Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Nie trzeba , opuścić na max i wyjdzie, dwie śrubki odkręcić pod zaślepka licznika, ściągasz dekielek od bezpieczników , mało tam miejsca troche ale da sie łape wsadzić i wypchasz licznik
  2. Żaden, ciągnąć mocno do góry i wychodzą , ogólnie cała taka operacja z wymianą tarcz wskazówek to na spokojnie jakieś 30 min roboty , z wymontowaniem i zamontowaniem licznika
  3. Szybkie zdjęcie zrobiłem rano jak to wygląda , tylko musze jeszcze raz zdemontować i troszke wskazówki przestawic bo na postoju juz mam pare km/h
  4. Fajnie całość będzie się prezentować jedynie co to te lucyfery bym troche schował
  5. Na wiosne pójdzie wylewka na podłoge to zobaczysz jak siądzie Ramki miałem malować ale stwierdziłem że u mnie będzie to pasować jak świni siodło
  6. No i właśnie , o tym nie pomyślałem, miałem nadzieje że po zmianie samych wskazówek będzie na biało dawać a tu qpa, diody są czerwone no ale nic może dorwe kogoś kto mi przelutuje diody, póki co zostaje tak jak jest , miałem malować ramki na czarno ale jednak nie bede tego robił , wszystkie dodatki w środku mam w chromie, przełączniki szyb, gałki rnse, przyciski esp , kubek , manetki od biegów... więc stwierdziłem że będe robił już w jednym stylu
  7. A nawet położyłem na tarczach od esy
  8. Prace przy liczniku nawet nie zaczęte ponieważ szukałem odpowiedniego dawcy do wskazówek , no i są
  9. Można ale to różnie bywa, ja kupiłem używki i np po roku się wylały , a wyglądały bardzo ładnie
  10. Daj na tył też b8 żeby to mialo ręce i nogi jak juz poszedles w takie zawieszenie , napisz to ogarniemy amorki
  11. Nagrzewnica to nie taki duży koszt , Nissens 150 zł , lub oem (Valeo) troche więcej wymiana banalnie prosta u siebie sam to robiłem miesiąc temu , 30 min i po robocie
  12. no własnie takie kleje sie utleniaja i potem kiepsko to wygląda
  13. Spoko wyszło , ja musze sie za swój zabrac , te obramówki wklejałeś na czymś z powrotem?
  14. Karol widziałem u ciebie, chyba pomaluje bo fajnie to w całości wygląda
  15. Dzwięk delikatnie sie poprawil , lekki pomruk i to wszystko , w dieslu nie ma az takiego efektu jak w benzynie , moim zdaniem troszke odmuliło , co najlepsze to że nadal nie puści czarnego bąka nawet przy ostrym piłowaniu
  16. Dzisiaj przyszły nowe tarcze do licznika, teraz tylko rozebrać to cholerstwo i założyć nowe
  17. W sumie, wiek by sie zgadzał ?
  18. Nie wspawywałem nic , tez jestem ciekawy jak dobrze pójdzie to dzisiaj odpale, bo póki co to przy zmianie drugiej nakretki śruba sie urwała na zwrotnicy od wahaczy górnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.