Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. no fajny pasek miejsca pewnie wiecej jak w a4
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zależy kto bedzie robił , z tysiaka z robotą albo i więcej
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to już łozyska dają o sobie znać , rób póki da sie bo ja swojej już nie uratowałem , a jak wezmiesz na podnosnik i obkręcisz kołem to też słychać sprawdzałeś tak?
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na RADASS81 temat w 1.8T
    wymien czujnik G62
  5. Oki dam znać jak kupowałem heble to blaszki były z nimi , te akurat ori blaszki z esy be sześć ma swoje lata i dostała nowe oponki Dzisiaj auto odebrane auto z warsztatu , po wymianie skrzyni ponieważ wyrobiły sie łożyska na wałku i strasznie szumiała w trakcie jazdy , ogólnie miałbyć swap na skrzynie 6b ale udało sie zdobyć praktycznie nówke skrzynie FPT dedykowaną po przebiegu ok 1000 km i zostało to co ma być . Auto przetestowane skrzynia chodzi pięknie aż sie teraz chce jezdzic
  6. cała lektura, niepotrzebnie wywaliłeś kase odpowiednie kodowanie załatwiło by sprawe http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-lusterko-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-coming-leaving-home/page-1
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u siebie też mam z a3 chrom , tylko że ta czarna częśc jest w połysku
  8. już były na pokładzie jak kupiłem auto
  9. mod nie mod ale troche inaczej , bez ramki , tablica na taśmie dwustronnej 3M , siedzi jak wściekła , na razie tak zostanie póki nie kupie ori blendy pod tablice a cena w aso zabija
  10. dobra decyzja , szkoda sprzedawać tak wypasionego cabrio
  11. z tymi balonami co masz to i tak felgi nie obedrzesz
  12. fakt to jest przydatne u siebie często korzystam
  13. mam nadzieje że te kabelki tak nie pozostały tylko owinięte ładnie parcianką i poukładane
  14. Dawniej tankowałem na Orlenie , raz myslalem do banki na próbę , ropa czarna jak d*pa szatana , cholera wie co w niej jest , teraz tylko Bp , jest droższa ale besiodemka robi więcej km na tym paliwie
  15. W końcu fura hamuje zestaw fakt elegancko zrobiony , co jak co ale te stare spowalniacze dały nam skurczybyki w kość
  16. jezdze z boxem kilka dobrych lat i różnie sie w niego pakowało raz cięższe rzeczy raz lżejsze,po różnych drogach , kretych , górkach itp i nigdy nie odczuwałem zeby przez boxa było jakies dziwne zachowanie auta , tak na prawde nikt tego nie waży , ale dobrze zamocowany nie ma prawa spowodowac dachowania , chyba że zamiast trumny ma sie jakąs kwadratowa pake przywiązana sznurkami , tak czy inaczej to jakby boxy powodowały tyle wypadków nikt by tego nie kupował
  17. jej sie nie odkleja, jest na zatrzaskach od tyłu odbłyśnika
  18. Swietnie zrobiona robota kolor tez dobry , jak z 200/h dasz po pełnej piz...... i farba nie spadnie to dobrze pomalowane
  19. masz mce zakodowane na USA
  20. dobierz sobie belki pod boxa , po co ci 100kg jak np boxa bedziesz miał na 50kg , chyba ze chcesz wiekszego to na 100, relingi wytrzymaja
  21. Strefa Gti 07.08.2016 Polany
  22. po tym co nalewa to przeszło mi przez myśl czy to nie jakaś rodzina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.