Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Stukanie przy hamowaniu w A4 B7
Pany , problem z heblami , chyba z heblami , otóż przy hamowaniu slychac straszne stukanie , dodam że tarcze klocki nowe, zawieszenie bez luzów, łozyska piasty nowe, przeguby tez dosyc nowe, zaciski juz rozbieralem z 5 razy patrzec czy wszystko dobrze siedzi , wszystko wporządku, zaciski tez byly regenerowane, na podnosniku nie ma tego efektu tylko jak auto obciążone, diagnosci mowia ze wszystko ok , mechanicy magicy rozkładaja ręce sam już nie wiem, ma ktoś pomysły ?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Graty zakupu, bardzo fajne autko Kiedy gleba i jakieś męskie koło ? To Ispiri by tu siadło
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ta majtkowy róż ja bym tu nie kombinował , wsio na czarno to i heble
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Jeszcze sie sezon nie konczy a mysle moze cos o bardziej przyziemnych parametrach z szerszym kapciem bardziej do szybkiej jazdy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Może ktoś szuka ciekawej felgi 19 na nowy sezon ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przyjedz bo jak nie to spot zrobimy w Malawie w Vagautoservice
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Audi i tak to wymyśliło dobrze ponieważ w razie awarii się zacinały i to wszystko, co innego w BMW gdzie sie urywały wpadały do silnika i robiły spustoszenie Wyłączysz je programowo i problem z głowy
-
Sprawdzony gazownik LPG Rzeszów
Dokładnie
-
Sprawdzony gazownik LPG Rzeszów
Multiserwis -Niwiska, lepszych nie znajdziesz
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Te ledy są mega, mam je u siebie już chwile i wymiatają , bez zbednej rzeźby z opornikami itp
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
@Kajan wrzuć jakies fotki z wczorajszego spota
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I jak wybiera sie ktos? zagladne chwile pewnie na podziemny bo pogoda niezbyt
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Co felga to inaczej, miałem ten sam problem , przy poprzednich 9,5 et 42 musiał byc właśnie dystans 12 mm, potem zmiana kola na ispiri 9,5 et 35 siadło bez niczego i jeszcze miejsca jest.... a uc ciebie jeszcze przy 235 bedzie dodatkowy problem zeby nic nie tarło
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
No dobra jest w miare pogoda pyknij jakies foto z profilu jak sie całośc prezentuje bo na tych to słabo widac
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
U mnie Et 35
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
przy glebie 235 moze obcierac
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
No fajne kółko, fura bedzie czarne jak d*pa sztana w nocy na parkingu nie znajdziesz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wybiera sie ktos 26? tym razem chyba zaglądne
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Fajny garaż
-
Kolejny Avancior V6
Mam zaślepiony i nic takiego nie zauważyłem
-
Kolejny Avancior V6
Wyrzuć klapy przy okazji i egr
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ciekawie u mnie taki filtr jest całkowicie odgrodzony , dodatkowo w obudowie i powietrze zasysa bezposrednio z kratki , no i nie mam takiego parskania pod maską
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Rób swap na 2.7 Bt
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
O masz nawet sie załapałem
-
Kolejny Avancior V6
Autko fajne, kolor lepszy od poprzedniego, szyberdach, i w dobrych rękach z jakiego kraju?