Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B6 DIVISION
nie zawsze ori znaczy dobrze, u mnie padły po pół roku,raz że cena dwa że jakość świecenia nie powala, a np ledy od tomnika świecą ponad 3 lata ,cena przystepna i swieca o wiele lepiej także jak kto woli
- B6 DIVISION
-
avanturnik sprint blue 1.8t BEX
fajna furka i z dobrego zródła będziesz zadowolony
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
dobra robota teraz to można odśnieżać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak frekwencja jutro ? bedzie ktoś czy tak jak ostatnio ?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
- A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
wlepki siadły ?- A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
trzeba bylo na tyl cos lepszego dac- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
predzej spryski , jak sie dowala niebiescy to o to- 1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
a co tu dalej modzić jak bezawaryjnie zapier.....- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tak 7,5J et 28 , koło z a5 , do błotnika jeszcze troche miejsca jest , bez dystansu- B6 DIVISION
tu juz nie jest tak łatwo i sie nie odkręca nic , od tylu kiery sa takie dwie metalowe zawleczki one sa od poduchy i trzeba je jakoś podważyć i zrzucić- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
dobrze siadła ta opona na feldze- [A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
toś teraz dowalił z "nową zabawką " ale z drugiej strony jakbym miał tyle sianka to bym sobie kupił zdrowe i wypasione rs4 b5- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
smiejta sie myślałem że sie ułoży po jakims czasie ale nic z tego , dalej jest zbyt wysoko a pasowalo by żeby sie troszke opona schowała , pewnie wyciagne regulacje i zobacze jak na samej sprezynie siadzie- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
e bez cisnienia , i tak wczesniej musze pokombinowac cos z tylem zeby lepiej siadł bo gwint skrecony na maxa a d*pa w górze- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
rozmiar , szerokosc ta sama , et jest 35 o 7mm mniejsze niz poprzednie , wchodza bez kombinowania z dystansami- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
czyli zimówki?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wybiera sie ktos dzis?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a to jak miają być ? wystawać po pół metra ?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a bo ja wiem co tam siedzi , nie pamietam- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
docelowo wzór miał być troche inny , prawda jest taka że dostałem dobry prajs na ten model i musialem sie szybko zdecydowac , kto wie może też sezon pojezdze i cos innego wpadnie w oko- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Spokojnie , na pewno bym nie kupował nie pytając wcześniej o zdanie- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Może nie bedzie miał mi tego za złe- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Oemsy poszły do nowego właściciela , czas na nowe koło ..... założenia były nieco inne ale trafiła sie okazja a że to koło od zawsze mi sie podobało nie zastanawiałem sie ani chwili , no i może też troszke odgapiłem ale myśle że mnie nikt nie zlinczuje za to - A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288