Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. zwykły zderzak? powinno sie zmiescic
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja zmieniłem na tunel z b7 , już nie jest pokryty tym kondonem z gumy i sie tak nie wyciera
  3. bede chciał stopniowo ogarnąć , najpierw hamulce , tarcze klocki zaciski w kolor , wsadzenie gwintu , koło , olej w skrzyni też , teraz mi daje w kość termostat już drugi który założyłem pierwszy nie grzał wcale wymieniłem na ori ten znowu chodził jakis czas teraz 90 na blacie jest na postoju a w czasie jazdy spada cholera wie czy drugi siadł , czujnik temperatury też zmieniłem a w blokach pomiarowych wygląda że jest ok
  4. po świetach jak będe miał luzik w pracy to sie biore za robote
  5. pany pytanie jestem juz po wymianie 2 termostatu pierwszy byl jakis szajski no name walil w ciula , teraz drugi ori przez jakis czas bylo ok tem 90 st caly czas , teraz zaczela temperatura znowu swirować na postoju grzeje normalnie 90 a podczas jazdy potrafi spasc do polowy tej wartosci i tak w kólko, sprawdzalem na postoju i tak , jak jest temp na blacie 90 a na blokach pomiarowych pokazuje jakies 82stopnie , jak myslicie termostat cos nawala czy przyczyna gdzie indziej ? czujnik tez zmienilem na nowy ori przy okazji
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    prezentowała sie
  7. odezwał sie ten co mi często przysyła smsy typu "pijanym"
  8. bardzo ładna , fajny egzemplarz , i te czerwone akcenty we wnętrzu
  9. zaczyna wyglądać fajnie że pomarańczowe kierunki zlikwidowałeś
  10. hmm no jak grill to przy pifku by też usiadł jak cos to juz weekend mi sie wydaje
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    e no smycz pierwsza klasa
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353529-kratka-atrapa-srodkowa-zderzaka-a4-b6-s-line/
  13. pomysł dobry , coś pomyślimy
  14. ponoć pasuje , musisz poszukac było opisywane na forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244742-dolna-atrapagrill-od-s4-w-zderzak-od-s-line/page-1
  15. Kamaz nikt sie tu nie gniewa ani nic , wszystko na własne życzenie , koniec tematu.
  16. U mnie działa normalnie
  17. zmień kodowanie na sedana i tylko USA przód będziesz miał
  18. a mi sie wala mce z b7 high a jak nie chcesz zmieniać modułu to mała ingerencja w lampy i już masz usa TOM3K a u ciebie tył jak świeci ? też po wbiciu kierunku czerwone mrugają ?
  19. to wstaw y-pipe jak chcesz sie srodkowego pozbyc na ori końcowych nie bedzie głośno
  20. acha to czyli w b7 nie ma otworu na zamek , mam obydwa auta i myślałem że różnica jest w nadwoziu sedan/avant ale pewnie modelowo
  21. końcowe jakie masz ? ori puchy?
  22. pisz do gregora ogarnie ci temat , jak głośno to może masz jakąś nieszczelność http://gregor10.pl/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.