wrzuce fotki jak to wygląda
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podeślij mi ja jeszcze raz to sie zajme tym bo zapomniałem całkowicie
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    KSU to nie moje
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    która grupa? Na pierwszej str masz odnośnik to Divisionu na fb, domyslam sie o która grupe ci chodzi ale na ta nie mamy wpływu, ktos sobie kiedys załozył i zyje swoim zyciem
  5. Świetnie wygląda , wrzucaj fotki po założeniu dokładek
  6. Nie ma szans, tzn są szanse ale wór kasy potrzebny tam nie ma czasu na nic, wciska od dołu
  7. Prawie 500 km i 980 NM w gnoju automat
  8. Ostatnio przejechałem sie E60 które kumpel stroił, i mam cały czas niedosyt ....
  9. Pózniej wrzuce stary wykres, jak auto było kupione na takim programie
  10. Ja nie ten rocznik wole sobie sprawnie wyprzedzic niż piłować ropniaka chociaż przez te dwa dni jak soft byl robiony dostała baty
  11. Po wszystkich zabiegach i dwóch dniach jazdy, testów, auto odebrane . Z wyniku jestem zadowolony , auto idzie konkretnie bezproblemowo . Poniżej wykres
  12. W miare możliwości i czasu coś sie dłubie Też jestem ciekawy, póki co mam kreski z tego c było wgrane jak kupiłem auto , jak bede miał wykres po sofcie to wstawie obydwa Ale już na drugi rok myśle o hybrydzie i korekcie
  13. Wsadz stalówki 15' nikt tego nie ma w letnim setupie chyba
  14. Jesteś hardcor , taki tunel prosto z ASO ale wiadomo na rynku praktycznie nie do zdobycia używka
  15. Najs przepustnica przyspawana czy tylko tak na zdjęciu widać ?
  16. Przy okazji zmieniony pasek i napinacz bo siedział tam od nowości Kolektory wyczyszczone z nagaru, klapy usunięte, nastawniki klap wywalone, wszystko poskrecane na nowych uszczelkach i odpalone... pierwsze wrażenia to idzie jak dzikus, czuć na plus zmiane , póki co check na blacie ale w poniedziałek jestem umówiony na nowy program i pomiary
  17. Bardzo fajne autko no i wersja wstaw sobie obrysy na przód , bedzie kpl bo zderzak pewnie kiedys ktoś zmianiał Z nowymi tablicami daj spokój, niewypał totalny, zwykla tablica skrócona o połowe, nawet nie da rady jej przykrecic w ori otwory w klapie, zrobione na odpi...... zeby producenci nie zmieniali matryc a kasa dalej bedzie leciec
  18. Co to za szpieg sie czai nad Hammera autem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.