Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Nikt ci tutaj nie krytykuje auta, wypisujesz w tytule że masz s4 to ludziska pytaja co to ma wspólnego z tym modelem a ty sie rzucasz
  2. Przydało by się większe koło do tych hebli
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    si, http://best-parts.pl/
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam takie na sklepie
  5. zresztą sezon na lato juz sie kończy także tego ....
  6. nigdy nie byłem przekonany do "kolorowych" felg, ale na aucie pewnie calkiem inaczej
  7. Dziękuwa, a ja nawet kalendarza nie przewaliłem
  8. zacznij od czujnika, kostka 4 pin mniej wiecej po środku od ściany grodziowej, sam wymienisz. https://www.audiworld.com/tech/eng66.shtml
  9. Poprawta sie chłopy bo spoty schodzą na psy pomału
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    A chciałem wsadzić kij w mrowisko
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Auto sprzedane to co sie ma dziać
  12. Tak smutno teraz wygłaskane wychuchane, ja to sie domyć ostatnio nie moge, co umyje to pare godzin i auto całe w "pyłkach" masakra jakaś ... u was też tak ?
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na ParasoleK temat w Audi A4 B7
    powinienem miec takie zestawy spinek nowe , jak cos to wal na pw
  14. mam całe zestawy spinek pod osłone silnika , 30 zł opakowanie http://best-parts.pl/inne/93-zestaw-spinek-montazowych-do-oslony-pod-silnik-audi-a4-b6b7.html zdjeciem sie nie sugeruj jest tylko podgladowe, w zestawie jest 30 szt, spinki i elementy montażowe
  15. Tak, sklejone do qpy, dorzucone kabelki i świeco
  16. Nic nie robiłem jeszcze, z tyłu tylko chce gumy wyrzucić ale nie ma czasu ostatnio. Dokładki cupry i te sprawy kiedyś tam miałem ale teraz jakoś mnie to nie kręci
  17. jest gnój.... a jak z policjom powiedz?
  18. zwykła żarówka , jakiś "japoński"wynalazek http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-6000k-12v-efekt-xenon-i6552211569.html kupiłem na prube kiedyś , efekt fajny jak na zwykłą żarówke, po jakimś tygodniu jedna przestała świecić, myślałem że badziew i sie pewnie zaraz przepalił, a ona po prostu sie poluzowała i wypadła....
  19. znaczek mi sie akurat podoba , nie dawałbym go jakbym mial jakiś mniejszy silnik pod machą, na poczatku miało byc samo "v6" ale stwierdziłem że "v" jest, "6"jest, no i "T" też jest więc tak zostało w planie jest tył obniżyć ale nie moge sie jakoś na podnośnik dostać...
  20. nie mam takiej smykałki jak ty, ciężko było....ale dałem jakoś rade
  21. szkoda troche wiadomo, ale dobra strona jest taka że nie ma duzo do roboty
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tylko se teraz wlepy z fb nie zapodaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.