Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
235 jest ok i tak jest naciąg , pójdzie w dół to i wejdzie do środka koło , mnie tak naprowadzaja cały czas
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
jest kosa kolor zacisków tez dobry
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
świetnie wygląda po co ci rolka ? obciera?
-
B6 DIVISION
ogólnie dobra sprawa , szczególnie dla dokoksowanych fur gdzie mozna na blacie mieć wszystkie potrzebne parametry do obserwowania , mam juz pare lat ale wersje podstawowa i zawsze jak jade b6 to używam
-
B6 DIVISION
albo na forum spróbuj http://www.qmatis.com/pl/
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
o to to i wyślijcie cos do kalendarza
-
B6 DIVISION
temat rzeka , wszędzie inaczej liczą
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
jest dobrze kurde pasuje to koło do cabrio jak nic
-
B6 DIVISION
tak , za przód liczyli ok 100zł plus , tylko po co jak predzej czy pozniej trzeba zedrzeć
-
B6 DIVISION
to i tak drogo , ja u siebie 3 lata temu dałem 270 zł , profi robota , folia dobra
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
maszyne mam , kilka kosmetyków do detalingu też , ewentualnie cos dokupic i stanąć w którąś sobote i spróbować co z tego wyjdzie
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
dobra robota czasowo ile ci zajęło ogarnięcie lakieru ?
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
ciekawy ten kolor hebli
-
B6 DIVISION
ja tam zrobiłem i jestem zadowolony tylko silnik inny
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tak zostaje , do tego koloru auta chromy pasują
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tył już skręcony niżej , przód pewnie tez coś pójdzie , jak ogarne heble , nowe tarcze klocki zaciski po tjuningu tak żeby wszystko zrobić raz a dobrze pomału cos składam do qpy przerabiam itp w wolnym czasie, dzisiaj sie wziołem za lampy, wersja clean myśle że będzie ok
- B7 Crew
-
Zaślepka przewodu hamulcowego tył
ja odkręciłem u siebie wszystkie zaciski razem z przewodami , a na sztywne przewody nałożyłem gumki z odpowietrzników , ani kropelka nie zleci
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
jest duzo hejtów na ten kolor ale moim zdaniem czerwone fajnie wygladają
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION