Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. fajny avancik , dopiescisz i bedzie gitara
  2. dobre to to , w czasie jazdy to ustrojstwo działa ? bo ktos mi kiedys mówił że nie ...
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    złoto 18 czy 19?
  4. zamówiłem te żarówki , zobaczymy co to warte , u ciebie fajnie to wyglada
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pisz do gregor10
  6. przełożone , nie widzialem sensu kupowac kolejnego kompletu a zestaw z 3.0 tdi też sobie dobrze radzi a bo ja wiem , póki co wszystko jest w porządku auto jezdzi codziennie i mocowo mi wystarczy , ale licho nie śpi
  7. ja malowalem zalozony , nie chcialo mi sie tego demontowac wszystkiego tym bardziej ze pod spodem mam wtryski gazowe , z dwie godzimy oklejalem wszystko inne co widoczne potem malowanie , o taka zabawa
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do wszystkich członków Divisionu , od dzisiaj dostępne są wlepy B6D , info odnosnie wlepek na głównej
  9. nie ten silnik , raczej kle kle kle kle kle dokładka dobrze śnieg zbiera
  10. musze sobie w b6 czarne lusterka ogarnąć , fajnie to wygląda
  11. dekory pierwsza klasa , od zawsze black piano mi sie podobał
  12. ponoć nie może się otrząść po występie z Marylą
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tutaj jest tylko ze do bexa, sens na pewno jest tylko czy nie lepiej jest wstawić IC? https://a4-klub.pl/index.php?/topic/307345-montaz-prawego-intercoolera-bex/?/topic/307345-montaz-prawego-intercoolera-bex/
  14. świetna jest , i gratulacje za ogrom pracy i pieniędzy włożony w projekt
  15. Teraz juz tak na to nie patrzą , ale jak kupiłem b6 pare ładnych lat temu to sie czepiali wszystkiego
  16. no wodzirej byl dobry
  17. aaaaa, bo były troche przerobione bo niebiescy sie czepiali
  18. a tak trzyma nie trzyma , niby trzyma to filcowe nadkole ale blacha jest tak wyprofilowana ze ten filc i tak z tamtad nie wypadnie
  19. to wiosenną porą trzeba by coś ustrzelić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.