Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Juz nie pamietam gdzie ta folie kupowałem , jeśli chodzi o lampy to jest ori bix EU dlatego nie ma obrysów lampy US leżą w garażu , juz myslalem o połączeniu bebechow z tych lamp ale jak sobie pomyśle o rozklejaniu to odechciewa mi sie
  2. fajne kreski ja pewnie na wiosne wywale dpf-a ciekawe ile wypluje
  3. W temacie mały chochlik się wkradł spot dzisiaj o 18:00 nie o 16 :00
  4. rrrudy25 gratki , zostałeś oficjalnie przyjęty do Divisionu
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po świętach widamy nowego członka Divisionu , rrrudy25 witaj na pokładzie
  6. ciekawie kiera wyszła hebel tez fajny oczoyebny kolor
  7. fajnie sie ogląda jak takie auta trafiają również w dobre ręce opony mega , tez kupilem na ten sezon te nokiany i naprawde wymiataja
  8. u mnie po wsi taki leon lata , tylko że czerwony , bardzo fajne autko , powiem szczerze że przyciaga wzrok praktycznie za każdym razem gratki zakupu
  9. Kolego ostatnio u sb tez zaobserwowalem ten pzypadek. Przy normlanej jezdzie temp do 90 nagrzewa sie na odcinku do 10 km ale problem jest taki ze przy jezdzie 150-210 km/h wskazowka minimalnie opada,a po chwili sie podnosi na 90. Zadnego przegrzewania nie zauwazyłem. temat juz nieaktualny , u mnie winowajcą okazała sie przytkana nagrzewnica
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. przyczyn moze być dużo , lpg, świece , cewki ,wtryski , jeśli lpg masz dobrze ustawione , swiece tez wymienione bo jak wiadomo przy lpg trzeba czesciej zmieniac jesli masz zwykle , chyba ze irydowe to 40 tys spokojnie wytrzymaja albo i wiecej , a masz dostep do vaga to zamieniaj cewki miejscami i zobacz czy sie cos zmienia
  13. dzisiaj odwiedziłem Rsservice , profi ekipa jesli chodzi o automatyczne skrzynie biegów, u mnie wymiana dynamiczna oleju, filtra i uszczelki o i takie wlepy
  14. Też robiłem jedną. Na drugiej ciśnienie wzorcowe więc jeśli tutaj było podobnie to żaden problem Frost gratki że auto śmiga i cieszy właściciela Dzieki Wandej, tak dokładnie na drugiej było wszystko jak trzeba, tez interesowałem sie cisnieniem spręzania i tym czy nie trzeba robic dwóch ale nie ma takiej potrzeby Ja bym robił obydwie , zeby kiedys tylko drugiej nie trzeba było robić ale najwazniejsze że fura lata i ma sie dobrze
  15. że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    beru
  17. przypomnij mi jutro to wezme klucze
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    wow , ale monster kolor super
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to wymiana czujnika i ma działać
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rok temu kumplowi wymianialem ten czujnik przy skrzyni , pamietam ze jedyny objaw to byl taki ze licznik wariował ale nie powodowal zadnej odcinki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.