Treść opublikowana przez tomekhxc
-
czy podejdzie końcówka 100mm
zwykły zderzak? powinno sie zmiescic
-
B6 DIVISION
ja zmieniłem na tunel z b7 , już nie jest pokryty tym kondonem z gumy i sie tak nie wyciera
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
pewnie po swiętach przyjdą
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
bede chciał stopniowo ogarnąć , najpierw hamulce , tarcze klocki zaciski w kolor , wsadzenie gwintu , koło , olej w skrzyni też , teraz mi daje w kość termostat już drugi który założyłem pierwszy nie grzał wcale wymieniłem na ori ten znowu chodził jakis czas teraz 90 na blacie jest na postoju a w czasie jazdy spada cholera wie czy drugi siadł , czujnik temperatury też zmieniłem a w blokach pomiarowych wygląda że jest ok
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
po świetach jak będe miał luzik w pracy to sie biore za robote
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
pany pytanie jestem juz po wymianie 2 termostatu pierwszy byl jakis szajski no name walil w ciula , teraz drugi ori przez jakis czas bylo ok tem 90 st caly czas , teraz zaczela temperatura znowu swirować na postoju grzeje normalnie 90 a podczas jazdy potrafi spasc do polowy tej wartosci i tak w kólko, sprawdzalem na postoju i tak , jak jest temp na blacie 90 a na blokach pomiarowych pokazuje jakies 82stopnie , jak myslicie termostat cos nawala czy przyczyna gdzie indziej ? czujnik tez zmienilem na nowy ori przy okazji
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
ja bym tu gwint widział .....
-
[B6 AWX] Oem +
prezentowała sie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
odezwał sie ten co mi często przysyła smsy typu "pijanym"
-
Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
bardzo ładna , fajny egzemplarz , i te czerwone akcenty we wnętrzu
-
B7 3.0 TDI QUATTRO S-line by Waski0077
zaczyna wyglądać fajnie że pomarańczowe kierunki zlikwidowałeś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmm no jak grill to przy pifku by też usiadł jak cos to juz weekend mi sie wydaje
-
[B6 AVF] by Edyta
e no smycz pierwsza klasa
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353529-kratka-atrapa-srodkowa-zderzaka-a4-b6-s-line/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pomysł dobry , coś pomyślimy
-
Grill zderzaka A6 C5 do B6 s-line
ponoć pasuje , musisz poszukac było opisywane na forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244742-dolna-atrapagrill-od-s4-w-zderzak-od-s-line/page-1
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kamaz nikt sie tu nie gniewa ani nic , wszystko na własne życzenie , koniec tematu.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
a widzisz
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
U mnie działa normalnie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
zmień kodowanie na sedana i tylko USA przód będziesz miał
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
a mi sie wala mce z b7 high a jak nie chcesz zmieniać modułu to mała ingerencja w lampy i już masz usa TOM3K a u ciebie tył jak świeci ? też po wbiciu kierunku czerwone mrugają ?
-
Środkowy tłumik 1.8T.
to wstaw y-pipe jak chcesz sie srodkowego pozbyc na ori końcowych nie bedzie głośno
-
Blenda, Listwa podświetlenia tablicy rejestracyjnej
acha to czyli w b7 nie ma otworu na zamek , mam obydwa auta i myślałem że różnica jest w nadwoziu sedan/avant ale pewnie modelowo
-
Środkowy tłumik 1.8T.
końcowe jakie masz ? ori puchy?
-
Usunięty katalizator i co dalej...
pisz do gregora ogarnie ci temat , jak głośno to może masz jakąś nieszczelność http://gregor10.pl/