Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. jak bedziesz docinał dokładke oby nie trzeba było ucinać jeszcze raz końcówek i pasować , mogłeś sobie na stole dobrze wymierzyc i dociąć od razu
  2. zacisk seryjny?
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za dobrą praske dasz wiecej niż za nowe linki
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    otóż to , w inne bajery sie dokłada i jest spoko ale jak przyjdzie cos zrobić mechanicznie to jest zgrzytanie zębów , sam mam 3.0 tdi teraz akurat mam przedmuch na jednej z głowic i bede robił obie , jednak cieszy mnie ten fakt ze jako silnik bedzie na stole to przy okazji zrobie rozrząd chociaż jest u mnie dobry takze troche inaczej podchodzę do tych silników
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak nie ma zadnych wad ukrytych jak mowisz to nie ma sie czego bać , jedyne to na dziendobry bym olej w skrzyni zmienieł jeśli nie był zmieniany a jak serwisowany a aso to na pewno nie bo oni twiedza ze oleju sie nie wymienia
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    musisz podpytać ale nie ma co wszystkich 3.0tdi wrzucac do jednego wora , jeśli na zimnym nic nie słychać to juz jest sukces
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a sory to zle przeczytalem , nie ma znaczenia bo jeden jak i drugi moze kiedyś paść , ważne jak kto dbał od początku czeste zmiany oleju a nie co 30 tys np itp zaniedbany przewaznie skróca czas wytrzymania podzespołów , koszta cholera wie tak na prawde na pewno nie mało , jeśli siadaja to przeważnie górne napinacze i łańcuchy ale wiekszosc wymienia wszystko
  8. tak to ori , są bardzo dobre , mam u siebie na zime takie
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skrzynia świetna sprawa , zmieniać olej a posłuży długo , rozrząd to loteria ale jak 2007 to motor ASB niby z poprawionymi napinaczami , jak nie słychać łańcucha to polata jeszcze ogólnie bardzo fajny silnik i elastyczny , przeważnie każdy sie boi o te rzeczy ale jak dbany to posłuży , jeśli przyjdzie do wymiany takiego czegoś każdy bo to koszta itp ale to V6 , jak wyłożysz raz kase na stół wymienisz to wszystko to masz nastepne 300tys z głowy także są plusy i minusy jak we wszystkim
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no raczej, ale zbytnio sie tym nie przejmuje bo przy okazji pozmieniam te nieszczęsne napinacze , jeszcze rozrzadu nie słychać ale bedzie gotowe , uszczelniacze, wyczyszcze klapy i jak wyciągać to raz a dobrze
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba dwie
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko że d*pa ... też zrobiłem wlew płynu wyrzej , nagrzewnice mam drożną , przepchałem powietrzem , płynem i normalnie leci , ani śmieci czy kamienia , a dalej zamiast zasysac to wywala płyn .....obawiam sie że to powietrze idzie inna drogą ..... spod uszczelki....
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra i przy tym temperatura na blacie by szalała?
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    właśnie już kiedyś myślałem że sie odpowietrzy , ale jest coś nie halo, zrzuciłem przewód z nagrzewnicy i płyn wchodzi ale już ledwo wychodzi .....albo nagrzewnica przytkana i powietrze krąży po układnie ...
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    póki nie wyklucze wszystkich przyczyn to musze sie tą nagrzewnicą zająć a czarny scenariusz biore na koniec , chociaz nie mam żadnych objawów uszczelki ale też biore taka opcje pod uwage, dziwne mi bylo przy wymianie termostatu że tyle płynu wyciekło z układu a dolałem może z 0,5l i tyle do zbiorniczka , także napewno coś nie halo , przepłukam nagrzewnice bo dziwne że płyn wlatuje a na wylocie ledwo co , ewentualnie wymienie nagrzewnice bo koszt nieduży a ponoć sie da wymienic bez zrzucania deski...
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam pewnien problem z którym nie moge dać sobie rady: problem z temperatura na blacie i ogrzewaniem , czujniki wymienione termostat tez (nie raz) , teraz tak , naczytalem sie i możliwe że mam gdzieś zapowietrzony układ, dzisiaj sie wziołem za odpowietrzanie : - w ścianie grodziowej są dwa węże od nagrzewnicy , jeden jest z zaznaczonym otworem do odpowietrzania -odpalony ,rozgrzany silnik temp. na HI i nawiewy max -odkręcony korek od zbiorniczka -teraz powoli ściągam wąż w którym jest otwór , normalnie powinno poleciec cos powietrza i pozniej płyn, a tutaj nie dzieje się nic co po poluzowaniu węża nagle w zbiorniczku rośnie poziom a z tego węża nic nie leci a drugi pod spodem gorący czyli płyn chłodniczy wchodzi ale już nie wychodzi , i przy tej operacji jak temp na blacie jest na 90 to spada do połowy co to oznacza zawaloną nagrzewnice że już płynu nie przepuszcza ? normalnie powinna zaciągnąć i płynu w zbiorniczku powinno ubywać a jest odwrotnie wtf?
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    Możliwe jak mówicie bo płyn miałem cały zmieniany swego czasu i moze gdzies powietrze krąży po układzie , odpowietrzyć nagrzewnice na odpalonym ? Te dwa węże koło aku ?
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    to u mnie na wolnych obrotach temp daje na HI i dmucha takim o delikatnie cieplym a temp na blacie wtedy jest 90 , dopiero jak mam kolo 100km/h spada do 80 -70 , a uklad sie sam nie odpowietrza? a jak sie odpowietrza to gdzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.