Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. jest dobrze lekkie pancerne koło i dobre do zapierdzielania
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. w galerii nowe fotki -------> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/16735-galeria-spotow-rzeszowskich-fotki-i-filmiki/page-2
  4. 20.12.2015 ] 01.05.2016 No i fota NR 1:
  5. jak tam z frekfencja dzisiaj ?
  6. bardzo ładny avant no i koło ciekawe
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. w nastepnym tyg zalewam motor protect LM , dam znac co i jak
  9. obrysy usa w zderzaku ps nie śmiać się ze srub od quattro , wymieniłem na nowe i są do obcięcia
  10. o widzisz, faktycznie u ciebie wcale go nie widac......
  11. a no to trzeba przyjechać w końcu jutro na spota
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sparane, obejmom nie wierze
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja do 3.0tdi brałem 55 wiec myśle że 2.7 sie zbytnio nie różni
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    montażowe?
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a z 70 mm pewnie beda mieć
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Miszcze , robił kto płukanke w 3.0 i?
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur bedzie ok ewentualnie jak sie obawiasz to wywal dystanse
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dość szeroki kapeć .. pojezdzij i zobaczysz , ewentualnie wywal te dystanse , chyba ze nie mozesz?
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaka tam opona siedzi?
  20. ja bym nic juz nie robił , zeby nie przedobrzyć
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.qmatis.com/pl/devices

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.