Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dzisiaj siedze od rana przy tym i tak , na oldbojach nie siedzi , nakrętki nie ma sensu wyciągać bo bym musiał gumę podłożyć a ona jest szersza dużo od nakrętki wiec jeszcze gorzej bedzie , rynce opadajo :/ Zawartość dodana 36 minutes later nie mam pomysłu na to , czy może nakrętka powinna byc od dołu i wtedy sprężyna sie inaczej układa , na chłopski rozum nic to raczej nie da , czy po prostu sprężyny tylne trzeba zmienic i święto fota podglądowa obok guma pod spreżyne widać że dużo grubsza
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
bardzo fajne wozidło
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ściągaczy nawet nie mam hmm , pamietam że nawet fajnie te wchodziły jak montowałem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
możliwe , za to przód można tak skręcić że siada na ziemi Zawartość dodana 39 minutes later Majstry da rade sie dobrać do sprężyny tyl bez podnośnika w warunkach garażowych ? Zeby ja wyciągnąć , czy trzeba mechanikom truć dupe ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
no to ja mam od Q , u ciebie jest idealnie , chodzi mi o te pare cm żeby sie choc troche opona schowala, nie wiem dlaczego tak....
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nie wydaje mi sie, ale sprawdze
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
ja i w b7 i w b6 przywróciłem obydwie do życia , przelutowałem wszędzie nowe przewody , wyczysciłem odmalowałem i hulają aż miło
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
różne wysokości kół przy quattro ? to chyba nie zbyt mądry pomysł
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a jak nic to nie da to na żywioł
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
pewnie tak zrobie na poczatek i zobacze jak to siadzie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
za lekka
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ogólnie jest mega komfortowy w porównaniu do ori zawieszenia i bardzo dobrze mi sie na nim jezdzi ale czemu tak z tylem jest to nie mam pojecia , nakretke mam od góry u większości widziałem że maja zamontowane od dołu , ale watpie żeby to bylo przyczyną przecież wysokosc sie nie zmieni
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
kw v1
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nie ma co pokazywac na razie, z tyłem trzeba powalczyc bo nie wiem co z tym gwintem ze tak wysoko stoi , zostawie sama sprezyne ale pewnie nie siadzie tak jak bym chcial bo zejdzie pewnie z 2 cm i tyle
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
założe tylko z tyłem musze coś zrobić bo skręcone na maxa i dalej za wysoko...
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
mała przymiarka jednego koła , jednak co firmowa felga to firmowa , z parametrami brak problemów wszystko siedzi tak jak powinno bez kombinowania z dystansami itp ...
-
B6 DIVISION
a w aso pewnie ponad 6 stów na przód , czy maja sens? jak ori , zawsze maja sens tylko to zalezy od twojego portwela ile i czy jestes w stanie wydac, ja postawilem na zamienniki i nie żałuje . Najpierw trzeba zbadac w czym tkwi problem niz od razu kupowac
-
B6 DIVISION
pamietam , o tyle dobrze ze zawsze tarcze szly na gwarancje jakos sie udawalo , no boli tyle wywalic na piasty , juz mialem ori kupowac ale dorwalem chyba wtedy piasty Meyle , polowa z tego co w aso
-
B6 DIVISION
niektóre warsztaty sa wyposażone w przyrząd do sprawdzania bicia piast , trzeba popytac, ja przez dwa lata w b6 walczylem z biciem tarcz , co chwila to nowe to przetaczanie , po zmianie piast na nowe jak reka odjął , teraz są na rynku dobre zamienniki piast w przystepnych cenach co dawniej jesli chodzi o piasty to tylko ori
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
i te dekielki od mietka
-
B6 DIVISION
i tu juz jest cos nie tak, moze kola zle wywazone , sprawdz tez piasty
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
no fajnie to koło siadło
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
zostaw te zwykłe żarówy , będzie retro
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
35, wejda bez problemu
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no ładne masz te koła