Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Juz nie pamietam gdzie ta folie kupowałem , jeśli chodzi o lampy to jest ori bix EU dlatego nie ma obrysów lampy US leżą w garażu , juz myslalem o połączeniu bebechow z tych lamp ale jak sobie pomyśle o rozklejaniu to odechciewa mi sie
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
1. tomekhxc
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
fajne kreski ja pewnie na wiosne wywale dpf-a ciekawe ile wypluje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W temacie mały chochlik się wkradł spot dzisiaj o 18:00 nie o 16 :00
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
rrrudy25 gratki , zostałeś oficjalnie przyjęty do Divisionu
-
B6 DIVISION
Po świętach widamy nowego członka Divisionu , rrrudy25 witaj na pokładzie
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
ciekawie kiera wyszła hebel tez fajny oczoyebny kolor
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Środa moze byc
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
dobra furka
-
Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
fajnie sie ogląda jak takie auta trafiają również w dobre ręce opony mega , tez kupilem na ten sezon te nokiany i naprawde wymiataja
-
Back to the VAG. Unfortunately :-)
u mnie po wsi taki leon lata , tylko że czerwony , bardzo fajne autko , powiem szczerze że przyciaga wzrok praktycznie za każdym razem gratki zakupu
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
Kolego ostatnio u sb tez zaobserwowalem ten pzypadek. Przy normlanej jezdzie temp do 90 nagrzewa sie na odcinku do 10 km ale problem jest taki ze przy jezdzie 150-210 km/h wskazowka minimalnie opada,a po chwili sie podnosi na 90. Zadnego przegrzewania nie zauwazyłem. temat juz nieaktualny , u mnie winowajcą okazała sie przytkana nagrzewnica
-
B6 DIVISION
Panowie i Panie Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim
-
B6 DIVISION
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przyczyn moze być dużo , lpg, świece , cewki ,wtryski , jeśli lpg masz dobrze ustawione , swiece tez wymienione bo jak wiadomo przy lpg trzeba czesciej zmieniac jesli masz zwykle , chyba ze irydowe to 40 tys spokojnie wytrzymaja albo i wiecej , a masz dostep do vaga to zamieniaj cewki miejscami i zobacz czy sie cos zmienia- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapłony wypadaja?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
dzisiaj odwiedziłem Rsservice , profi ekipa jesli chodzi o automatyczne skrzynie biegów, u mnie wymiana dynamiczna oleju, filtra i uszczelki o i takie wlepy- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Też robiłem jedną. Na drugiej ciśnienie wzorcowe więc jeśli tutaj było podobnie to żaden problem Frost gratki że auto śmiga i cieszy właściciela Dzieki Wandej, tak dokładnie na drugiej było wszystko jak trzeba, tez interesowałem sie cisnieniem spręzania i tym czy nie trzeba robic dwóch ale nie ma takiej potrzeby Ja bym robił obydwie , zeby kiedys tylko drugiej nie trzeba było robić ale najwazniejsze że fura lata i ma sie dobrze- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?- B7 Crew
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przypomnij mi jutro to wezme klucze- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wybiera sie ktos jutro?- RS6 C6
wow , ale monster kolor super- B6 DIVISION
to wymiana czujnika i ma działać- B6 DIVISION
z rok temu kumplowi wymianialem ten czujnik przy skrzyni , pamietam ze jedyny objaw to byl taki ze licznik wariował ale nie powodowal zadnej odcinki - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE