Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. zaraz zgrywam zdjęcia i wstawie kilka fotek kilka fotek w galerii http://a4-klub.pl/index.php?/topic/16735-galeria-spotow-rzeszowskich-fotki-i-filmiki/page-2
  2. dobre i to , nic innego nie zdzialam taka jest felga ze musi byc dystans 13 mm , no moglby byc ewentualnie 12 mm bo inaczej sie opiera o zacisk , dlatego jest dosc szekroko , dam niżej to trze, co innego jakby to kolo wchodzilo bez dystansu
  3. a no faktycznie nie zwróciłem uwagi na skrecone kola ale sie czepiacie mógłby pójść w dół wiem , tylko musze zrolowac nadkola bo bedzie mi tarlo na każdej nierówności , jak gdzies dorwe rolke to pouszcze z 2 cm nie wiecej , plus taki że moge zapier..... i nie boje sie ze przytre spodem
  4. Do tłumika pasują , no przyspawać raczej je trzeba , dyfuzor trzeba troszke przyciąć bo koncówki są troszke szersze niż ori pare fotek z Dynówki 2016
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na C0caiNe temat w Audi A4 B6
  6. nasmalcowane , Grzesiek którym jedziesz , rodzinnym czy przecinakiem ?
  7. to jak ustawiamy sie jutro o jakiejs konkretnej godzinie? w maku?
  8. świetnie sie prezentuje
  9. ja wezme swoje lustro
  10. u mnie 65l zamontowana poprzecznie wzdłuż oparcia , jak dla mnie prartycznie bo i tak wiekszosc bagaznika dostępne a koło na swoim miejscu
  11. od razu ameryki nie zbudowali
  12. zawór egr wystepuje w silnikach diesla, takze nie doczytales wszystkiego . najlepiej podjedz do kogos kto moze ci podpiac auto pod vaga i wdiagnozuje usterke . jak kolega wyzej pisal "check" nie opisuje dokladnego bledu i co jest . podepnij pod kompa i bedziesz wszystko wiedzial
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic z tego , do sedana od cabrio to moze jedynie kierownice dopasujesz
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie znam sie ale pytalem raz mechanika o to samo , mówił że nigdy nie robił aczwórek od b6 w góre bo nie ma takiej potrzeby
  15. jak odbłyśników nie odkręcisz to nie wyciagniesz , odkrecasz pare śrubek i od tylca potem demontujesz ,potem przykrecasz z powrotem i gotowe
  16. zajmij nam miejscówke niestety nie, bede tylko na sobote
  17. No na to licze Krzychu
  18. lampy drogie jak nic , na forum byś znalazł pare stowek taniej , trzeba szukac i byc cierpliwym , ja swego czasu wyrwalem zderzak kompletny ze spryskami za 300 takze roznica ogromna . Na pytanie czy robic to musisz sobie sam odpowiedziec , jak auto robisz dla siebie to mysle ze warto bo roznica jest duza w oswietleniu drogi
  19. to już jest V6 więc może byc ciekawie
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pany mam mały problem z.... odpaleniem auta .tzn przekrecam kluczyk a tu slychac jakies trzaski i tyle . kiedyś tak miałem jak robilem auto tylko ze stalo z 2 miesiace i aku padl . teraz np odpalilem , wyjechalem z garazu a z powrotem nie odpalil tylko wlasnie to trzaskanie i tyle . co to znaczy aku do wymiany bo juz nie trzyma ? zmierzyłem ma cos ponad 11V nieaktualne temat ogarnięty teraz do znawców , ile ugram po rolowaniu nadkoli pasuje mi ok 1 cm wypchnąć , da rade?
  21. za tą wycene co dostales to praktycznie kupisz ładne ori bixy , musiałbyś troche jeszcze dołożyć , czujniki , instalacje , drugi zderzak ze spryskami ewentualnie malowanie jak nie dorwiesz w kolorze , , zmienic zbiorniczek i ewentualnie mce . ciężko sie w 2tys zamknąć z częściami a jeszcze jakbys chciał komuś oddać żeby ci to przerobił ....kolejne kilka dobrych stów . Ja bym jak juz to robił na twoim miejscu na "raty" , kupił bixy i ogarną zderzak ze spryskami i to uruchomić , a na samopoziom zbierać graty i kiedyś dołożyć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/107459-montaz-i-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon/page-1
  22. i jak rozcinałeś te tłumiki już?
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to doczekaliśmy się pierwszego Cabrio w Divisionie
  24. jak mi się uda wyciągnąć go do BT w przyszłym roku to poznacie tego wariata To ja nie jadę nie pitol, najwyżej... spędzisz sobotę na zewnątrz tak jak WRC w tym roku A bo nie siądziecie pic normalnie jak ludzie tylko ukradkiem po autach sie chowacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.