Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
jak bedziesz docinał dokładke oby nie trzeba było ucinać jeszcze raz końcówek i pasować , mogłeś sobie na stole dobrze wymierzyc i dociąć od razu
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
wspawałeś te końcówki ?
-
Ukręcony gwint odpowietrznika
zacisk seryjny?
-
B6 DIVISION
za dobrą praske dasz wiecej niż za nowe linki
-
B6 DIVISION
otóż to , w inne bajery sie dokłada i jest spoko ale jak przyjdzie cos zrobić mechanicznie to jest zgrzytanie zębów , sam mam 3.0 tdi teraz akurat mam przedmuch na jednej z głowic i bede robił obie , jednak cieszy mnie ten fakt ze jako silnik bedzie na stole to przy okazji zrobie rozrząd chociaż jest u mnie dobry takze troche inaczej podchodzę do tych silników
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wg mnie bardzo dobrze wyglada
-
B6 DIVISION
jak nie ma zadnych wad ukrytych jak mowisz to nie ma sie czego bać , jedyne to na dziendobry bym olej w skrzyni zmienieł jeśli nie był zmieniany a jak serwisowany a aso to na pewno nie bo oni twiedza ze oleju sie nie wymienia
-
B6 DIVISION
musisz podpytać ale nie ma co wszystkich 3.0tdi wrzucac do jednego wora , jeśli na zimnym nic nie słychać to juz jest sukces
-
B6 DIVISION
a sory to zle przeczytalem , nie ma znaczenia bo jeden jak i drugi moze kiedyś paść , ważne jak kto dbał od początku czeste zmiany oleju a nie co 30 tys np itp zaniedbany przewaznie skróca czas wytrzymania podzespołów , koszta cholera wie tak na prawde na pewno nie mało , jeśli siadaja to przeważnie górne napinacze i łańcuchy ale wiekszosc wymienia wszystko
-
Dywaniki gumowe ORI
tak to ori , są bardzo dobre , mam u siebie na zime takie
-
B6 DIVISION
skrzynia świetna sprawa , zmieniać olej a posłuży długo , rozrząd to loteria ale jak 2007 to motor ASB niby z poprawionymi napinaczami , jak nie słychać łańcucha to polata jeszcze ogólnie bardzo fajny silnik i elastyczny , przeważnie każdy sie boi o te rzeczy ale jak dbany to posłuży , jeśli przyjdzie do wymiany takiego czegoś każdy bo to koszta itp ale to V6 , jak wyłożysz raz kase na stół wymienisz to wszystko to masz nastepne 300tys z głowy także są plusy i minusy jak we wszystkim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a pewnie 30-tego
-
B6 DIVISION
no raczej, ale zbytnio sie tym nie przejmuje bo przy okazji pozmieniam te nieszczęsne napinacze , jeszcze rozrzadu nie słychać ale bedzie gotowe , uszczelniacze, wyczyszcze klapy i jak wyciągać to raz a dobrze
- B6 DIVISION
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ja to bym już rozklejał , po co zderzak dwa razy demontować
-
B6 DIVISION
tylko że d*pa ... też zrobiłem wlew płynu wyrzej , nagrzewnice mam drożną , przepchałem powietrzem , płynem i normalnie leci , ani śmieci czy kamienia , a dalej zamiast zasysac to wywala płyn .....obawiam sie że to powietrze idzie inna drogą ..... spod uszczelki....
-
B6 DIVISION
dobra i przy tym temperatura na blacie by szalała?
-
czujnik G2 i G62
właśnie już kiedyś myślałem że sie odpowietrzy , ale jest coś nie halo, zrzuciłem przewód z nagrzewnicy i płyn wchodzi ale już ledwo wychodzi .....albo nagrzewnica przytkana i powietrze krąży po układnie ...
-
B6 DIVISION
póki nie wyklucze wszystkich przyczyn to musze sie tą nagrzewnicą zająć a czarny scenariusz biore na koniec , chociaz nie mam żadnych objawów uszczelki ale też biore taka opcje pod uwage, dziwne mi bylo przy wymianie termostatu że tyle płynu wyciekło z układu a dolałem może z 0,5l i tyle do zbiorniczka , także napewno coś nie halo , przepłukam nagrzewnice bo dziwne że płyn wlatuje a na wylocie ledwo co , ewentualnie wymienie nagrzewnice bo koszt nieduży a ponoć sie da wymienic bez zrzucania deski...
-
B6 DIVISION
Pany mam pewnien problem z którym nie moge dać sobie rady: problem z temperatura na blacie i ogrzewaniem , czujniki wymienione termostat tez (nie raz) , teraz tak , naczytalem sie i możliwe że mam gdzieś zapowietrzony układ, dzisiaj sie wziołem za odpowietrzanie : - w ścianie grodziowej są dwa węże od nagrzewnicy , jeden jest z zaznaczonym otworem do odpowietrzania -odpalony ,rozgrzany silnik temp. na HI i nawiewy max -odkręcony korek od zbiorniczka -teraz powoli ściągam wąż w którym jest otwór , normalnie powinno poleciec cos powietrza i pozniej płyn, a tutaj nie dzieje się nic co po poluzowaniu węża nagle w zbiorniczku rośnie poziom a z tego węża nic nie leci a drugi pod spodem gorący czyli płyn chłodniczy wchodzi ale już nie wychodzi , i przy tej operacji jak temp na blacie jest na 90 to spada do połowy co to oznacza zawaloną nagrzewnice że już płynu nie przepuszcza ? normalnie powinna zaciągnąć i płynu w zbiorniczku powinno ubywać a jest odwrotnie wtf?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
mówisz że póki co Nasza Klasa
-
czujnik G2 i G62
Możliwe jak mówicie bo płyn miałem cały zmieniany swego czasu i moze gdzies powietrze krąży po układzie , odpowietrzyć nagrzewnice na odpalonym ? Te dwa węże koło aku ?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Karol witaj w Divisionie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
no i z czarnymi relingami jest git
-
czujnik G2 i G62
to u mnie na wolnych obrotach temp daje na HI i dmucha takim o delikatnie cieplym a temp na blacie wtedy jest 90 , dopiero jak mam kolo 100km/h spada do 80 -70 , a uklad sie sam nie odpowietrza? a jak sie odpowietrza to gdzie?