Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. w końcu to auto odżyje
  2. na czarne z lusterkami miales walke ...dlatego ja zmienilem obudowy na srebrne
  3. nie jest wcale zadbany , musze kiedys wziasc pod maszyne i wyeliminować te wszystkie rysy i zabrudzenia to wtedy można powiedzieć że jest costam zadbany
  4. kolor hmm , jak jest przybrudzony to jakiegos szalu nie ma , ale jak sie dopiesci to efekt i głębia jest super , szczególnie pod wieczór albo w cieniu plan nie byl pod spota , juz dawno chcialem nasmalcowac auto ale z czasem cienko a na spota pewnie zagladne co tam ciekawego bedzie
  5. Wosk Collinite 476s , no na pierwszych elementach pojechalem dość grubo , potem juz kladlem mniejsza warstwe ta podgrzewany zaswiecilem halogena zeby bylo costam widac jakie lustro robi , ale na zywo duuzo lepszy efekt , szkoda ze nie zrobilem lustrzanka tylko telefonem zdjecia bo jeszcze lepiej by bylo widac efekty
  6. Lampy rozkleisz bez problemu w kilka min to nie b6
  7. nawet i tak , masz pakiet caly w czerni to by pasowalo jedno do drugiego
  8. świetnie wygląda nie myslałeś tych pomaranczowych kierunków powywalac z lamp ?
  9. Przy wolnej sobocie troche zabawy z woskiem , jedynie co to samo mycie , wysuszenie , nakladanie wosku i polerowanie szmatką . Dla mnie efekt zadowalajacy chociaż po glince i polerce wosk by jeszcze lepsze efekty dal ale i tak nie jest zle
  10. nooo np taki , majtkowy róż
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    si , doszly
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Xcess może być , fajny tez jest valvo synpower jezdzilem na takich i zlego slowa nie powiem , ale czy ALT bedzie mniej brał to nie wiem
  13. felgi do zmiany, reszta moze byc
  14. też bym nie kombinowal z oponami , chyba ze chcesz kiedys dac szersze koło to wtedy tak
  15. a jak była do sprzedania to nikt nie chciał
  16. może by sie tak wybrał ?
  17. nigdy nie bylem przekonany do tych podswietlen w dekorach , ale te przyznam że calkiem calkiem
  18. świetnie wygląda
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee ten troche szumi przy 180
  20. tarcze bardzo dobre jakosciowo , a i przynajmniej ich ruda nie wezmie tak jak w OZ
  21. tempomat... u ciebie zbędna rzecz bo i tak wiecej czasu spedzisz na podkładaniu deseczek
  22. wszystko jasne , Zieluu mi pisał że z okazji świąt miał nadmiar margaryny "palma" wykorzystał do opon i jak widać efekt jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.