Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tylko dyda avant jak przyplyna z usa mial obrysy z tyłu , ale to amerykance jeden egzemplarz wypuscili
  2. właśnie sie zastanawiam , już przygotowane , nasmalcowane wyważone , ale na bt chyba na zimowych jeszcze polece bo tam to różnie bywa
  3. dzisiaj ładna pogoda , jak tam pojawi sie ktos ?
  4. ja mam 225 , chociaż niektórzy smigaja i na 215
  5. u mnie np teraz 35, wcześniej z dystansem wychodzilo jakies 29
  6. bierz wszystkie 9,5 , ja tak zrobilem na poczatku jak kupowalem kola , po przymiarce srednio to wygladalo , zaraz wymieniałem
  7. ładny serwis sie szykuje tarcza przod 345?
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potwierdzam, jakosciowo bardzo dobre , juz chwile jezdze na zestawie textara a tarcze wygladaja jak nowe , a jesli chodzi o hamowanie to tez nie mozna zlego slowa powiedziec
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no to gwint , podkrecisz sobie jak chcesz a komfort całkiem inny
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    z amorami 1ba bym nic nie łączył , miałem kiedyś u siebie i auto pływało po całej drodze
  11. Dokładnie , ja docinalem dokładkę bo takich końcówek inaczej nie idzie spasować , są ok 1,5 cm szersze niż ori , tez sie wahałem z docinaniem ale teraz nawet tego nie widać
  12. Wetlina , świetne miejsce ,szczególnie jesienią
  13. dobre koło wybrałeś , miałem na nie chęć przez jakiś czas
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    3.0 tdi w dowodzie 1780 , ciekawe jak w rzeczywistości ...
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej jak ktoś ma zderzak s-line to i kratke , a co do zmiany to kwestia dokupienia atrap s4 i ewentualnej przeróbki
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz tu jeszcze pajdy fura z dociętą kratką
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na początku było tak: a następnie
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakbyś kupił te dwie części osobno to można śmiało wtedy kombinować ale to już twoja decyzja , u mnie np mam wsadzoną kompletną krate z s4 bez przeróbek , jedynie co to delikatnie wystaje dołem , ogólnie i tak tego nie widać , ale dla estetyki można sie pobawić i też dobrze to wygląda
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic nie trzeba , u mnie siedzi już tyle lat bez przeróbek
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co chcesz wiedzieć ?
  21. a no faktycznie na pierwszym zdjeciu o co kaman z tymi otworami?
  22. fajne to koło tylko dziwnie ma zrobiony otwór na wentyl , od tyłu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.