Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    oki to sprawdze od mce czy wszystko w porzadku jesli tak to zmienie samą listwe
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a w razie czego sam wklad do listwy kupi czy całośc ?
  3. fakt zwracam honor , tego nie próbowałem , takie kodowanie dziala tylko na przód usa
  4. swiec zarowych nie widze na zestawieniu zmieniałeś? mi tez szrpal i na 4 gary palil na mrozie , zmienilem wszystkie szesc od razu i tera pali od strzała
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    sprawdzałem tak już i nic na listwe dalej nie podaje nap. sprawdze jeszcze od mce czy wychodzi, chociaz listwa sama jest dobra przynajmniej tak mi sie wydaje , na stykach jest przejscie , możliwe że coś we wiązce uwaliło?
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    poszlo bo led aż czarny tylko gdzie teraz szukać bo nic nie swieci nawet zwykła żarówka
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ledy były od tomnika i siedziały ponad rok na aucie i nic sie nie działo
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    gniazdo C pin 5 , oki jutro sprawdze czy z mce wychodzi napiecie , jest mozliwosc że coś w mce sie uszkodziło czy tylko jakieś zwarcie na wiazce ?
  9. ta pod te heble to nawet 17 nie wejdą
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany, problem z oswietleniem tablicy..... to na vagu : 01504 - Bulb for License-Plate Light cholera wie gdzie szukać , napiecia nie ma na listwie , żarówki miałem ledowe jezdziłem rok czasu z nimi wszystko bylo ok , w sobote chcialem zmienic tylko oprawki ,zmienilem zalozylem chwile swiecilo pozniej z żarówek poszedł dym i tyle nic nie świeci , jakieś zwarcie ? bezpieczników też zadnych nie ma jakieś pomysły ?
  11. wiadomo dalej to dizel chociaż myśle że moment to wynagradza
  12. jak wrażenia po przesiadce ?
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zrób nastawy to zobaczysz , co do temp ., jaki objaw jak jedziesz to spada a jak np na swiatłach stoisz to rosnie ? jeśli tak to na 90% termostat , ale sprawdz też czujnik temperatury
  14. valvoline synpower 5w40
  15. szukaj w dziale sprzedam
  16. dydo a co ty sie szwendasz po podkarpaciu
  17. Profesjonalny serwis LPG , na prawde godny polecenia , szczegółowa diagnoza samochodu , montaż instalacji na wysokim poziomie, w 100% polecam http://www.multiserwis.mielec.pl/
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na konarmateusz temat w Audi A4 B6/B7
    opcji jest dużo , możesz zrobić przelot i zbudować cały układ , zmienić same końcowe , usunąć środkowy
  19. od lat leje x-cessa i co teraz zauważyłem jak były duże mrozy , na zimnym chciałem sprawdzić stan oleju i na samym dnie bagnetu był minimalny biały osad , wcześniej tego nie było , teraz akurat zrobie płukanke i kupilem valvo ciekawe czy będzie róznica jakaś
  20. kiedy zakładasz? bedziesz docinał czy póki bez , u mnie leżą od kilku dni ale przez pogode nie mam natchnienia montować
  21. ładnie będzie jak to wszystko założysz to 1.8t pasowało by troszke dokoksować to by też fajnie jechało tak wiem od tego masz tedei
  22. no to niezły prezent
  23. to masz wypas wersje ja brałem dawno już i tylko podstawową ale i tak jest mnóstwo opcji
  24. pierwsze zdjecie do kalendarza
  25. kurde lakier masz świetny , elegancko siedzi na avusach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.