Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Pany , problem z heblami , chyba z heblami , otóż przy hamowaniu slychac straszne stukanie , dodam że tarcze klocki nowe, zawieszenie bez luzów, łozyska piasty nowe, przeguby tez dosyc nowe, zaciski juz rozbieralem z 5 razy patrzec czy wszystko dobrze siedzi , wszystko wporządku, zaciski tez byly regenerowane, na podnosniku nie ma tego efektu tylko jak auto obciążone, diagnosci mowia ze wszystko ok , mechanicy magicy rozkładaja ręce sam już nie wiem, ma ktoś pomysły ?
  2. Graty zakupu, bardzo fajne autko Kiedy gleba i jakieś męskie koło ? To Ispiri by tu siadło
  3. Ta majtkowy róż ja bym tu nie kombinował , wsio na czarno to i heble
  4. Jeszcze sie sezon nie konczy a mysle moze cos o bardziej przyziemnych parametrach z szerszym kapciem bardziej do szybkiej jazdy
  5. Może ktoś szuka ciekawej felgi 19 na nowy sezon ?
  6. Przyjedz bo jak nie to spot zrobimy w Malawie w Vagautoservice
  7. Audi i tak to wymyśliło dobrze ponieważ w razie awarii się zacinały i to wszystko, co innego w BMW gdzie sie urywały wpadały do silnika i robiły spustoszenie Wyłączysz je programowo i problem z głowy
  8. Dokładnie
  9. Multiserwis -Niwiska, lepszych nie znajdziesz
  10. Te ledy są mega, mam je u siebie już chwile i wymiatają , bez zbednej rzeźby z opornikami itp
  11. @Kajan wrzuć jakies fotki z wczorajszego spota
  12. I jak wybiera sie ktos? zagladne chwile pewnie na podziemny bo pogoda niezbyt
  13. Co felga to inaczej, miałem ten sam problem , przy poprzednich 9,5 et 42 musiał byc właśnie dystans 12 mm, potem zmiana kola na ispiri 9,5 et 35 siadło bez niczego i jeszcze miejsca jest.... a uc ciebie jeszcze przy 235 bedzie dodatkowy problem zeby nic nie tarło
  14. No dobra jest w miare pogoda pyknij jakies foto z profilu jak sie całośc prezentuje bo na tych to słabo widac
  15. No fajne kółko, fura bedzie czarne jak d*pa sztana w nocy na parkingu nie znajdziesz
  16. Wybiera sie ktos 26? tym razem chyba zaglądne
  17. Mam zaślepiony i nic takiego nie zauważyłem
  18. Wyrzuć klapy przy okazji i egr
  19. Ciekawie u mnie taki filtr jest całkowicie odgrodzony , dodatkowo w obudowie i powietrze zasysa bezposrednio z kratki , no i nie mam takiego parskania pod maską
  20. Autko fajne, kolor lepszy od poprzedniego, szyberdach, i w dobrych rękach z jakiego kraju?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.