Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. IC zmiescil ci sie pod zderzakiem bez zadnej przeróbki? czy trzeba bylo coś ciąć ?
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mów że ci ancugi zaczeły grzechotać ?
  3. fajne autko no i serwis bedzie też konkretny
  4. bardzo fajna b8 kiere kiedy zmieniasz ?
  5. a ludzie mówią : panie moge dac 20 max , taniej znajde na allegro
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemiana zapytaj
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w b6 mam taka pompke z allegro , pare zl kosztowala a juz ze 4 lata dziala i jest ok
  8. mam na oku kilka , przez zime moze sie na cos zdecyduje
  9. aż tak to nie , ale ile można na jednej rolce jezdzić
  10. jak na zime to może być może ktoś chętny na moje 19' ? bez opon , same felgi
  11. Przód 345 tył 300 , lusterka zwykle srebrne , moze kiedyś dorwę z esy
  12. idzie zima wiec czas na nowe opony , wybór padł na nokian WR A4 zobaczymy jak sie spisuja w sniegu od razu podnioslem auto o ok 3 cm z tego wzgledu ze zimą praktycznie caly czas jezdzę w góry na deche a tam jest różnie
  13. Masakra ..... dlatego w b6 mam wszystkie kratki na wkretach tak ze tego nie widać , jeśli ja ich nie bede miał to i taki skur...... tez
  14. przyciemnialem u siebie lampy , folia jasna nie ta najciemniejsza , jakoś to wygląda
  15. U mnie jest ta pierwsza
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.leja-serwis.pl/kontakt.html robiłem u nich i polecam , tylko nie wiem jak jest z wysyłką itp musiałbyś dopytać
  17. tu szukaj czujnika , wtyczka dwupinowa z kabelkami ciasno tam ale dasz rade
  18. co tu dużo mówić ...
  19. fajna sztuka , no i wypasik , jedynie co to ta meblościanka tu nie pasuje
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiedz tylko gdzie są ?
  21. domyślam sie skoro masz mu flaszke przywiesc
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a która Vałka jest tania silnik jest bardzo dobry tylko osprzęt do bani , a jak sie porobi wszystkie jego bolączki to potem służy na lata
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie łam sie , u mnie jest mały przedmuch ja jednej głowicy , jako że motor bedzie wyciągany to pomyślałem se a zrobie przy okazji rozrząd , głowice od razu dwie robie , nowe uszczelki pierdólki itp .... suma za same części jest ciekawa w sumie sprzedawać auta nie myśle a choćby nawet to nie z takim zonkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.