Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Podwójny wydech i spoiler do niego zamiennik
w b7 dyfuzor na dwie strony ori używke znajdziesz w dobrej kasie , albo jak chcesz nowa to aso i jak wyżej ok 200 zł i masz pewniaka szkoda sie bawić w jakieś kiepskiej jakości zamienniki
-
Środkowy tłumik 1.8T.
jakimś przelotowym
-
B6 DIVISION
Czaki89 witaj w Divisionie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mamy następnego , pogratulować
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja coś wychwyciłem
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jest kosa , nie mogłem sie napatrzeć
-
B6 DIVISION
Ja kupiłem od tego tomika czy jakoś tak...1,5 roku bez problemów też polecam , już chwile mam i fajnie świecą ,zero problemów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
również dzięki , za rok też lecim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja już trzeci browar
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Wody....
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
- B6 DIVISION
witek1234 witamy na pokładzie divisionu- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
w zeszłym roku ciebie dopadł nawet nie pamiętasz- Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Start engine newka czy uzywke dorwaleś?- B6 DIVISION
Od dzisiaj dostępne są smycze dla tych którzy należą do divisionu , chętnych posiadania smyczy zapraszam na pw http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352797-smycze-b6-division/- Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
że tak zacytuje "felgi fajne ,auto zmień"- Nowicjusz - wątek powitalny
- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
serio harry , nie napisali ci pw? ja już byłem w decatlonie kupic jakiś szałas- [A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
niezle modzisz- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A możesz kupić takie same zabronione to nie jest jak dla mnie tip to bajka , super sie mi jeździ , płynna zmiana biegów ogólnie fajnie , poszaleć tez można manetki są w kierownicy do wyprzedzania extra sprawa , jedyna "wada" to serwisowanie skrzyni , wiadomo pilnować zmian oleju , filtra , nie wymienia sie tego często śle jest to dość kosztowne- B6 DIVISION
nie powinno ,zreszta masz ori felgi i tu nie bedzie problemu , wsadź koło i przyjedź przymierzymy u mnie będziesz widział jak siądzie- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
swoje przetoczyłem tylko dlatego że powtórzyło się to poraz kolejny ,póki piast nie zmienie , potem wszystko nowe a toczone kosz- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
folia wyszła spoko daj mi na pw ile dekielki newki- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
kilka razy , wiadomo chwile to trwało nie od razu, pierwsze jak powichrowało , wymieniłem , poniej znowu , i tak zmieniałem heble na wieksze , regenerowane , nowe tarcze klocki plyn , dotarte prawidłowo , po jakims czasie znowu pogielo jako ze byly nowe udalo sie oddac na gwaracje , dostalem nowe (między czasie nowe zawieszenie wleciało) po czasie znowu to samo - też gwarancja jakos sie udało , ale przetoczylem stare ,póki co dwa razy- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
czyli podobnie to sie pajda załamie - B6 DIVISION