Treść opublikowana przez tomekhxc
- B7 Crew
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
właśnie sie zastanawiam , już przygotowane , nasmalcowane wyważone , ale na bt chyba na zimowych jeszcze polece bo tam to różnie bywa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzisiaj ładna pogoda , jak tam pojawi sie ktos ?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
ja mam 225 , chociaż niektórzy smigaja i na 215
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
u mnie np teraz 35, wcześniej z dystansem wychodzilo jakies 29
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
bierz wszystkie 9,5 , ja tak zrobilem na poczatku jak kupowalem kola , po przymiarce srednio to wygladalo , zaraz wymieniałem
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
koszt nieduży , a na pewno warto
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
ładny serwis sie szykuje tarcza przod 345?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
za czarno
-
B6 DIVISION
potwierdzam, jakosciowo bardzo dobre , juz chwile jezdze na zestawie textara a tarcze wygladaja jak nowe , a jesli chodzi o hamowanie to tez nie mozna zlego slowa powiedziec
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dokładnie , ja docinalem dokładkę bo takich końcówek inaczej nie idzie spasować , są ok 1,5 cm szersze niż ori , tez sie wahałem z docinaniem ale teraz nawet tego nie widać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wetlina , świetne miejsce ,szczególnie jesienią
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
dobre koło wybrałeś , miałem na nie chęć przez jakiś czas
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
raczej jak ktoś ma zderzak s-line to i kratke , a co do zmiany to kwestia dokupienia atrap s4 i ewentualnej przeróbki
-
B6 DIVISION
masz tu jeszcze pajdy fura z dociętą kratką
-
B6 DIVISION
na początku było tak: a następnie
-
B6 DIVISION
jakbyś kupił te dwie części osobno to można śmiało wtedy kombinować ale to już twoja decyzja , u mnie np mam wsadzoną kompletną krate z s4 bez przeróbek , jedynie co to delikatnie wystaje dołem , ogólnie i tak tego nie widać , ale dla estetyki można sie pobawić i też dobrze to wygląda
-
B6 DIVISION
nic nie trzeba , u mnie siedzi już tyle lat bez przeróbek
-
B6 DIVISION
Co chcesz wiedzieć ?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
a no faktycznie na pierwszym zdjeciu o co kaman z tymi otworami?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
fajne to koło tylko dziwnie ma zrobiony otwór na wentyl , od tyłu ?
- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm