Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. no już nic innego nie pozostało tylko piasty , Dev mówił ze nawet minimalnie krzywe piasty bedą wywalały tarcze , już kupiłem meyle koszt w porównaniu ori przez pół , nie chce mi sie bawić w przetaczanie ,wszystko idzie nowe ,a co niech ma z ciekawości ile ruville komplet ?
  2. nie na razie tipa sobie odpusciłem , póki co czeka inna robota: -wymiana olejów , filtrów -płukanka, micha w dól -wymiana łożysk , piast przód -wymiana zawiasu na coś twardszego -regeneracja hamulców , może jakiś kolorek inny -ogólny przegląd czy wszystko bangla jak należy
  3. a powiem ci że nawet to to praktyczne
  4. ta sama operacja co u Bruuuum tylko końcówki inne
  5. z checią zamieniłbym na twoje dwudziestki gdyby nie te baloniaste opony wpadł mały gadżet do wnętrza , super wygląda i wykonanie świetne , dzięki rafi
  6. u mnie są wtryski od dołu kolektora zamontowane , jak coś moge pyknąć fotke chociaż po zdjęciu osłony i tak nic nie widać
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest wejdz w pierwsza strone divisionu i ostatnie zdjecie kliknij i cie przeniesie do tematu
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na kupczak90 temat w Audi A4 B6
    ja bym dał ten szary jak w esce
  10. tylko że jego wyglądaja jak ori , a te z linku to czcionka rodem z dużego fiata
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Audi Maszewo temat w Audi A4 B6
    klej do szyb to raczej nie .... pózniej tego nie ściągnie
  12. listwa w sedanie ma jeszcze otwór na zamek , w avancie tego nie ma to chyba jedyna różnica
  13. wypiąć kostke ze słupka , , robiłem to u siebie i troche jest zabawy z tą gumą , najlepiej sciągnąć boczek z drzwi , zdemontuj głośnik będziesz miał dostęp zęby łape wsadzic i najpierw od tej strony zdemontuj całą wiązke wtedy będziesz miał ją na stole i nawet do podlutowania nie musisz gumy ściągać ja akurat musiałem bo miałem uszkodzoną i wymieniałem na nową
  14. czy z polówki pokrętło ? ja u siebie mam z a3 takie pokrętło świateł tylko że w połysku , heble
  15. mała fotka odemnie z zeszłego roku z BT
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie mam nic do was ale po co wałkować znowu tematu "a bo dawniej było tak , byli tu tacy itp" , świat sie nie zawalił , nadal są tu ludzie którzy potrafią pomóc i mają pojęcie , jak widać dalej wszystko funkcjonuje i ma się dobrze , a jeżeli ktoś uważa inaczej to już jego sprawa po co dalej to drążyć , zaraz sie zrobi niepotrzebnie takich tekstów pare stron , żeby nie było płaczu ale następne tego typu posty będą kasowane
  17. świetna b6 i duuuuużo pracy wsadzone
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiem ale zapewniam cie za jedrekx nie miał nic złego na myśli , wszystkim nam zależy żeby division dobrze funkcjonował
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie , żeby było jasne , nie są tutaj zakazane pytania techniczne po to jest ten dział i temu jest poświęcony , każdy pisząc tutaj liczy na szybką i konkretną odpowiedz i tak jest , wiadomo grubsze sprawy tak jak wcześniej ktos napisał uzyskujemy w działach technicznych , tutaj luzne rozmowy utrzymywane na pewnym poziomie jak bywało do tej pory na tym polega funkcjonowanie Divisionu i tego sie trzymajmy żeby nie było niepotrzebnych ekscesów
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mateusz jak ci to opisać ...... zależy jak ktoś to odbiera , ogólnie nic nie daje , dla niektórych to "satysfakcja" dla innych tylko "nazwa" ale sama nazwa tego subforum "Pasjonaci" wiele wyjaśnia
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stary skład zostaje bez zmian , nowi chętni przyłączenia do divisionu mogą przysyłać zgłoszenia
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak pisze na pierwszej stronie zmiany maja byc widoczne we wnętrzu jak i z zewnątrz , wiadomo jak ktoś przyśle zgłoszenie z zwykłym malyszem to automatycznie odpada , każdy kto uważa ze jego b6 sie wyróżnia z pośród innych moze wysłać zgłoszenie a my juz prześwietlimy temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.