Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nie trzeba , opuścić na max i wyjdzie, dwie śrubki odkręcić pod zaślepka licznika, ściągasz dekielek od bezpieczników , mało tam miejsca troche ale da sie łape wsadzić i wypchasz licznik
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Żaden, ciągnąć mocno do góry i wychodzą , ogólnie cała taka operacja z wymianą tarcz wskazówek to na spokojnie jakieś 30 min roboty , z wymontowaniem i zamontowaniem licznika
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Od razu lepiej
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Szybkie zdjęcie zrobiłem rano jak to wygląda , tylko musze jeszcze raz zdemontować i troszke wskazówki przestawic bo na postoju juz mam pare km/h
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Fajnie całość będzie się prezentować jedynie co to te lucyfery bym troche schował
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Na wiosne pójdzie wylewka na podłoge to zobaczysz jak siądzie Ramki miałem malować ale stwierdziłem że u mnie będzie to pasować jak świni siodło
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Czasami sie cos uda
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
No i właśnie , o tym nie pomyślałem, miałem nadzieje że po zmianie samych wskazówek będzie na biało dawać a tu qpa, diody są czerwone no ale nic może dorwe kogoś kto mi przelutuje diody, póki co zostaje tak jak jest , miałem malować ramki na czarno ale jednak nie bede tego robił , wszystkie dodatki w środku mam w chromie, przełączniki szyb, gałki rnse, przyciski esp , kubek , manetki od biegów... więc stwierdziłem że będe robił już w jednym stylu
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A nawet położyłem na tarczach od esy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
No od S4
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Prace przy liczniku nawet nie zaczęte ponieważ szukałem odpowiedniego dawcy do wskazówek , no i są
-
Jakie amory dobrać na tył jako alternatywę do bilstein B8?
Można ale to różnie bywa, ja kupiłem używki i np po roku się wylały , a wyglądały bardzo ładnie
-
Jakie amory dobrać na tył jako alternatywę do bilstein B8?
Daj na tył też b8 żeby to mialo ręce i nogi jak juz poszedles w takie zawieszenie , napisz to ogarniemy amorki
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Nagrzewnica to nie taki duży koszt , Nissens 150 zł , lub oem (Valeo) troche więcej wymiana banalnie prosta u siebie sam to robiłem miesiąc temu , 30 min i po robocie
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
szybke czym wklejałeś?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
no własnie takie kleje sie utleniaja i potem kiepsko to wygląda
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Spoko wyszło , ja musze sie za swój zabrac , te obramówki wklejałeś na czymś z powrotem?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Karol widziałem u ciebie, chyba pomaluje bo fajnie to w całości wygląda
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dzwięk delikatnie sie poprawil , lekki pomruk i to wszystko , w dieslu nie ma az takiego efektu jak w benzynie , moim zdaniem troszke odmuliło , co najlepsze to że nadal nie puści czarnego bąka nawet przy ostrym piłowaniu
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dzisiaj przyszły nowe tarcze do licznika, teraz tylko rozebrać to cholerstwo i założyć nowe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
tomekhxc + Zieluu- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
W sumie, wiek by sie zgadzał ?- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Daj znać czy pomogło- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nie wspawywałem nic , tez jestem ciekawy jak dobrze pójdzie to dzisiaj odpale, bo póki co to przy zmianie drugiej nakretki śruba sie urwała na zwrotnicy od wahaczy górnych - XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018