Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
ciekawe ile wytrzyma , u mnie po roku sie starło
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
zima idzie coś trzeba ruszyć z tematem , myśle że będzie pasować bo od dawna czaiłem na coś fajnego z łopatkami
-
B6 DIVISION
nie płacz wystaw gdzie indziej tez nie tylko forum
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
oczywiście manetki w manualu będą działać
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ktoś chętny na moją kiere b8 mf z łopatkami ?
-
B6 DIVISION
ja nie wymieniałem , co innego tył
- B7 Crew
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobry , ale i tak mało wypił jak za 260 zł
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i jak tam na spocie? już tyle mnie nie było ale nastepnym razem odwiedze podpromie- B6 DIVISION
on jest od spodu na takich łapkach plastikowych http://a4-klub.pl/index.php?/topic/255278-jak-zdjac-front-uchwytu-na-kubek/- B6 DIVISION
nie pamiętam jakie tam idą pod licznik , kaja zapytaj on ma to w małym ... co gdzie jak i po co- B6 DIVISION
http://www.e-connectors.pl/pl/c/Konektory/71- 1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
znam ten ból , sam kiedyś wymianialem zawieszenie , daje po portfelu ale jak zmieniac to raz a dobrze z ciekawosci ile dales za wyglszenie maski ? tez musze kupic do b6 bo sie rozlecialo- Co to za dokładka?
dokładnie , tylko pomalowana inaczej tak wygląda w oryginale- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
tylko ja mialem 18 ..... wziąłem tyle ile chciałem- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
a takie przedalem bierz szeroką i z dobrym et- B6 DIVISION
+1 Znam takich co im to q nie pomogło i auta rozebali rozdupić to i czołg można- B6 DIVISION
Tu bym sie nie zgodził , w zimie często jeżdzę w góry na deche , nie chce innego auta na takie warunki , rekompensuje wszystko- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
nice do całości czarne relingi by tu pasowały- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
fajne te mocowania , ciekawe czy do b7 by je dalo rady dosztukować- down pipe 3" 1.8T
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/370581-downpipe-18t/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371461-downpipe-do-18t/- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
od razu lepiej- B7 Crew
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE