Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. e nie taki znowu balon , chyba że zmieniłeś koło na 6 cali to faktycznie balon
  2. jakie gumy teraz wrzuciles?
  3. nie głupie to koło , ciekawie wygląda
  4. jak to nie , mam od TK i podobną powłoke robi
  5. pewnie smalec od TK bo sie tak świeci jak psu ...
  6. bo on nie daje połysku jak dla mnie świetny produkt , plastiki i kokpit wygladaja naturalnie a nie lubie jak sa nablyszczone takze kto co woli a i daje fajna powloke zapobiega osiadaniu sie kurzu co mnie zawsze denerwowalo
  7. cały szary spód od s-line by fajnie wyglądał
  8. te tarcze to z cyrkulatki ?
  9. emocje a tak ogólnie to koza jeszcze
  10. ciekawie bez relingów , jak ich nie używasz to nawet mogło by tak zostać
  11. A pamiętasz jak ci mówiłem ze ta śrubkę od razu wywal
  12. po montażu i skręceniu gwintu żeby ściagnąć auto z podnośnika musiałem użyć podnośnika , takie tam zalety takiego zawieszenia
  13. spokojnie , przecież wiesz ile Leszek musi zdjęć napstrykać , potem jeszcze to obrobić
  14. szura już po ziemi ?
  15. obserwuja czy powietrze z kół nie zeszło
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    może bede mial ale z b6
  17. i mówisz ze wszystko ok? musze przetestowac to u siebie
  18. o widzisz, i tak normalnie sprężyna do blachy dolega? nie masz gumy ani od dolu ani od góry?
  19. wyrzuciles regulacje z tylu i na czym sprezyna lezy? gume dawales?
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do ledów przeciągałem tylko jeden przewód , mase przykręciłem do stelażu lusterka i bangla nie ma sensu przeciagania tylu przewodów
  21. jest dobrze , fajnie to siadło , teraz uważać na ranty
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wrzucasz na jakieś 2 min wiec nie ma sie co obawiać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.