Treść opublikowana przez tomekhxc
- B7 Crew
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Moim zdaniem troche przekombinowałeś, ale jak tobie sie podoba to ok, sam kiedys myslałem nad pomalowaniem w ten sposób ale jakoś nie miałem odwagi
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
hmmm.... pytanie.... da sie to jeszcze zmyć czy juz za pózno ?
- C7 Resident
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
samą dolną część nie tak znaleść
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
A nie chciałeś już samego tego przetłoczenia z razem z dołem pomalować ?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Poniżej 2200 można nabyć
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Teraz jest promo na AP mozna cos taniej wyrwać do 8 września
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
A czarna to nie wiem bo to jest lakier nie folia- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
bedziesz kiedyś przejazdem to wpadnij na pogaduchy- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
E pierwsza lepsza http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-kameleon-niebieski-i6102933593.html?reco_id=5c44046b-8bf1-11e7-b196-246e964e2830&ars_rule_id=201- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Wczoraj po placu latała do odcinki Dawaj to ogarniemy gwinta- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
lampy zostają, takie mi sie najbardziej widzą folie bralem z allegro, ja u siebie nie mam nic do tjuningu- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Koło zostaje, mi sie podoba stary oklepany wzór ale kultowy, zresztą to jest auto po popier...... nie do toczenia się- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Kierunki w błotniku wrócą z powrotem na białe dzisiaj już nie miałem czasu się tym bawić , folia hmm na razie mi się podoba na żywo fajny efekt jest ale to tylko folia w każdej chwili można ściągnąć Myślałem ale nie wiem czy do końca był by to dobry pomysł- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Auto śmiga jak należy, jest kilka poprawek jeszcze , spryskiwacz lampy mi jeden puścił i leje na całego jak widać zresztą, musze jeszcze kupić nowe śruby zderzaka bo obrobiło gwinty w niektórych i zderzak nie siedzi jak należy , ale póki co założony tak na szybko i tak to będzię ściągnięte i do poprawki , kilka fotek. najbardziej ciesze z kolorystyki dachu lusterek i listw No i musze jeszcze gdzieś dać żeby mi to wgniecenie z drzwi wyciągneli- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Chodzi o to ze lampa troche odstaje od błotnika, nie przylega tak jak ma byc, zawsze był z nią problem po zmianie na bix strasznie tam ciasno i cieżko ja dopchnąć- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Pytanie techniczne, czy po zmianie lamp na bix trzeba zmieniać ślizgi? bo nie siadają mi te lampy tak jak trzeba a strasznie tam ciasno, szczególnie lampa od kierowcy nigdy mi nie siadała tak do końca nie dało się jej dobrze wcisnąć- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Po założeniu amorów Bilstein B4 jest mega komfort- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
B6 już po poprawkach lakierniczych, troche to trwało ale efekt jest jaki chciałem , jako że dach był troche do poprawki bo zaczą wyskakiwać purchel wieć postanowiłem że dach będzie w całości pomalowany No i poszło ale na czarno Do tego listwy i lusterka również na czarno, zderzak z przodu cały malowany , kratki odświeżone, na halo poszła folia kameleon nie widać tego na foto ale to zależy pod jakim kątem się patrzy Póki co kilka strzałów z tel bo mam kupe składania i sprzątania ja auto wyczyszcze i umyje to pykne kilka lepszych fot- B6 DIVISION
@staniek z ADBL bardzo fajne piany są, jak i inne produkty jak coś to wal i dobierzemy- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Trzeba zgłośic i założyć nowy wątek- A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
tylko że b5- amortyzatory tył a5b5 avant 98r
moge ci Bilstien B4 ogarnąć , polecam bardzo fajne amorki - [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ