Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. w b7 dyfuzor na dwie strony ori używke znajdziesz w dobrej kasie , albo jak chcesz nowa to aso i jak wyżej ok 200 zł i masz pewniaka szkoda sie bawić w jakieś kiepskiej jakości zamienniki
  2. jakimś przelotowym
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czaki89 witaj w Divisionie
  4. Mamy następnego , pogratulować
  5. jest kosa , nie mogłem sie napatrzeć
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupiłem od tego tomika czy jakoś tak...1,5 roku bez problemów też polecam , już chwile mam i fajnie świecą ,zero problemów
  7. również dzięki , za rok też lecim
  8. Wody....
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witek1234 witamy na pokładzie divisionu
  10. w zeszłym roku ciebie dopadł nawet nie pamiętasz
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od dzisiaj dostępne są smycze dla tych którzy należą do divisionu , chętnych posiadania smyczy zapraszam na pw http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352797-smycze-b6-division/
  12. że tak zacytuje "felgi fajne ,auto zmień"
  13. serio harry , nie napisali ci pw? ja już byłem w decatlonie kupic jakiś szałas
  14. A możesz kupić takie same zabronione to nie jest jak dla mnie tip to bajka , super sie mi jeździ , płynna zmiana biegów ogólnie fajnie , poszaleć tez można manetki są w kierownicy do wyprzedzania extra sprawa , jedyna "wada" to serwisowanie skrzyni , wiadomo pilnować zmian oleju , filtra , nie wymienia sie tego często śle jest to dość kosztowne
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie powinno ,zreszta masz ori felgi i tu nie bedzie problemu , wsadź koło i przyjedź przymierzymy u mnie będziesz widział jak siądzie
  16. swoje przetoczyłem tylko dlatego że powtórzyło się to poraz kolejny ,póki piast nie zmienie , potem wszystko nowe a toczone kosz
  17. folia wyszła spoko daj mi na pw ile dekielki newki
  18. kilka razy , wiadomo chwile to trwało nie od razu, pierwsze jak powichrowało , wymieniłem , poniej znowu , i tak zmieniałem heble na wieksze , regenerowane , nowe tarcze klocki plyn , dotarte prawidłowo , po jakims czasie znowu pogielo jako ze byly nowe udalo sie oddac na gwaracje , dostalem nowe (między czasie nowe zawieszenie wleciało) po czasie znowu to samo - też gwarancja jakos sie udało , ale przetoczylem stare ,póki co dwa razy
  19. czyli podobnie to sie pajda załamie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.