Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
perfekcyjnie
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
w końcu to auto odżyje
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
na czarne z lusterkami miales walke ...dlatego ja zmienilem obudowy na srebrne
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nie jest wcale zadbany , musze kiedys wziasc pod maszyne i wyeliminować te wszystkie rysy i zabrudzenia to wtedy można powiedzieć że jest costam zadbany
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
kolor hmm , jak jest przybrudzony to jakiegos szalu nie ma , ale jak sie dopiesci to efekt i głębia jest super , szczególnie pod wieczór albo w cieniu plan nie byl pod spota , juz dawno chcialem nasmalcowac auto ale z czasem cienko a na spota pewnie zagladne co tam ciekawego bedzie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Wosk Collinite 476s , no na pierwszych elementach pojechalem dość grubo , potem juz kladlem mniejsza warstwe ta podgrzewany zaswiecilem halogena zeby bylo costam widac jakie lustro robi , ale na zywo duuzo lepszy efekt , szkoda ze nie zrobilem lustrzanka tylko telefonem zdjecia bo jeszcze lepiej by bylo widac efekty
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Lampy rozkleisz bez problemu w kilka min to nie b6
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
nawet i tak , masz pakiet caly w czerni to by pasowalo jedno do drugiego
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
świetnie wygląda nie myslałeś tych pomaranczowych kierunków powywalac z lamp ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Przy wolnej sobocie troche zabawy z woskiem , jedynie co to samo mycie , wysuszenie , nakladanie wosku i polerowanie szmatką . Dla mnie efekt zadowalajacy chociaż po glince i polerce wosk by jeszcze lepsze efekty dal ale i tak nie jest zle
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
czekamy na filmik
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
nooo np taki , majtkowy róż
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Xcess może być , fajny tez jest valvo synpower jezdzilem na takich i zlego slowa nie powiem , ale czy ALT bedzie mniej brał to nie wiem
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
felgi do zmiany, reszta moze byc
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
też bym nie kombinowal z oponami , chyba ze chcesz kiedys dac szersze koło to wtedy tak
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a jak była do sprzedania to nikt nie chciał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nigdy nie bylem przekonany do tych podswietlen w dekorach , ale te przyznam że calkiem calkiem
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
fajnie siadło
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
świetnie wygląda
-
B6 DIVISION
eee ten troche szumi przy 180
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
tarcze bardzo dobre jakosciowo , a i przynajmniej ich ruda nie wezmie tak jak w OZ
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
tempomat... u ciebie zbędna rzecz bo i tak wiecej czasu spedzisz na podkładaniu deseczek
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
wszystko jasne , Zieluu mi pisał że z okazji świąt miał nadmiar margaryny "palma" wykorzystał do opon i jak widać efekt jest